Naslovnica Sport Tenis

Ćorić ispao, no ovim potezom oduševio i protivničke navijače

Borna Ćorić zaustavljen je u četvrtfinalu ATP turnira u Dubaiju od Španjolca Roberta Bautiste sa 6:7(4), 4:6 nakon sat i 45 minuta igre.
01. ožujka 2018. u 14:07 0 komentara 1314 prikaza
Borna Ćorić
Pogledajte galeriju 1/4

Borna Ćorić zaustavljen je u četvrtfinalu ATP turnira u Dubaiju od Španjolca Roberta Bautiste sa 6:7(4), 4:6 nakon sat i 45 minuta igre.

Roger Federer OTKRIO VELIKI SAN Ovo jelo tajna je njegova uspjeha: To radim već 20 godina

Hrvatski tenisač bolje je krenuo u meč i već u trećem gemu oduzeo servis protivniku. U šestom gemu odigrao je i sjajan poen nakon kojeg su mu zapljeskali protivnički navijači.

No, Španjolac se u igru vratio u osmom gemu kada oduzima servis Ćoriću. Na kraju je odluka o prvom setu pala u 13. igri gdje je Bautista slavio sa 7:4.

U drugom setu Bautista je odmah u prvom gemu imao priliku za break, no Ćorić je to spasio. Hrvatski tenisač priliku za oduzimanje servisa imao je u šestom gemu, no nije ju iskoristio.

Ključnim se pokazao deveti gem kada je Ćorić ostao bez ijednog poena na vlastitom servisu, nakon čega je Španjolac sigurno priveo set kraju.

Mate Pavić ATP Acapulco Pavić protiv Mektića za polufinale turnira parova Borna Ćorić ATP turnir Ćorić s lakoćom pobijedio Pairea za četvrtfinale Dubaija Jana Fett WTA Acapulco Jana Fett ispala u prvom kolu