Bijesna Torcida htjela obračun s igračima Hajduka i tražila da skinu dresove
Parkom mladeži odzvanjalo je “skinite dresove”, kapetan Goran Milović sa pet iskusnijih suigrača stao je ispred bijesnih navijača. Krenule su rasprave, nekoliko ih se htjelo obračunati s igračima, ali jake policijske snage spriječile su incident težih razmjera
Komentari 64
Hajduk je klub tradicije i ima navijače što tuku igrače i po kojeg izbornika.
Mamić i njegov "HNS", su krivci za puno loših stvari u Hrvatskom nogometu, no krivci što Hajduk nije prodan "gazdi", su "Torcida", i Baldasar. Nijedan "gazda", ne bi "odnio" Hajduka , jedino se trebalo voditi računa da Hajduka ne preuzme nekakav "Mamić", ili njemu slični.
Torcida bi trebala razmisliti o uzroku ovakvog stanja u Hajduku. Glavni uzrok je što klub nema upravu,predsjednika kluba niti je organiziran na razini koja je u renomeu Hajduka. Udruga Naš Hajduk je jeftina prevara Keruma (koji se tako htio dodvoritii Torcidi i predao im je klub kako ga više ne bi napadali) koji je to predao u ruke jednoj skupini koja manipulira za racun ljudi poput Andabaka koji želi vratiti uložena sredstva koja je upaltio u Hajduk po direktivi Ive Sanadera. Zato je i doveo Brbića( koji o nogometu i upravljanju klubom ne zna ništa. Grad kao većinski vlasnik šuti i gleda kako klub ide u propast. Grad treba oduzeti mandat udruzi Naš Hajduk,postaviti novu upravu i preuzeti odgovornost( preuzeti model poput Rijeke a ne ovu prevaru Našeg Hajduka kada upravljaju tuđim novcima a nemaju nikakvu odgovornosta). Do tada Hajduk će biti sredstvo sprdnje Zdravka Mamića koji radi što hoće jer mu je to dopušteno i sve gdje je trebao je podmazao i sada se ruga cijeloj državi. Jedini koji se u ovom trenutku može suprotstaviti Mamiću je Štimac(ma koliko ga volili ili ne) jer zna. Treba mu dati podršku ali strogo nadzirati jer znamo gdje je tanak. To bi trebala Torcida shvatiti,što joj je raditi. Ovako će se gledati propadanje kluba,sramota i nastavak lopovluka.
naprid Hajduk moj bit ce bolje
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
kako ja vidim ovdi se neradi o hns-u, vec o navijacima nezadovoljnim sto je normalno. al neznam koji klub osim dinama slavi titulu pred praznim tribinama