Alen Halilović zabio dva gola Betisu, pogledajte bombu za 2:1!

Alen Halilović
15.12.2015.
u 22:02

Betis je ipak uspio remizirati (3:3) i time je Sporting ispao

Alen Halilović dao je sve od sebe da odvede Sporting Gijon u osminu finala Kupa kralja, ali njegova dva pogotka u utakmici s Real Betisom (3:3) nisu bila dovoljna.

U prvoj utakmici današnji gosti pobijedili su 2:0 pa je u Gijonu domaćinu trebalo itekako mnogo sreće, umijeća i strpljenja. Imali su svega pomalo, no nedovoljno. Poveli su brzo, već u 14. minuti preko Bernarda, ali samo četiri minute kasnije ih je umirio Ricky van Wolfswinkel. Time je završilo i prvo poluvrijeme.

U drugom je uraganski krenuo Sporting, naš Halilović zabija u 47. za 2:1 i potom u 72. s bijele točke za 3:1. Nedostajao je još pogodak za prolaz, ali nije išlo. Ponovno umiruje navijače Von Wolswinkel, ovaj put u 83. minuti, da bi pet minuta kasnije Alvaro Cejudo postavio konačni rezultat.

REZULTATI:

Sporting Gijon - Real Betis 3:3 (3:5)
Deportivo - Llagostera 1:1 (3:2)
Espanyol - Levante 2:1 (3:2)
Sevilla - Logrones 2:0 (5:0)

Pogledajte fantastičan gol Alena Halilovića za Real Sporting de Gijón. Više o utakmici na: http://bit.ly/1QqYCTg