Dinamo se iskalio na Cibaliji, Gojak zabio četiri gola!

Plavi su slavili sa 6:0.
29. travnja 2017. u 15:34 0 komentara 2812 prikaza
22.10.2016., stadion Maksimir, Zagreb - MAXtv 1. HNL, 13. kolo, GNK Dinamo - HNK Cibalia. El Arabi Hilal Soudani.  Photo: Goran Stanzl/PIXSELL
  • 86' Gol
    GOOOOL! Šesti gol Dinama i četvrti Gojaka danas! Zabio je nakon lijepe asistencije Soudanija.
  • 78' Gol
    GOOOL! Treći gol danas i peti Dinama zabio je Gojak.
  • 42' Gol
    GOOOL Golovi padaju kao na tekućoj vrpci! Dinamov treći pogodak glavom. Za 4:0 pogodio je kapetan Antolić
  • 38' Gol
    GOOOL Dinamo vodi 3:0! Soudani je ubacio, a Gojak glavom zabio drugi pogodak
  • 27' Gol
    GOOOL Dinamo je povećao prednost! Nakon ispucavanja Livakovića lopta je stigla do Soudanija koji je potegnuo iskosa sa 20-ak metara te sjajno pogodio suprotan kut gostujućeg gola. Alžircu je to 13. gol u prvenstvu 28' GOOOOOOOOOOOOOL! Dinamo - Cibalia 2:0. @Hillal_Soudani #DZG #prvaliga @1hnl pic.twitter.com/yBm2SuU8pT— GNK Dinamo (@gnkdinamo) 29. travnja 2017.
  • 23' Gol
    GOOOL Dinamo vodi! Antolić je izveo slobodan udarac, a Gojak je glavom pogodio ispred istrčalog Šubarića   23' GOOOOOOOOOOOOL! Dinamo - Cibalia 1:0. Gojak #DZG #prvaliga @1hnl pic.twitter.com/mGwE6wHgdx — GNK Dinamo (@gnkdinamo) 29. travnja 2017.
  • 9'
    Greda! Dinamo je umalo poveo! Antolić je izveo korner, a Schildenfeld je udarcem glavom pogodio okvir gola
  • Dinamo - Cibalia
    Dobar dan! Dinamo je u jednoj od najvećih kriza u posljednjih deset godina i nasušno su mu potrebna tri boda protiv posljednje momčadi prvenstva - vinkovačke Cibalije koju dočekuje u Maksimiru od 15 sati.
Dinamo - Cibalia, 15.00, Zagreb
Dinamo Gojak 23', 38', 78, 86' Soudani 27', Antolić 42'
6
0
Cibalia
  • 86'

• 83'

Sada je Soudani zabio, ali je gol opravdano poništen zbog zaleđa.

• 78'

• 69'

Oba trenera mijenjaju. Kod Dinama Pavičić umjesto Mora, a kod gostiju Baša umjesto Glavice.

• 59'

Požutio je i Rubić kod Cibalije.

• 55'

Schildenfeld je požutio nakon prekršaja.

• 50'

Cibalia je nešto bolja u nastavku, a Dinamo je zadovoljan s ova četiri gola.

• 46'

Počelo je drugo polurijeme!

• 45'

Završilo je prvo poluvrijeme! Dinamo je već u prvom dijelu deklasirao posljednju momčad Prve HNL (4:0)

• 42'

• 38'

• 27'

GOOOL Dinamo je povećao prednost! Nakon ispucavanja Livakovića lopta je stigla do Soudanija koji je potegnuo iskosa sa 20-ak metara te sjajno pogodio suprotan kut gostujućeg gola. Alžircu je to 13. gol u prvenstvu

• 23'

GOOOL Dinamo vodi! Antolić je izveo slobodan udarac, a Gojak je glavom pogodio ispred istrčalog Šubarića

• 20'

Novi Soudanijev pokušaj. Alžirac je pucao glavom sa šest metara, ali pored desne vratnice

• 12'

Šubarić brani Soudanijev pokušaj

• 9'

• 5'

Cibalia već 13 utakmica ne zna za pobjedu u gostima

• 1'

Počela je utakmica na Maksimiru!

• 1000 gledatelja

Na Maksimiru se okupilo tisuću gledatelja, a iz plavog kluba čestitali su 21. rođendan svom igraču Ivanu Fioliću

• Nema Sammira

Dinamov trener Ivajlo Petev najavio je kako će napraviti promjene u sastavu te da će igrati samo oni najborbeniji i najspremniji. Danas je izvan momčadi ostao Sammir dok je Ćorić na klupi za pričuve

• Sastavi

Evo i sastava:

• Cibalia oslabljena

Vinkovčani dolaze u Zagreb u oslabljenom sastavu  jer su u prošlom kolu protiv Intera neki igrači dobili žute kartone (Matković, Muženjak, P. Mišić, Žderić) zbog kojih nemaju pravo nastupa.

• Naslov daleko

Dinamo se nakon dvaju uzastopnih poraza (Hajduk i Slaven Belupo) mora vratiti na pobjednički kolosijek ako želi ostati u igri za naslov. Rijeka ima velikih osam bodova prednosti pa aktualni prvak više nema pravo na pogrešan korak.