Subašić primio pogodak u Monacovoj pobjedi protiv Lillea

Danijel Subašić
1/6
16.03.2018.
u 23:42

Vratar hrvatske nogometne reprezentacije Danijel Subašić branio je za Monaco koji je u prvom susretu 30. kola francuskog prvenstva na svom terenu svladao Lille s 2-1 (1-1).

Gosti su poveli golom Mothibe (16), no do poluvremena su domaći izjednačili golom Ronyja Lopesa (43), da bi u nastavku pobjedu aktualnom prvaku osigurao Jovetić (61).

1/6

Drugi Monaco sada ima 66 bodova, 14 manje od vodećeg PSG-a, dok je Lille i dalje pretposljednji, 19. s 28 bodova koliko ima i 18. Toulouse.

U prvoj utakmici 27. kola njemačkog nogometnog prvenstva Stuttgart je kao gost svladao Freiburg sa 2-1 (1-0).

Junak pobjede Stuttgarta bio je Mario Gomez (4, 75) koji je postigao oba gola za svoju momčad, dok je Nils Petersen (53) nakratko izjednačio na 1-1.

Stuttgart  je ovom pobjedom stigao na osmo mjesto s 37 bodova, dok je Freiburg 14. s 30 bodova.

Uvjerljivo vodeći je Bayern sa 66 bodova, 20 manje ima drugi Schalke 04.