Naslovnica Sport Strani nogomet

Atalanta lako protiv Sassuola

Gosti su poveli u 6. minuti golom Alejandra Gomeza, u 13. minuti je Robin Gosens zabio za 2-0, da bi Gomez svojim drugim pogotkom u 29. minuti povisio na 3-0. Do kraja poluvremena među strijelce se upisao i Duván Zapata
28. rujna 2019. u 23:30 0 komentara 293 prikaza
Dinamo - Atalanta
Pogledajte galeriju 1/2

U susretu 6. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je bez većih problema pobijedila Sassuolo s 4-1 ostvarivši i četvrtu gostujuću pobjedu ove sezone.

Luka Modrić MARCA PIŠE: Luka na ovo nije navikao! Modrić odbio Real zbog Hrvatske pa stigla odluka Zidanea

Sve je bilo gotovo već nakon pola sata igre i Atalantina vodstva 3-0.

Gosti su poveli u 6. minuti golom Alejandra Gomeza, u 13. minuti je Robin Gosens zabio za 2-0, da bi Gomez svojim drugim pogotkom u 29. minuti povisio na 3-0. Do kraja poluvremena među strijelce se upisao i Duván Zapata. U nastavku susreta Sassuolo je uspio tek ublažiti poraz, a strijelac je bio Gregoire Defrel u 62. minuti. Mario Pašalić je odigrao cijeli susret za goste.