Rudan gostovala u emisiji u Srbiji i voditelju poručila: Voditelji su retardirani
Hvala što ste me pozvali i što ste me krivo najavili i rekli da sam Vesna i da sam iz Zagreba, ali uglavnom su voditelji retardirani, jel tako? - rekla je književnica.
Komentari 27
Isprazna, nebitna osoba koja je shvatila da samo prostaklukom, primitivizmom i uvlačenjem Srbijancima može privući pažnju i tako nešto zaraditi obzirom da joj je spisateljska kvaliteta ravna nuli.
Cijele njene knjige su blesimetri za ljevičarke... A ona sama je bioliška greška
Otišla je malo u voljeni joj glavni grad.
Nadrkana babetina.
književnica ?..........titula ili zanimanje ili ....? tak se recimo za potrebe medija za osobe s najstarijim zanimanjem -kaže : naša poznata voditeljica (valjda pudlica u šetnju), ili manekenka ili čak pevaljka............Svaka Mara bi bila Meri, svaka Kata -Kety , aa nijedna Sara -SERI .....Stupanj prostakluka koji kulja iz njenih usta čini se godi srpskom uhu...........
Ona sama je najvise retardirana, jeli joj netko rekao?
s obzirom da mediji redovito objavljuju kako je ova baba nekoga uvrijedila jer je to jedino što zna, smijem li ja uvrijediti nju a da mi ne izbrišete komentar?
Ona književnica???
Nasa???? Nasi mogu biti Hrvati ili ljudi iz EU. Ova ni po cemu nije nasa
A može li ta "naša vrsna književnica" malo krivično odgovarat za njezine uvrede svim ženama.Obična tuka,koja eto zauzima prostor u novinama.
Nikad očito nije izanalizirala sebe.
Mozda je bolje i da ostane tamo u BG i Srbiji.
yučenji se svakim danom u svakom pogledu sve više otkriva i baca Hrvatsku masku čim je ovu rugobu predstavio hrvaticom i iz Zagreba!!
Previse vjesti iz regiona.
Ona ne zna nego prostački i grubo nasrtati na ljude i situacije. Sva je muškobanjasta.
pa što se tiče voditelja (spikera, koji samo spikaju bez mozga) ima pravo. sjećam se jedne dok je čitala s blesimetra vijesti i tako nakon nekih lijepih dođe na red i crna kronika (a bio je stvarno neki užas, ne sijećam se više), a na njoj i dalje kretenoidni smješak na licu (jer vijesti su tu da se gleda njema lijepa napudrana plastika). Dakle, izvještavati o tuđim nesrećama sa smješkom na licu??? Ma smučilo mi se...
Rudanicu kritiziraju uglavnom oni koji se osjećaju da su manje muškarci od žene koju kritiziraju.Krivo im je što Rudanica ima veća muda od njih koji su kao muško.
hehehe... bez dlake na jeziku, kao i uvijek.
Kraljica !!! Obicno kaze vrlo glasno ono sto mnogi ni u snu nesmiju - neponovljiva, bez dlake na jeziku, bez cenzure 100% to to to ... BRAVOOOOO !!! Pozz iz CH !!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"Okrsaj nase knjizevnice i srpskog voditelja" ? Izgleda da u tu kategoriju "nasih" spada i VL . Vedrana Rudan je jednom izjavila da se ponosi sto nije Hrvatica , dakle , sto Vecernjak smatra pod "nasa" ?