Dinamovi juniori pobijedili City i osvojili drugo mjesto u skupini

Jedini pogodak za Dinamo postigao je u 20. minuti Marin sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca
11. prosinca 2019. u 14:52 9 komentara 7978 prikaza
Dinamo juniori
Pogledajte galeriju 1/6

Dinamovi juniori osvojili su drugo mjesto u skupini te će u doigravanju pokušati dohvatiti osminu finala Lige prvaka.

Navijači BBB Poslastica Sjajna vijest za navijače plavih! Evo gdje gledati spektakl protiv Cityja

U utakmici 6. kola juniorskog LP-a plavi su na Hitrecu pobijedili Manchester City s 1:0.

1 / 3
Juniori Dinama

Jedini pogodak za Dinamo postigao je u 20. minuti Antonio Marin sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca.

U 67. minuti City je bio blizu pogotka. Braaf je opalio s desne strane i pogodio vratnicu.

Plavi, plavi Bivši Dinamovi treneri složni: Dečki imaju životnu priliku!

U ranije odigranoj utakmici Atalanta je u gostima pobijedila Šahtar s 2:1 i osvojila prvo mjesto u skupini.

Dvostruki strijelac za Atalantu bio je Piccoli (20., 53.), a jedini pogodak za Šahtar postigao je Bondarenko iz kaznenog udarca (62.).

Poredak skupine C: Atalanta 13, Dinamo 11, Man. City 7, Šahtar 2.

Indira Levak
dodjela MAC nagrade
Srpski mediji raspisali se o Indiri: 'Pojavila se gotovo gola, sve oči su bile na njoj'
HS kožnu bolest
Hidradenitis suppurativa
Bolesnici koji imaju HS kožnu bolest često pate od depresije i anksioznosti, a najbitnije je bolest prepoznati na vrijeme
Juniorski LP, 13, Zagreb
Dinamo Marin 20'
1
0
Manchester City
  • Kraj

Dinamovi juniori osvojili su drugo mjesto u skupini te će u doigravanju pokušati dohvatiti osminu finala Lige prvaka. U utakmici 6. kola juniorskog LP-a plavi su na Hitrecu pobijedili Manchester City s 1:0. Jedini pogodak za Dinamo postigao je u 20. minuti Marin sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca.

• 90'

Igra se četiri minute sudačke nadoknade.

• 87'

City potpuno dominira, ali se Dinamo uspješno brani. Plavi su na korak do proljeća u Europi.

• 80'

Krizmanić je dobio žuti karton. On je drugi igrač u sastavu plavih koji je dobio javnu opomenu na ovoj utakmici. U 34. minuti 'požutio' je Jurišić.

• 74'

Plavi su potpuno prepustili inicijativu Cityjevim igračima.

• 67'

Opasno je bilo pred Dinamovim vratima. Braaf je opalio s desne strane i pogodio vratnicu.

• 65'

Prilika za goste. Simmonds je pucao s 19 metara, ali Josipović brani.

• 55'

Gosti su nemoćni. Dinamo sjajno kontrolira utakmicu i grabi prema europskom proljeću.

• 50'

Obje su momčadi oprezno ušle u nastavak. Igra se uglavnom oko sredine terena.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

• 45'

Završilo je prvih 45 minuta na Hitrecu. Nakon prvog poluvremena Dinamo vodi protiv Cityja s 1:0 U 20. minuti plave je u vodstvo doveo Marin sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca.

• 42'

Rogers je na desnoj strani jednu visoku loptu sjajno zahvatio iz voleja koja je išla pod gredu Josipovićevih vrata. Dinamov golman je odličnom reakcijom ponovno spasio svoju mrežu.

• 37'

Dinamo je pokušao zaprijetiti, ali obrana gostujućeg sastava otklonila je opasnost.

• 30'

Utakmica juniora Dinama i Cityja zanimljiva je skautima. Utakmicu na Hitrecu gledaju skauti Atletico Madrida, Intera, Manchester Uniteda, Valencije, Real Sociedada,  Eintrachta, Wolsfburga, PSG-a, Lillea, Celtica, Benfice...

• 26'

City i dalje ima više loptu u svom posjedu, ali ne mogu složiti neku opasniju akciju.

• 20'

Gooooool! Dinamo vodi protiv Cityja s 1:0. Marin je sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca doveo plave u prednost.

• 14'

Lopta je više u posjedu gostujućeg sastava. No sada je sjevnuo kontranapad plavih te su dobili slobodan udarac.

• 11'

City nastavlja dominirati, a Dinamo se zasad uspješno brani.

• 4'

Gosti su krenuli vrlo silovito. Već su složili dvije sjajne prilike, ali je u oba slučaja vratar Josipović odlično reagirao i sačuvao svoju mrežu netaknutom.

• 1'

Počela je utakmica. Sudi Grk Kominis.

• U ranije odigranoj utakmici Atalanta je u gostima pobijedila Šahtar s 2:1 i osvojila prvo mjesto u skupini. Dinamu je dovoljan i bod protiv Cityja za drugo mjesto, koje vodi u dodatne kvalifikacije.

Rezultati by SofaScore
  • SASTAVI

Stigli su sastavi Dinama i Manchester Cityja:

• Dinamove nade u 13 sati igraju protiv vršnjaka iz Cityja, a to je uvod u večerašnji spektakl u Maksimiru. Utakmica 6. kola juniorske Lige prvaka igra se na Hitrecu.

Tijek susreta možete  pratiti na portalu Večernjeg lista.