Bayern
08.11.2014.
u 17:27

Aktualni prvak slavio je sa 4:0, a Köln je nakon brojnih preokreta dobio 4:3.

U sjeni nove pobjede Bayerna, u subotnjem izdanju 11. kola Bundeslige odigrane su još četiri utakmice, a jedna je posebno impresionirala..

Nogometaši Hoffenheima i Kölna odigrali su fenomenalnu utakmicu sa sedam golova, a na kraju su jarci slavili 4:3 u gostima. Već nakon prvih 45 minuta bilo je 3:3, poveo je Hoffenheim preko Szalaija u 2. minuti, a onda je Köln zabio tri gola preko Olkowskog, Lehmanna i Ujaha.

Do odmora domaćin se vratio u igru izjednačivši dvama golovima Firmina. Mreže su u nastavku mirovale sve do 83. minute kad je Köln došao do pobjede golom Olkowskog. Posljednji put su do poluvremena dvije momčadi zabile po tri gola u svibnju 1999. na utakmici Münchena 1860 i Schalkea.

Schalke je nastavio s promjenjivom formom izgubivši iznenađujuće na gostovanju kod 16-plasirane momčadi Freiburga 2:0. Günter je donio vodstvo u 22. minuti, a pobjedu je potvrdio Schmid golom u 68. minuti.

Do uvjerljivog slavlja došao je Augsburg svladavši kod kuće Paderborn dvama golovima Wernera te jednim Callsen-Brackera. Bez golova su odigrali Bayer i Mainz u Leverkusenu.