Arsenal u devet minuta preokrenuo i dotukao gradskog rivala

Zasad nije poznato je li utakmicu uživo pratio i nekadašnji hrvatski izbornik Niko Kovač
09. prosinca 2019. u 23:09 0 komentara 530 prikaza
West Ham - Arsenal
Pogledajte galeriju 1/3

Nogometaši Arsenala zaključili su 16. kolo Premier lige svladavši West Ham na gostovanju s 3:1.

Robert Prosinečki Legendarni Žuti Ispovijest tada naivnog Engleza: Da, mislio sam da je Prosinečki smeće

Domaćin je poveo pogotkom Angela Ogbonne u 38. minuti, uz taj se rezultat otišlo na predah, međutim Topnici su od 60. do 69. minute čak triput tresli mrežu Čekićara.

Najprije je pogodio Martinelli, zatim je preokret donio Pepe, a Aubameyang je potvrdio prvu pobjedu Arsenala u prvenstvu još od 6. listopada.

Arsenal se uz trijumf probio do devetog mjesta uz 22 boda, dok je West Ham ostao na 16. mjestu uz šest bodova manje.

Luka Modrić Kapetan Vatrenih Srbi ne prestaju hvaliti Modrića: Gospodin, ljudina, blago Hrvatima...

Zasad nije poznato je li utakmicu uživo pratio i nekadašnji hrvatski izbornik Niko Kovač, kojeg tamošnji mediji spominju upravo kao kandidata za klupu momčadi s Emiratesa.