Martin Kosovec pobjednik je četvrte sezone showa "The Voice Hrvatska"
Ana Širić, Luka Novokmet, Jakov Peruško Rihtar i Martin Kosovec bili su finalisti četvrte sezone showa "The Voicea Hrvatska"
Komentari 25
Mali mora pod hitno snimit CD s najvećim hitovima Robića, Diklića, Vukova, Dedića...a onda Martina/Sinatre ... Pod hitno !
Konačno nešto veličanstveno na aestradi,Martin je svjetski
Mislim da je očekivan redoslijed. Mada je i Ana iznimna.
HRT bi trebao osmisliti i organizirati koncertnu turneju na kojoj bi Martin uz pratnju HRT-ovog banda izvodio domaće i strane evergreene. Držim da bi s odgovarajućim repertoarom bez problema mogli nastupati i van Hrvatske .
Zasluženo ! Šešir do poda.
Svaka cast bravo. I pravi mali klasicar kako je obucen, to treba!!
Kosovec bi mogao postati hrvatska inačica najvećih svjetskih croonera poput Engelberta Humperdincka, Sinatre, Diamonda,Boltona....
Martin je dobio možda i zbog one pjesme od Vice Vukova tu se on nekako nametnuo i izveo za 10. U finalu su mi pak briljirali Jakov i Ana. Ali svi su bili iznimni u finalu. Svaka čast, odličan projekt.
Jednom je Vanna izjavila....kako je lijepo pobijediti ali postati i opstati kao pjevač ipak je nešto drugo. Gdje su svi pobjednici prethodnih Voice-a....nigdje. Ovaj pobjednik me zapravo i ne iritira kao recimo kad je Žak progurao onu što nas je predstavljala na Euroviziji pa je bila zadnja ili predzadnja....dje je sada?
Da, dobar vokal. Ali...trebao se roditi 50-tih godina da bi bio pjevač ili zvijezda poput Robića čije pjesme pjeva. Ovako se neće niti može uklopiti u suvremenu glazbu. nikad neće biti zvijezda. Tako je kad djeca biraju pobjednike. Sjetite see samo famornog Rafe koji je davno tako pobijedio...i gdje je sada.
Tko uopće još gleda D-glas???
Ma danas su svi bili dobri, ali zato je Martin bio najbolji prije i zato je zasluženo pobjednik, ali opet kažem tijesno, mada glasovi to ne pokazuju, jer je imao koliko sam uspio izračunat 70% od svih glasova. Čestitam.
Valentina Patrun poslušajte kako je ona pjevala, ovi glasovi su svi daleko ispod njenih emocija koje prenosi i njenog glasa. Ne znam kako je ta djevojka prošla, ali divno pjeva.
Ana je fantasticna,mogla je biti i pobjednica.
A sada neka mali bježi u London ili USA graditi karijeru jer ako ostane završiti će na cajkama i pjevati po svadbama !
Ana The Voice
Luka naprijed!
Luka.
Ništa od njega, ovo mu je vrh,živi bili pa vidjeli.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kosovec je izniman .Ostali su dobri.