Vedrana Rudan progovorila o sinu: 'Balavac u pedesetoj jedva čeka da mu majka crkne'
Čitatelje svog bloga Rudan je prvo iznenadila kad je napisala da se razvodi, potom je na blogu otkrila i da se ponovno udaje, a u jednoj od posljednjih objava dotaknula se i odnosa sa sinom i unukom kojeg, kako je istaknula, nije vidjela mjesecima.
Komentari 120
Nije jedini
Konfliktna i negativno i egocentricno... Svi su u krivu, sve je lose osim mene, ja sam bas super i totalno uvijek u pravu.
ajde onda više crkni i spasi obitelj i cijelu državu od tih bolesnih bljuzgotina...
pa sto ocekivati, ocito sinu nije bas bilo posveceno bas vremena u djetinjstvu, vec je bio "ja" sistem, a njega se rijesit sto prije i sto lakse.
Milioni nas to jedva čeka.
Pa otvoreno kaze da ne voli svog sina zasto bi on onda volio nju-naravno da ceka da umre da bar ima nesto od nje. 30god bila s nekim i odmah nakon najave razvoda svadba? Znaci varala muza, nije to za osudu koliko je ta osudu sto takva osoba misli da moze druge osuđivati
U kojem to polju rastu šumske jagode? Zna li uopće ta narudanica što su to šumske jagode? Ili je to pročitala u nečijoj knjizi. Mogu si misliti kakve tek nebuloze piše u knjigama.
A što reći, sina joj ne poznajem, ali ONA?! Takvu mater bi si rijetko ko poželio.
Najgore od svega sto je gospoda u pravu,a stil,tko sisa stil.
To nije EKSIBICIONIZAM to je OBITELJSKI MAZOHIZAM !!! Ima tu mjesta za SOCIOLOGE, koliko zgodno-čitljivi i humorni tekstovi bili te Autorice.
Zena ima grub rijecnik, ali razumijem je u potpunosti. Hrvatska je puna takvih.
Kod svih je sve isto. Osim godina.....
sve ovisi kako si odgojila sina. pozdrav
Pa sad ako je to stvarno tako onda ili nisi odgodila dobro sina ili si ti malo pre napredna sa svojim životnim stilom.
Paa dobro joj je rekso. Neki roditelji su nazalost sebicni do smrti, gledaju svoju guzicu umjesto da nesto ostave potomstvu.
vulgarna hercegovka
Vedrana Rudan progovorila o sinu: 'Balavac u pedesetoj jedva čeka da mu majka crnke jer je pravi hrvat koji sve shvaca uz Boga i domoljublje'
Haha, zena ima humora i pogadja u sridu. Mnogo djece je konzervativnije od roditelja, cak su zaostali i slusaji opet narodnjake i cajke sto je siguran znak za devoluciju drustva. Uz to su nezahvalni i nesposobni. Ne svi ali dosta njih. Pa zbog nesnalazenja ovdi neki bjeze vanka.
Hahaha...samo tako. Nastavite. Ima li jos kojs duhovita izjava ?! Ova je skroz luda, ali zanimljiva. Psuje, laze mozda, nonstop o sexu, pa Baba zna da zivi i to neskriva. Ali, nebudimo, naivni, sve je to reklama. Za slijedecu knjigu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ova baba je opicena i po tabanima.