Naslovnica Sport Strani nogomet

Bournemouth i Swansea korak bliže povratku u elitno društvo

U Premier ligu u koju su se izravno plasirali Norwich i Watford, koji su osvojili prvo i drugo mjesto u Championshipu.
17. svibnja 2021. u 23:25 0 komentara 155 prikaza
Championship - Play-Off Semi Final First Leg - AFC Bournemouth v Brentford

Nogometaši Bournemoutha i Swanseaja ostvarili su minimalne pobjede u prvim polufinalnim utakmicama doigravanja za mjesto u engleskoj Premier ligi.

Zlatko Dalić HRVATSKI IZBORNIK Zlatko Dalić objavio popis igrača za Euro, ovo su imena 26 igrača koje će voditi

Bournemouth je kao domaćin svladao Brentford 1:0, a pobjednički pogodak postigao je nizozemski napadač Arnaut Danjuma u 55. minuti.

Swansea je s 1:0 slavio na gostovanju kod Barnsleyja, a prednost velškoj momčadi donio je Ganac Andre Ayew pogotkom u 39. minuti.

Uzvrati su na rasporedu u subotu, 22. svibnja. Pobjedničke momčadi iz dva polufinalna dvoboja 29. svibnja će na londonskom Wembleyju igrati utakmicu za plasman u Premier ligu u koju su se izravno plasirali Norwich i Watford, koji su osvojili prvo i drugo mjesto u Championshipu.