Naslovnica Sport Košarka

Cedevita se poigrala s Cibonom i došla na korak do obrane naslova

Treća utakmica bila je lišena ikakve dramatike jer je Cedevita dobila drugu četvrtinu s 27-12, te je već na poluvremenu bilo ogromnih 22 koša razlike (49-27)
31. svibnja 2018. u 22:35 2 komentara 228 prikaza
Cibona Cedevita
Pogledajte galeriju 1/6

Košarkaši Cedevite stigli su nadomak obrani naslova prvaka Hrvatske nakon što su u svojoj dvorani u trećoj utakmici slavili protiv Cibone s uvjerljivih 81-54 (22-15, 27-12, 15-15,17-12) te poveli s 2-1 u seriji na tri pobjede.

Dario Šarić Bojan Bogdanović 28 imena Na Anzulovićevom širem popisu svi naši NBA igrači

Treća utakmica bila je lišena ikakve dramatike jer je Cedevita dobila drugu četvrtinu s 27-12, te je već na poluvremenu bilo ogromnih 22 koša razlike (49-27). Dokraja je ta prednost narasla do +27 koševa prednosti za Cedevitu. Kod Cibone je šut za tricu bio katastrofalan, samo 3 od 17 pogođenih, a sve tri je pogodio Domagoj Bošnjak.

1 / 6
Cedevita Cibona

Kod domaćina su prednjačili Demetrius Nichols (12), Dženan Musa (12, po 5 asista i skokova), Ivan Ramljak (11) i Roko Leni Ukić (10). U redovima Cibone više od deset koševa postigli su samo Domagoj Bošnjak (15) i Luka Žorić (11, 6 skokova).

Četvrtoj utakmici 3. lipnja domaćin je Cibona, a eventualnoj petoj, 7. lipnja, Cedevita.

LeBron James KAKAV MAJSTOR LeBron ruši i Jordana - igrač kakav još nije viđen Finale Zdovc: Neću čestitati svojim igračima, još ništa nismo napravili Jug CO - hrvatski vaterpolski prvak Finale Vaterpolisti Juga osvojili treći naslov hrvatskog prvaka u nizu