Mladen Grdović u suzama: 'Zbog bevande sam izgubio ženu i sve što volim'
"Nema doktora, doktor je u glavi“, rekao je Grdović te dodao da je za sve kriv sam i da će se probati popraviti.
Komentari 44
sad najbolje da se drži bevande
Nisi zbog bevande već jer nemaš karakter.
Da je bila bevanda, ostao bi normalan..lažeš sam sebi da je bevanda, a ono čisto..
Jel Stazić pije bevandu ili čisto? On se ništa ne žali, kao i Šeks...😁😁😁
ne možeš od bevande napuhat tri promila da si ne znam što... ajde priznaj, nije bevanda nego travarica, lozovača...
mladen i bare, dva istnska glazbenika, dvije dobrice u žrvnju izvrnutih vrijednosti. najgori za sebe i najbliže.
Eee...da si ti samo bevandu pio...
Nema veze ostala je Bevanda
Mladen Grdovic je dobar covik! Veliki pivac, puno pisama je napisao. Nas koji volimo njegove pisme je razveselio. Sklon je alkoholu. Tu mu treba pomoci ne ga osudjivati.
Očito je problem u vodi... Pređi na mineralnu i gemište i sve bude ok!!!!!
Eto kaj bevanda napravi od čovjeka, ja se držim gemišta.
Volis bevandu i sto sad, ako ti je OK pod njom, samo se rokaj!!
Glavu gore Mladene. Nije kraj. Malo kontroliraj unos bevande i sve će biti dobro.
Da, droga uništava mnoge, i alkohol i cigarete su teške droge ali zar niste još shvatili da je ministru važnije onih 25 posto nego zdravlje građana.
Pa i bevandu voliš , dakle nije sve izgubljeno !
A šta je sa ferarijem?
Šta te briga za njih imaš bevandu.
Kod ljekara: Pacient: doktore, imam problema s jetrom. Ljekar: pijete li alkohol? Pacient: pijem doktore nsjutro i uveče al ne pomaže.
Godina imaš, pameti nemaš, uzrok znaš, posljedice si osjetio. Promjeni navike, za lijepu starost.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije to Bevanda, nego si slabić