Bayern uvjerljiv protiv Borussije u Dortmundu

04. studenoga 2017. u 22:59 0 komentara 278 prikaza
Borussia (D) - Bayern
Pogledajte galeriju 1/7

U derbiju 11. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je u Dortmundu svladao Borussiju sa 3:1 (2:0).

Ivan Rakitić Španjolska liga Ivan Rakitić asistirao Pacu Alcaceru za pobjedu Barcelone

Prvake je k pobjedi lijepim pogotkom u 17. minuti poveo Robben, na 2:0 povisio je Lewandowski u 37. kada se odlično snašao pred vratima i petom proslijedio loptu u mrežu.

Susret je riješio Alaba u 67. minuti, njegov ubačaj pred gol Borussije nije uspio dotaknuti niti jedan igrač i lopta je odsjela u samom kutu, dok je počasni pogodak za Borussiju postigao Bartra u 88. minuti.

Vodeći Bayern sada ima 26 bodova, četiri više od drugog RB Leipziga, a šest od treće Borussije.

Ante Budimir Talijanska liga Budimir zabio dva pogotka za pobjedu Crotonea kod Bologne Slaven Bilić Engleska liga Novi nokaut Slavena Bilića, 'redsi' uzeli mjeru čekićarima Joan Carrillo Poraz Hajduka Carrillo: Ostavka? Nisam očekivao da će to biti prvo pitanje
Dubrovnik: Građani izašli na lokalne izbore