Arsenal pobijedio Bournemouth i prošao u osminu finala

27. siječnja 2020. u 23:33 0 komentara 129 prikaza
Arsenal
Pogledajte galeriju 1/3

Nogometaši Arsenala izborili su plasman u osminu finala FA kupa nakon što su u susretu 16-ine finala na gostovanju pobijedili Bournemouth sa 2-1.

Dinamovi juniori International kup Plavi izgubili od Leicestera i ispali! U prijenosu stavili Dinamu grb Hajduka

Golove za "Topnike" zabili su Bakayo Saka (5) i Edward Nketiah (26), dok je pogodak za domaći sastav postigao Sam Surridge u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Arsenal
1 / 5
Chelsea - Arsenal

Arsenal će u osmini finala gostovati kod trećeligaša Poursmoutha.

Poznati su i ostali parovi osmine finala, a svakako najzanimljiviji ogled igrat će se na Stamford Bridgeu gdje će Chelsea ugostiti boljeg iz ponovljenog dvoboja Shrewsbury Towna i Liverpoola, a bila bi prava senzacija kada to ne bi bio europski prvak. Prvi susret je završio 2-2, a novi susret igrat će se na Anfieldu.

Liverpool je na gostovanju kod 16. momčadi trećeg razreda engleskog nogometa poveo 2-0, međutim domaćin je u nastavku zabio dva gola vodećoj momčadi Premiershipa izazvavši euforiju na stadionu Montgomery Waters Meadow. Međutim, teško je vjerovati da Shrewsbury Town može do podviga i na Anfieldu.

Ademi ostaje! Neočekivano, Dinamov kapetan sve dogovorio pa odustao od Emirata

Branitelj naslova Manchester City gostovat će kod Sheffield Wednesdayja, dok će Manchester United gostovati kod boljeg iz dvoboja Northampton Towna i Derby Countyja.

West Bromwich Albion našeg Slavena Bilića ugostit će pobjednika susreta Newcastle United - Oxford United.