City pobjegao Unitedu na velikih 10 bodova prednosti

17. veljače 2021. u 23:29 0 komentara 298 prikaza
Everton v Manchester City - Premier League - Goodison Park

U odgođenom susretu 16. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester City je na gostovanju pobijedio Everton sa 3:1 upisaši 12. uzastopnu pobjedu.

Bila je to ujedno i 16 uzastopna utakmica "Građana" bez poraza.

Champions League - Round of 16 First Leg - Sevilla v Borussia Dortmund LIGA PRVAKA Borussia srušila Sevillu, Haaland opet briljirao

Zadnji poraz momčad Pepa Guardiole doživjela je 21. studenog prošle godine od Tottenhama (0-2), a nakon toga nanizala 16 utakmica bez poraza, pri čemu 14 pobjeda i dva remija.

U susretu protiv Evertona za goste su zabili Phil Foden (32), Riyad Mahrez (63) i Bernardo Silva (77), dok je strijelac za Everton bio Richarlison (37).

Nyon: Susret juniora Dinama i Benfice u četvrtfinalu UEFA Lige pravaka mladih ŠTETA... Ništa od mladih dinamovaca u Europi: UEFA prekinula Ligu prvaka

U odgođenom susretu 17. kola Burnley i Fulham su odigrali 1:1. Gosti su poveli u 49. minuti golom Aine, a tri minute kasnije izjednačio je Barnes.

U vodstvu je Manchester City sa 56 bodova, Manchester United i Leicester City imaju po 46 bodova, a Chelsea i West Ham po 42 boda.

Champions League - Round of 16 First Leg - FC Barcelona v Paris St Germain POVRATAK LIGE PRVAKA Blamaža Barcelone na Camp Nou, PSG zabio 4, hattrick Mbappea, Liverpool slavio

Aktualni prvak Liverpool je na šestom mjestu sa 40 bodova, dok je njegov gradski suparnik Everton stepenicu niže s tri boda manje.

Fulham je ostao u zoni ispadanja na 18. mjestu sa 19 bodova, dok je Burnley na 15. poziciji sa 27 bodova.