Vlatka Pokos mora platiti 306 000 kn Radeljaku za pilates, balet, frizera...
Pravomoćna je ovo presuda Županijskog suda, a riječ je o postupku koji se vodio između Lea Radeljaka i Vlatke Pokos...
Komentari 75
Šta je ovim sucima? Je li to neko natjecanje, tko će donijeti blesaviju presudu?
Dobro je to,cisto da te sponze malo osjete kako se zivi...:)
Čudi me da nemora platit i za kruh i mljeko.
Ima se može se trošiti,sad će je skupo koštati stara mlohava čuna hehehe
riječ je o tužbu u kojoj je njen bivši suprug Josip Radeljak preko sina Lea tuži za novac koji je ona trošila tijekom braka s Radeljakom. --- Sin joj umro jer mu nisu pomogli, slučaj otišao u zastaru ::: Jasan dokaz korumpiranosti sudstva i advokata __ Kad ste pročitali presudu da je tuženi "siromak" dobio parnicu od tuženog bogataša??? __ horvatinčić ubija i bude oslobođen krivnje - radeljak mlati i bude oslobođen krivnje - djeca bogataša ubijaju i budu oslobođena krivnje - sudovi neučinkoviti kad je riječ o sirotinji, a učinkoviti kad je riječ o mafiji __ TKO JE KRIV??? - MI - izabrali smo neizlaskom na izbore kriminalce na vlast - takvi kriminalci zatim izabiru potkupljive suce da nam sude i da njih oslobađaju krivnje - od Ustavnog suda, preko vrhovnog suda do zadnjeg advokatića u sustavu krivnju snosimo sami ne birajući poštene neg pokvarene političare koji su udruženi u organizaciju pred sudom osuđenu za pljačku Hrvatske ponovo zasjeli na vladt u Hrvatskoj. __ Ono malo poštenih sudaca ne može se izboriti za utjecajne položaje, jer im mediji - novinari - ne dopuštaju napredak budući blate napredak i podržavaju kriminalce na vlasti. __ Nigdje nema imena i prezimena sudaca koji su presudili u korist nasilnika __ Ali presuda Pokosici ima njezino ime i prezime __ Dokaz koliko su novinari i sudstvo povezani i koliko jedni druge štite od pravde i prava
Kikiriki: "Slažem se s vama" - nakon tri godine trba ju tužiti i tražiti povrat novca potrošenog u tom razdoblju, naravno s kamatama __ Dobivenu količinu novca dijeli se pravedno između vas, sudaca i advokata __ Nakon što žena podmirii dug treba ju eliminitari, ako ju nije preuzeo netko drugi i dokaže da će ju nakon tri godine tužiti za nadoknadu štete što ju je jebao tri godine - poput radeljaka - jebao pa dobio odštetu za to
Radeljak je izuzetno antipatican lik ali ova kalaštura laže!Ona je taj novac dizala na bankomatu i nije trošila na stvari koje navodi!Slutila je da ce dobiti nogu pa je stvarala zalihu!To je jedina istina a njezina verzija je bajka za djecu!
Spi#ti 50,000 US$ u godinu dana.... bravo! Pa da je imao kvalitetnu prostitutku svaki dan ne bi toliko potrošio, još bi se našlo i za dvije dadilje.
Nema veze za koju je namijenu podizala kesovinu, ili pak trosila. DiLkan joj je dao karticu, a time i ovlasti raspolaganja iznosom na racunu. Je li tako??Tako je? No, ono sto meni nije jasno - sto sin ima sa ocevomom bivsom zenom?? Kako on moze da potrazuje novac od osobe koja nema nikakove financijske dodire sa njim, pa jos i tuzbu podigne, i cak dobije na sudu?? Doista mudra odluka suda. Ono sto ja vjerujem jeste da ce ova odluka biti kap u casi koja ce presuditi u barem petero hrvata da odu iz zemlje.
Što si stariji,mobitel sve manje zvoni! Ispada da ona nema više šta prodati! Eh sad hrvatsko pravosudje,to je zasebna priča!
Meni jedna stvar nije jasna u cijelom tekstu .....gdje su pare ?
Ha ništa Vlatka moraš tam u CAN uloviti nekog bogatuna opet, malo se poniziti opet i izmoliti koji dolar da ovo vratiš i osiguraš si život....ono kad odabereš biti sponzoruša a ne normalan obrazovan čovjek u životu....
Bravo Radeljak.Jedini koji je od prostitutke dobio novce nazad.A Vlatka je na to trebala mislit prije nego ga je pocela varat okolo.
Baš me zanima kako će naplatiti novce ako nema ništa na svoje ime....?
Pravo je čudo našeg vrlog pravosuđa ova presuda! Dikan Vlatki nije vratio osnovno žensko rublje, opisala ga je kao velikog skrca i kako je to ona uspjela potrošiti toliki novac preko njegovih kartica i kartica tatinog sina Lea?! Tu nešto ne štima! Tko je tu lud?! Iskreno se nadam da će ova, po svemu sudeći nepravedna presuda ipak biti ispravljena!
Vidim da ovdje komentiraju uglavnom papci i sponze...
U principu ne podrzavam sponzoruše,ali ovo definitivno nije pravedna presuda......bila je u braku sa njim i prema tome koristila novac koji pripada zajedničkom domaćinstvu......valjda je i ona u istom nešto privrijedila,a ne samo on......ovo je totalno idiotska tužba,a isto tako i presuda......i sad se ti sudi sa lovašima i očekuj pravdu😞?!
Nedao bog takvu shopingholičarku u svojoj blizini..podrška sucima i sinu.
tko više želi imati posla s ova dva luđaka i perveznjaka. Ako te ne sahrane , onda te unište preko korumpiranog suda i postaneš njihov doživotni rob. Ubili Enu Begović i ni dana zatvora. Toliko o pravosuđu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
riječ je o tužbu u kojoj je njen bivši suprug Josip Radeljak preko sina Lea tuži za novac koji je ona trošila tijekom braka s Radeljakom. ::: Jednostavno vi njega tužite zasilovanje u kojem je posljedica djete