Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 93
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
2500 ULAZNICA

Dinamo je očekivao puno navijača na gostovanju u Francuskoj, ali sada se pojavio veliki problem

Zagreb: GNK Dinamo i NK Varaždin u utakmici 14. kola Prve HNL
Foto: Matija Habljak/PIXSELL
1/6
24.11.2025.
u 14:17
Google icon Dodaj Večernji list među omiljene izvore na Googleu

Navijači će se morati na brzinu snaći, moraju uskoro krenuti ako misle stići na utakmicu

Dinamo je za svoje navijače dobio oko 2500 ulaznica za utakmicu s Lilleom, uz to su i cijene pristupačne (18,75 eura) i očekivala se velika podrška plavima, to prije jer ima dosta Hrvata i u Francuskoj, ali i u obližnjoj Belgiji. 

Njih će možda i biti na utakmicu u Lilleu (četvrtak, 18.45 sati), ali je problem s navijačima koji putuju iz Hrvatske. Najjednostavniji je bio način bio zrakoplovom iz Zagreba u Bruxelles i za taj let u srijedu već je bilo puno zanimanja, ali je taj način dolaska u Lille propao. 

Naime, ovog tjedna u Belgiji traje veliki štrajk osoblja u zračnim lukama i strahovalo se da će većina letova biti otkazana pa se to i dogodilo.  Prvo su otkazani letovi Croatia Airlinesa za Bruxelles, a sad i letovi Ryanaira u obližnji Charleroi. Navijači su dobili obavijesti od irskog avioprijevoznika da je njihov let iz Zagreba za Charleroi u srijedu otkazan i sad će se morati snaći na druge načine.

Letovi za ostale obližnje gradove sad su već dosta skupi pa se dio navijača već organizira i na put kreće autobusima, a to traje više od 20 sati, automobilima ili kombijima možda nešto manje. Stoga, oni koji su mislili 'elegantno' zrakoplovima preko Belgije, morat će se jako brzo organizirati i potražiti druge načine prijevoza da bi uživo gledali utakmicu Lille i Dinama u četvrtak navečer.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata