Benderu 25 minuta u sedmom uzastopnom porazu Phoenixa

Hezonja je u dresu Knicksa u 19 minuta na terenu zabio tri koša .
07. prosinca 2018. u 09:28 0 komentara 178 prikaza
Mario Hezonja

Sinoć su u NBA odigrane tri utakmice, a od hrvatskih košarkaša su igrali Mario Hezonja i Dragan Bender. Od New York Knicksa bolji su bili domaći Boston Celticsi sa 128:100, a do pobjede ih je vodio Kyrie Irving sa 22 koša i osam asistencija. Jaylen Brown je dodao 21 ubačaj, a Al Horford 19 uz 12 skokova.

Mladost PORAŽENI I VRIJEĐANI Sramotno ponašanje! Navijači pljuvali hrvatske igrače i trenere

Hezonja je u dresu Knicksa u 19 minuta na terenu zabio tri koša (šut iz igre 1/4, trice 0/2) i upisao tri skoka i dvije asistencije. Najbolji kod gostiju bio je Tim Hardaway Jr. koji je utakmicu završio sa 22 koša.

Celtics su imali šut iz igre 55.1 posto u prvom poluvremenu i na poluvremenu su vodili 69:58. Knicks su se približili na 89:82 tri minute i 49 sekundi prije kraja treće četvrtine, ali su Irving i Gordon Hayward pogodili trice i Boston je taj dio utakmice završio serijom 10:2 koja mu je na početku zadnje četvrtine donijela vodstvo od 15 koševa.

Dario Šarić SNAŠAO SE U NOVOM KLUBU Šarić: I ja sam čovjek na kraju! Naravno da me to brine

Phoenix Suns su upisali sedmi poraz zaredom, sinoć su od njih bolji bili domaći Portlad Trail Blazers sa 108:86. Damian Lillard je zabio 25 koševa za pobjedničku momčad dodavši pritom osam asistencija iako je cijelu zadnju četvrtinu proveo na klupi. Jake Layman je dodao 24 koša i sedam skokova za Trail Blazerse koji su prekinuli niz od tri poraza.

Troy Daniels je predvodio Phoenix s 15 ubačaja, Josh Jackson je dodao 14, a Dragan Bender je odigrao 25 minuta i ubacio osam koševa (šut iz igre 3/7, trice 1/4) uz tri skoka.

Dražen Petrović PREDVIDIO NESREĆU Prvi put otkrio: Draženu sam rekao da ga čeka prometna nesreća

U trećoj utakmici igranoj sinoć Utah Jazz je kod kuće sa 118:91 nadigrao Houston Rocketse. Derrick Favors je bio najbolji strijelac Utaha sa 24 koša i deset skokova, a Joe Ingles je zabio 18 koševa. U redovima Houstona najbolji je bio James Harden sa 15 koševa, .