Domagoj Bradarić zabio prvi gol u dresu Lillea

Domagoj Bradarić
Reuters/Pixsell
21.02.2021.
u 22:31

Bradarić je ušao u igru u 86. minuti, a pet minuta kasnije zabio za konačnih 4-1. Hrvatskom reprezentativcu je za prvi gol u dresu Lillea asistirao Yusuf Yazici.

U susretu 26. kola francuskog nogometnog prvenstva Lille je na gostovanju pobijedio Lorient sa 4-1 vrativši se na vrh Le Championnata, a posljednji pogodak za goste zabio je hrvatski reprezentativac Domagoj Bradarić.

Strijelci za goste bili su i Andrew Gravillon (20-ag), Jose Fonte (38) i Jonathan Ikone (59), dok je za Lorient zabio Jerome Hergault (23).

Nimes je dohvatio važne bodove u borbi za prvoligaškli spas pobijedivši Bordeaux sa 2-0 produbivši tako krizu "Girordinaca".

Golove za domaćine zabili su Meling (14) i Ripart (71). Za Bordeaux, koji je u zadnjih pet kola osvojio samo jedan bod, Toma Bašić nije igrao zbog ozljede.

Strasbourg i Angers su odigrali bez golova, a Mateo Pavlović nije igrao za goste.

Večeras je na rasporedu derbi kola između PSG-a i Monaca.

Na ljestvici vodi Lille sa 58 bodova, tri više od Lyona, dok je PSG na trećem mjestu sa 54 boda i utakmicom manje. Monaco, koji također, ima susret manje, je četvrti sa 49 bodova.

REZULTATI:
Montpellier - Rennes 2-1 (Mavididi 17, 27 / Guirassy 78)
Lens - Dijon         2-1 (Fofana 30, Banza 64 / Ngonda 61)
Nica - Metz          1-2 (Gouiri 61-11m / Kouyate 15, Gueye 38)
Nîmes - Bordeaux     2-0 (Meling 14, Ripart 71)
Strasbourg - Angers  0-0
Lorient - Lille      1-4 (Hergault 23 / Gravillon 20-ag, Fonte 38, Ikone 59, BRADARIĆ 90+1)

Kasnije:
PSG - Monaco

U subotu:
ST Etienne - Reims  1-1 (Abi 89 / Toure 72)
Nantes - Marseille  1-1 (Blas 50 / Payet 69)

U petak:
Brest - Lyon        2-3 (Chardonnet 53, Cardona 74 / Paqueta 9, Aouar 29, Depay 44-11m)