Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 102
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
INTERVENIRALA POLICIJA
Povratak na članak

Bijesna Torcida htjela obračun s igračima Hajduka i tražila da skinu dresove

Parkom mladeži odzvanjalo je “skinite dresove”, kapetan Goran Milović sa pet iskusnijih suigrača stao je ispred bijesnih navijača. Krenule su rasprave, nekoliko ih se htjelo obračunati s igračima, ali jake policijske snage spriječile su incident težih razmjera

Komentari 64

DA
darkofu
22:23 22.04.2015.

to je rezultat kluba kojeg vodi ulica,srećom zato Dinamo ima Mamića koji ne da svetinju hrvata uličarima i antihrvatima.Mamiću poživio ti nama još sto godina

VL
Avatar Admin nabijem te
Admin nabijem te
21:29 22.04.2015.

ajduk je postao kanta za napucavanje! 😂😂😂

VL
Avatar taqa
taqa
19:36 22.04.2015.

Da bi zivot za ajduka,pa san malo puka, igrace bi tuka,jezeva je muka i velika bruka,u igraca glava ko u tuka,Spalatino izbacija Hajduka

VL
ML
Mlad75
21:03 22.04.2015.

Podilazili su i podrzavali huligane, dopustili da im ulica vodi klub... I sad se polako sve odbija od glavu..Al kad vidim onoga Pavasovica ni mi je ni ža...

VL
DU
Deleted user
20:38 22.04.2015.

Doći će dan kada će Hajduk ponovo biti nogometni klub, a ne talac uličnh prosvjeda. Što prije to navijači i uprava shvate brže će doći do cilja.

VL
DU
Deleted user
21:06 22.04.2015.

Imamo halfove što ne daju golove, imamo publiku što daje huligane....ovo je još jedna pobjeda Hadjuka i Torce-Force.

VL
SU
suncesmokvemaslina
20:58 22.04.2015.

Split,čestitam finale!

VL
Avatar feudalac
feudalac
22:38 22.04.2015.

"...UHmmmm...oli se vise se ne pljesce porazima....cudno...!!??"

VL
RK
Realovac.koji.mrzi.hdz.lopine
20:44 22.04.2015.

Bijedijada i Odiseja....

VL
DO
došlo
21:23 22.04.2015.

Opet taj Mamic dao lovu da Ajduk zamre

VL
Avatar agram21
agram21
21:01 22.04.2015.

kmeee

VL
A4
alfa 4c
22:20 22.04.2015.

Ekipaaa..evo i mene...Kaj su bijesni,ha?? :-) :-) :-) :-)

VL
BO
borota
21:15 22.04.2015.

Moraju da prihvate lecenje :))) zajedno sa grobarima:)))

VL
TM
Tim_Minchin
22:45 22.04.2015.

ajme sad i ovi... sto su se svi poceli loziti na te dresove...

VL
SA
SajamTastine
02:26 23.04.2015.

divljaci. institucionalizirati.

VL
MU
Mukowsky
21:14 22.04.2015.

Ne možeš s juniorima igrati seniorsko natjecanje.

VL
ZD
zdepar
08:26 23.04.2015.

kako to da hajdukovo vodstvo nije moralo poslušati svoje huligan-dioničare sa tribina, kao "onomad" u Zagrebu

VL
SK
SkyLine22
08:26 23.04.2015.

Sad kad nemaju love, tovari su odlucili se borit protiv svega i svih... jer im svi smetaju, i svi su im krivi, a dok se radilo za njih, onda su bili ko bubice.... i onda nes seru Rijeka ovo, Rijeka ono.... dok su im sander i ostali kriminalci iz zatvora dacali novce onda im nisu smetali ni mamici.... jadan klub, jos jadnihi ljudi.... sto juznije to tuznije ....

VL
HO
howyesnozdravko
07:27 23.04.2015.

Najbolje bi bilo da oni naprave momčad po svojem ukusu pa će sve biti ok !

VL
ST
stjepanveliki
14:35 23.04.2015.

Nema opravdanja za gnijev torcide jer ona nikad nece svatit da u sportu postoje pobjede i porazi,jer ona priznaje samo pobjede.Samo zelim nesto drugo kazati sto se moze donekle primjetiti i na ovih par slika sa splitovog stadiona(to je svee samo nije stadion pa zato i nije dobio licencu HNS-a jer je otvoren samo 1(jedan) ulaz za gledatelje)gdje je vidljivo da je po mojoj procjeni na jednom mjestu bilo oko 20-tak specijalaca Mup-a a barata se podatkom da ih je bilo 100 uz zastitare i policajce pozornike.Pitam se ko je platio visesatni najam policajaca i koliku je fakturu(u novcu)mup ispostavio organizatoru utakmice.Nadalje ne mogu se oteti dojmu da radi jedan ulaz na stadion te da se ceka sat vremena za ulaz(moj sin sa svojim prijateljima (njih 6)godina izmedju 33-36 svi zavrsenim fakultetima,bez ikakvih sudskih zabrana cekali su na ulaz od 16 sati a na igraliste su usli u 17 sati znaci pola sata nakon pocetka susreta uz komentar policajca na ulazu da su mogli doci 2-3 sata ranije pa bi normalno usli na stadion jer je to praksa u evropi.Navedeni policajac najvjerojatnije nikad nije bio ni na jedan stadion evropskih momcadi pa to izjavljuje jer je to negdje cuo.Po procjeni 3000 prodanih ulaznica,od toga hajdukovim navijacima 2500-2700 sto bi trebalo znaciti da je u srazu splitskih klubova bilo jos cca 400 navijaca Splita ,a utakmica od strane mup-a proglasena utakmicom visokog rizika(neznam gdje je tu rizik kada se njih 80% prisutnih medjusobno poznaju i uvjerenja sam da ih je vecina dosla zajedno na stadion.Na kraju ne mogu se oteti dojmu da je ovo policijska drzava i da im ove prestave sirokih masa sluze za trening ne daj boze nekih vecih politickih sr...a ,samo sto je ovaj nas nogometni puk kuzio ovu farsu pa ih je na utakmicama sve manje i manje(jos nesto Split i euforija u Rijeci)te ce nasi specijalci imati sve manje mjesta za svoj dnevni trening.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.