Vedrana Rudan progovorila o sinu: 'Balavac u pedesetoj jedva čeka da mu majka crkne'
Čitatelje svog bloga Rudan je prvo iznenadila kad je napisala da se razvodi, potom je na blogu otkrila i da se ponovno udaje, a u jednoj od posljednjih objava dotaknula se i odnosa sa sinom i unukom kojeg, kako je istaknula, nije vidjela mjesecima.
Komentari 120
nebitna komunjarska nakaza sa svojim problemima
--------zna li se kako su jučer kakile ševe,lidija.......utvrdo il umeko
"Živi roditelji, mrtvi kapital"!!!
Kako se na Vedranino pisanje pale neuki i zatucani desničari koji su potkapacitirni da bi kužili tu vrstu komunikacije. Bravo Vedrana, samo nastavi!
Vedrana, ne pizdi,sin ti je u pravu!
Odite malo na srpske portale allo.sr ili kurir.rs ili nedaju da pišete moraš sa postom prije na recenziju kod administratora tek ako on pusti izlazi. To ti je demokratsko ponašanje medija "alla vučić". Tamo je teška diktatura, bez narodne mase "alla sloba" teško i bolno za opoziciju. A opozicija po svim stavovima još gora, ludilo. Nešto se krupno sprema, neka bilo bi vrijeme.
bilo kako bilo, ljubisi je napokon sunce granulo. pa tko bi sa ovom santipom izdrzao i tri mjeseca a on 30g. ?
Jel moguće da tako vulgarna i bezobrazna osoba može biti spisateljica??
Žena je 100% munjena u glavu.Treba je ignorirati sa svim njenim budalaštinama.
Sad joj nije važna privatnost kad piše o drugima.
Ako nemate drudih važnijih tema.Oda sve u kantu.
Meni Ona baš super,što na umu to na drumu. Kolumne,bile istinite ili ne, volim procitati...👍
I mi čekamo
Gospođo Rudan ako je to istina što govorite i novinari pišu ( o vašem sinu ) dođite kod mene ja ću vam reći da još toliko živite koliko ste do sada s tim da meni prepišete i ostavite imovinu kad vam sin želi smrt
Zena ima osebujan smisao za humor i cinjenicno stanje nacije,ono kaj pise zivi tak 90% ljudi..zombija.
Dok jednom ne smrkne, drugom ne svane.
Žena se zeza.
Dok god bude "hejtera", bit će i Rudanice. To je karta na koju ona igra.
Wow, osjetljivih ljudi u komentarima, a svaki sere gore od nje ispod svakog drugog članka.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vjerujem da je sin jako voli i da bi sve nesporazume sa njim riješila u četiri oka. Djeca, pa tako i u pedesetoj su samo nečija djeca. Traže potpunu lojalnost roditelja. Ako je drugačije, znaju biti i bezobrazna. Mudri ljudidi uvijek idu korak ispred. Lp