Ćiro pobijedio Mamića: I Rusija je za ovo čula!
Zagreb slavio veliku 1:0 pobjedu nad Dinamom.
Komentari 28
Možda su Mamićeve pulene u depru bacili silni primljeni golovi u Ligi prvaka ili im se ne isplati oznojiti protiv zadnjeg na ljestvici. Ni moguća lova na kladionici možda nije za bacit. Da li kod nas postoji zakonska zabrana klađenja za sportaše u sportu kojem rade?
mamiću sad je stvarno dosta prije mi ja i djeca išli smo na utakmice nismo mogli spavati kad je dinamo izgubio a sad čakniti na tv ne gledamo jer ova blamaža nema kraja cijelokupna javnost je bila protiv postavljanja čačičaa a ti svima prkosiš e pa prkosi i mi više nećemo gledati a jučer sam se i radovao porazu i radovat ću se i dalje sve dok ti ne dođe iz guzice u glavu i potjeraš najgoreg trenera u dinamovoj povjesti sad sumnjam da djeliš s njim lovu jer ko bi normalan dao toj amebi 500.000 eu ugovor toliko od najvatrenijeg dinamovca i njegove petero djece ti prkosi i dalje
Bravooo Ciro !!!!!!
e,ciro je stari vuk,,
Bravo majstore Čiro samo sruši Mamiča čim prije.
Ako je kvota u kladionicama bila dovoljno velika i s obzirom da je Dinamo ionako več prvak HNL-a ovaj rezultat nije čudo nego dobar posao za dobro obavještene ljude.
Ne, Andrej, nisi u pravu, samo spominjanje Zdravka Mamića "ubija" nogomet, i bilo kakvo časno bavljenje sportom. Na dynamove rezultate nije "puno" utjecalo kupovanje, više manje su to dobri igrači, no "ozračje" u tom klubu je na najnižem nivou, od kada klub postoji, a jedini krivac za to je Mamić.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ljudi moji budite razumni,nije Dinmao prodao utakmicu nego zna sa tko.....??????,zato vi dinamovci rješite se konačno zla,zma se koga....?,jer mi hajdukovci nećemo uskoro imati protiv koga igrati....!