Ćiro pobijedio Mamića: I Rusija je za ovo čula!
Zagreb slavio veliku 1:0 pobjedu nad Dinamom.
Komentari 28
Netko je prije utakmice rekao da mu smrdi na teže namještanje, al hajde da kažem stvari koje vidim svojim očima. Dakle, Dinamo bez Sammira je smeće. Kratko i jasno. Halilovića se forsira, a vjerojatno u ono vremena što zaigra izgubi više lopti nego svi zajedno. Al dobro, ne može nitko kao Radošević gubit lopte. Ne znači to sad da je Halilović loš, već da će njegovo vrijeme tek doći. Kovačić je genijalac, al' njemu treba jedan Magath koji će ga tući cipelom i naučiti ga bit pravi igrač, a ne igrač koji najviše lopte vraća nazad (pogotovo u LP). U svakom slučaju, Dinamo više ni na što ne sliči. Protiv Istre su bili izvrsni, ali moraju iz utakmice u utakmicu biti sve bolji, a oni to nisu.
Neznam zašto sad neki pričaju o namještanju, pa onda je i kup utakmica protiv predzadnjeg Zadra isto namještena, nemojte tuđe pobjede protiv slabog odmah omalovažavati i pripisivati to sramno namještanje. Dinamo nije ništa bolji od ostatka ige , jedina razjkaa je što ima novac, mamića i suce, a ostai nemaju, što je presudno u ovoj slabašnoj ligi.
Čačić opet zadovoljan pristupom svojih igrača, "Ljudi moji jeli to moguće " rekel bi pokojni Mladen Delić. On bu valjda nezadovoljan onda kad Dinamo pobijedi. Mamić bu Čačića maknul , postavil nekoga drugoga i opet bu sve po starom .. Dinamo bu prvak , možda dođe srečom do lige prvaka , kak i ove godine, . U ligi prvaka buju kanta za nabijanje , zaradili buju nekakvu lovu , stadion bu i dalje prazan , Mamić bu prodal najbolje igrače zaradil veliku lovu . Eto to je naš klupski nogomet.
I opet se ponovilo .... Zagreb je pobjedio iako im je poništen gol... izbačen igrač ... u zadnjih valjda pola sata igre su im dosuđena 2 prekršaja a za Dinamo 15 ...i produljena je utakmica za 5 min bez pravih razloga ..... Ni uz pomoć sudaca te ne ide jer je pravda na pravoj strani ... što mi je drago ... i želim dinamu propast jer na nepošten način dolaze do pobjeda, a onda nas sramote po europi jer u 11 utakmica ne mogu postići gol .....užas
Vrijeme je gospodine Cacicu da odete zajedno sa Zdravkom i Zoranom i upropastite neki drugi klub npr. Lokomotivu
Čulo se to i do Novog Zelanda.Prepotentnost,bezobraznost,bahatost,arogancija naplatila se Mamiču na najbolji način.Bravo Čiro maistore!!!1
Ovo je sramotno. Dinamo je očito pustio utakmicu i umjesto da HNS cijelu priču sankcionira a tisak osudi i vrišti do neba pišu se hvalospjevi. Koji smo mi naopaki narod...
gdje su sada oni vatreni branitelji Mamića,HNS-a i sudačke (nesudačke) organizacije...to je poštenje u našoj ligi,gdje sudci otvoreno navijaju za ZOO klub...i onda mi se hvalite sa nekakvim uzastopnim titulama...
Uprkos sramotnom suđenju,Ćiro je oborio Čačka na leđa. Poklonjeni slobodni udarci Dinamu i besmisleno izbacivanje Zagrebovog igrača nije spasilo Dinamo.
bravo ciro-malo neka mamic sidje s toga konja koga nezasluzeno jase
Ovo je još jedan u nizu dokaza da je dynamo pod Mamićem, samo jedna prosječna ekipa "HNL". Sinoć ni suci nisu uspjeli pomoći Čačiću i dynamu, a čak su i igrači dynama shvatili da nešto nije kako treba u tom "HNL". Što reći o Ivkoviću, još jedan poltron u nizu.
Puno reprezentacija s prostora bivše države danas imaju visoke ambicije. Koliko su one realne? "Hrvatska je primjer kako sport može pomoći državi da postane prepoznatljiva, da od toga ima direktne koristi. Mene čudi što to kod nas ostalih političari još ne prepoznaju". Koji vam se hrvatski igrač posebno sviđa? "Darijo Srna. Puno sam pričao s njegovim trenerom, kad je vidio koliko je Srna dobar, kupio je sličnog igrača na suprotnoj strani, Rata, i oko njih izgradio igru. Na njima dvojici počiva igra cijelog Šahtara".
Kako gledate na Dinamovo sramoćenje u Ligi prvaka? "Iskreno, žao mi ih je, znam da puno ulažu, ali sami su krivi. Nisu napravili ekipu, ni igru, ni igrače... Želja da budu evropski klub i da se tako ponašaju postoji, Zdravko Mamić bi to volio više od Boga". U čemu je onda problem? "Zdravko je loše kupovao, ne znam ko ga savjetuje. Nakupovao je igrača koliko hoćeš, ali puno je tu falš-igrača. Ne znam je li ijednom pogodio kupovinu. Možda Eduarda... Je li Mamić bio uspješan u prodaji Modrića, Eduarda, Ćorluke...? "Dinamo ima harizmu u Evropi jer su stalno prisutni. Tako i da oružara možeš prodati...", izjavio je Osim za "24sata".
Kakva namjestaljka iz aviona se vidi !!!!
nakon ovakve namještaljke u kojoj vec dva tjedna režiraju predstavu za par stotina tisuća ljudi i misle da su pametni,ću si svaki put kad ti likovi(Ćiro,Mamić,Medić,Bandić i kompanija)budu nešto govorili,a ja ih budem slušao opalit šamarčinu.
ovo više nema smisla...dinamo PRODAO utakmicu.....mislim da se može i dokazati.....u prelaznom roku dinamo dobiva dva zagrebova igrača besplatno....usto,ako Zagreb ostane u ligi dinamo ima dva putovanja manje,stime i manje troškove....za moj pojam treba oba dva kluba preseliti u niži rang....žao mi je samo kaj sam ja dinamovac,ali pravde treba biti svugdje....
ko je uzeo lovu na kladionicama?e taj je pobjedio a svi ostali su izgubili
...molim tkv. trenera dinama Čačičaza kratak komentar...
Neobičan rezultat, Zagreb nikoga ne može dobiti i onda Dinamo kojemu nitko u ligi nije do koljena. Čitao sam to prepucavanje između Mamića i Čire i mislim si njih dvoje od svega najviše vole novac, ali može biti da se Dinamu nije igralo...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ČIRO MAJSTORE!!!!!