Bogdanović odličan u pobjedi Indiane protiv Atlante

Bojan Bogdanović
1/6
21.12.2017.
u 10:58

Bojan Bogdanović je odigrao dobru utakmicu za svoje Indiana Pacerse koji su slavili protiv Atlanta Hawksa, a Mario Hezonja i Dragan Bender su ostvarili solidan učinak u porazima Orlando Magica i Phoenix Sunsa.

Indiana Pacers su u gostima sa 105-95 pobijedili Atlanta Hawkse. Utakmica je bila izvan dosega Atlante jer su Pacersi dobili prve tri četvrtine i na početku zadnje imali sedam koševa razlike.

1/6

Victor Oladipo, koji je bio najbolji strijelac utakmice, zabio je tricu nešto manje od šest minuta prije kraja za vodstvo Indiane od 15 koševa.

Bojan Bogdanović je u 33 minute na terenu zabio 19 koševa (šut iz igre 8/14, trice 1/5), uz jedan skok i dvije ukradene lopte. Myles Turner je dodao 20 koševa za Pacerse.

Orlando Magic Marija Hezonje su izgubili od Chicago Bullsa s 94-112, a hrvatski je košarkaš odigrao još jednu solidnu utakmicu. U 24 minute koliko je igrao zabio je 12 koševa (šut iz igre 5/10, 1/4) i ugrabio je dva skoka.

Orlandu je ovo šesti uzastopni poraz,  a sinoć ni u jednom trenutku nisu vodili i najveći zaostatak za Chicagom iznosio je 30 koševa.

Nikola Vučević je bio najučinkovitiji kod Orlanda, zabio je 18 koševa i ugrabio deset skokova, a Elfrid Payton je ubacio 14 koševa uz osam asistencija i šest skokova.

Bullse je predvodio Denzel Valentine sa 16 pogodaka, dok su Kris Dunn i Nikola Mirotić ubacili svaki po 15 koševa.

Los Angeles Clippers su sa 108-95 svladali Phoenix Sunse Dragana Bendera.

Clippers su odigrali odličnu obranu, ograničili su Sunse na šut iz igre na 36 posto i pogodili su samo osam trica iz 35 pokušaja.

Najbolji strijelac Sunsa bio je TJ Warren koji je utakmicu završio s 22 pogotka. Bender je odigrao 22 minute i zabio je osam koševa (šut iz igre 3/7, trice 2/5).

Rezultati:
Golden State Warriors - Memphis Grizzlies 97 - 84
LA Clippers - Phoenix Suns 108 - 95 (Bender 8 koševa)
Dallas Mavericks - Detroit Pistons 110 - 93
Atlanta Hawks - Indiana Pacers 95 - 105 (Bojan Bogdanović 19)
Boston Celtics - Miami Heat 89 - 90
Brooklyn Nets - Sacramento Kings 99 - 104
Portland Trail Blazers- San Antonio Spurs 91 - 93
Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves 104 - 112
Chicago Bulls - Orlando Magic 112 - 94 (Mario Hezonja 12)
Houston Rockets - LA Lakers 116 - 122 (Ivica Zubac nije ulazio u igru za LA Lakerse)
Oklahoma City Thunder - Utah Jazz 107 - 79
Charlotte Hornets - Toronto Timberwolves 111 - 129

Najbolji kod Clippersa bili su Austin Rivers s 21 pogotkom i Lou Williams s 18.