Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 155
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
oglasili se
Povratak na članak

HRT reagirao na gaf s epizodom 'Crno-bijelog svijeta': Poduzet ćemo disciplinske mjere

Podsjetimo, novi veliki gaf dogodio se večeras na programu HRT-a. Nakon što su dugo najavljivali novu sezonu popularne serije "Crno-bijeli svijet", večeras su od 21 sat iz čista mira emitirali 12. epizodu predsezone "Vrijeme odluke". Sada je reagirao i HRT.

Komentari 106

PL
plenkikok
23:24 14.12.2020.

Na HRTu kao i u državi. Toliko izmišljenih radnih mjesta da više nitko ne zna što mu je zapravo posao.

VL
DU
Deleted user
04:06 15.12.2020.

Ma što će te vi poduzeti, uhljebi prokleti???!!!

VL
Avatar LuckyLeprechaun
LuckyLeprechaun
22:35 14.12.2020.

Nakon nekoliko minuta?! Hahaha ono... po ure "docnije" 😁

VL
Avatar Golum
Golum
07:49 15.12.2020.

Serija je katastrofa!

VL
Avatar Gerbil ti pije krv
Gerbil ti pije krv
22:30 14.12.2020.

Yugovici na aparatima

VL
AA
Ana-anA
06:06 15.12.2020.

Javio se Slavko Sobin i njemu je drago vidjet sebe 7 godina mlađeg, meni bi bilo drago da ga uopce ne gledam ni prije, ni sad, ni za 7 godina

VL
DU
Deleted user
06:00 15.12.2020.

Povremeno gledao prvu sezonu i sve što sam vidio u tom očajnom glumatanju maltene mi upropastilo sjećanje na to lijepo rock 'n roll doba.

VL
MD
mala_domejana
08:31 15.12.2020.

Na tzv HRT-u sve više yugo filmova, petokraka, partizanije ... Ako nešto i stave iz novije hrvatske povijesti ili Domovinskog rata onda se često potrude da to bude u negativnom kontekstu.

VL
NA
Nadzornik
22:26 14.12.2020.

Nagrada onom tko je sabotiral to jugo smeće

VL
Avatar duje912
duje912
08:53 15.12.2020.

Serija rađena za jugonostalgičare...eto na što se troši novac. Loša produkcija a gluma ispod indijskih bollivudskih filmova

VL
Avatar patriot-2010
patriot-2010
08:08 15.12.2020.

Kako znaš da serija valja? Kad završi epizoda, jedva čekaš novu pogledat. Ovdje to uopće nije slučaj. Iznimno loša serija. Jedva sam izgurao prvu sezonu. Mlađi dio glumačke postave ne zna glumit.

VL
K1
Kalimero_12
22:47 14.12.2020.

Smeće je serija, kao sobin i HRT. Tko to još gleda. a zločin je prisiljavati narod pod ovrhama koji mora plaćati to levo politikantsko smeće od HRT-a

VL
Avatar plavopoljac
plavopoljac
01:11 15.12.2020.

Moglo je biti i gorje, mogli su prikazati otvaranje Vodotornja u Vukovaru ili dokumentarac o djeci Domovinskog Rata!

VL
MA
Maux
22:32 14.12.2020.

HRT? Kaj je to? Ona mala životinjica?

VL
SJ
Sve je uzalud
05:27 15.12.2020.

......zašto poduzimati sankcije kad osoblje nemate bolje...otišli su...ostali su van tupani iz HDZ...školovani glupani sa završenim Prometnim fakultetima i pedagoškim iz Mostara...ali tako je sa svim mediima....

VL
VJ
vjekoslavkatalina
07:18 15.12.2020.

Ova serija se u sapunicu pretvorila...zar nisu mogli jeftinije proci i snimiti npr.10 epizoda i da svaka epizoda prikaze određeno razdoblje tog vremena...no zasto jednostavno kad moze komplicirano i pritom spremiti lovu u đep..100 epizoda svaka epizoda dobar honorar

VL
DU
Deleted user
08:07 15.12.2020.

Kaj se ima gledat na HRT-u, ak nije sport ili gledljiv film???

VL
SA
samograd
07:37 15.12.2020.

Na godišnjicu smrti Franje Tuđmana oni su planirali pustiti film od onog Brrešana "Koja je ovo država" u kojem iskopavaju lijes sa tijelom DR Tuđmana !! To je gaf za koji je netko trebao odgovarati, to je bila podla provokacijaja , ane ovo kao da je netko dirnuo u svetu kravu jugoslavenstva ,

VL
Avatar Noldor
Noldor
23:15 14.12.2020.

Vrijeme tame.

VL
Avatar KRALJ-TOMISLAV
KRALJ-TOMISLAV
09:54 15.12.2020.

Kakva kvaliteta serije takva kvaliteta i upravljanja rasporedom emitiranja serije!!!

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.