Vlatka Pokos mora platiti 306 000 kn Radeljaku za pilates, balet, frizera...
Pravomoćna je ovo presuda Županijskog suda, a riječ je o postupku koji se vodio između Lea Radeljaka i Vlatke Pokos...
Komentari 75
ispada da su sponzoruše dikan i sinek, a ne Vlatka
Nemam dobro mišljenje o Vlatki, ali je daleko bolje nego o Radeljaku. Ako nekome nešto daš, onda to ne traži natrag.
još jedan "biser" hrvatskog krivosuđa
za sve pratilje starijeg i mlađeg radeljaka bi ubuduće bilo najbolje da sve svoje potrepštine nabavljaju u lidlu, placu, second-hand i food-outlet dućanima
Zasto taj Dikan jos nije u zatvoru? Ja sam mislio da je on neki tajkun, stari kenjac .. ne znam kako tko moze pasti na njegove fore... mora da je velika lova u pitanju...elika lova u pitanju...
Obično nemam puno suosjećanja za razne estradne fufnjare, ali ova Vlatka je izgleda od svih njih najnaivnija, pa mi je dodje čak i žao. A ovaj odurni Tudjmanov tajkunčić i besposličar sad se ponaša kao da je sasvim normalno da teše 30 godina mlađju i da sve troškove dijele, iako je jasno da se radilo o prostituciji, kao i u većini tih manekensko-"poduzetničkih" tzv. brakova.
kaje to zadnjih 40 godina pilatesa i frizera?
neka sad ona trazi njega sto ju je trpao
korupcija hrvatskog "pravosuđa" u punom opsegu, tko se prvi dokopa sudaca i dobro ih "podmaže" taj dobiva spor. naši sudovi ne sude po slovu zakona već po futranim plavim kovertama.....hrvatsko sudstvo je dno dna....uvjerio se na vlastitoj koži.....
......a bas su si bili par dikan i vlatka..ne znas tko je gori materijalist...nije moglo ni drugacije zavrsiti
50.000 e u godinu dana!! Bome je dobra! A sada u Kanadi kao prodavacica u butiku moze zaraditi maksimalno 25.000 € za citavu godinu - i to brutto!
Dno dna.Kako je sve isplanirao .Da on nema nista napuni sinu karticu pa je da Vlatki i onda tuzi vlatku da vrati novce.Dobro je netko napisao tata i sin sponzoruse!
Evo, dogodilo se da i sponzorusa mora nesto platiti. One vole tipove kao sto je ovaj, rijesi se jedne, odmah druga ceka da uskoci. Dok ima novaca do tada vlada i "velika" ljubav.
Pa što se događa da hrvatskim pravosuđem???? Izgleda da u ovoj državi bogati mogu kupiti svaku presudu. SRAMOTA!!!!
Skup zivot na visokoj nozi. E Vlatka ni Kanada te nece spasiti.
Nakon što je uhvatio u preljubu sa vlasnikom Fendi butika u Italiji, uručena joj je pedala i zahtjev za povratom love . Logičan potez. Vlatkice, više opreza drugi put.
Idemo dalje.Ima u Kanadi bogatih staraca.
Zainati se Vlatka i plati pa ćeš time dokazati da nisi sponzorusa. P.S. Da si ostala sa Radelkom još 5 godina,covekj bi bankrotiro.
Obična sponzoruša. Nije mi nimalo žao što joj se događa jer svaka normalna žena udat će se za svog vršnjaka a ne starog čovjeka koji joj otac može biti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vlatka jos si dobro i prošla, sve njegove žene su završile ili pod zemljom (Ena i Dolores) ili na psihijatriji (Beba). Bar si eto živu glavu izvukla. A koliko je hrvatsko pravosudje potkupljivo to svi znamo.