HRT reagirao na gaf s epizodom 'Crno-bijelog svijeta': Poduzet ćemo disciplinske mjere
Podsjetimo, novi veliki gaf dogodio se večeras na programu HRT-a. Nakon što su dugo najavljivali novu sezonu popularne serije "Crno-bijeli svijet", večeras su od 21 sat iz čista mira emitirali 12. epizodu predsezone "Vrijeme odluke". Sada je reagirao i HRT.
Komentari 106
Ma što će te vi poduzeti, uhljebi prokleti???!!!
Nakon nekoliko minuta?! Hahaha ono... po ure "docnije" 😁
Serija je katastrofa!
Yugovici na aparatima
Javio se Slavko Sobin i njemu je drago vidjet sebe 7 godina mlađeg, meni bi bilo drago da ga uopce ne gledam ni prije, ni sad, ni za 7 godina
Povremeno gledao prvu sezonu i sve što sam vidio u tom očajnom glumatanju maltene mi upropastilo sjećanje na to lijepo rock 'n roll doba.
Na tzv HRT-u sve više yugo filmova, petokraka, partizanije ... Ako nešto i stave iz novije hrvatske povijesti ili Domovinskog rata onda se često potrude da to bude u negativnom kontekstu.
Nagrada onom tko je sabotiral to jugo smeće
Serija rađena za jugonostalgičare...eto na što se troši novac. Loša produkcija a gluma ispod indijskih bollivudskih filmova
Kako znaš da serija valja? Kad završi epizoda, jedva čekaš novu pogledat. Ovdje to uopće nije slučaj. Iznimno loša serija. Jedva sam izgurao prvu sezonu. Mlađi dio glumačke postave ne zna glumit.
Smeće je serija, kao sobin i HRT. Tko to još gleda. a zločin je prisiljavati narod pod ovrhama koji mora plaćati to levo politikantsko smeće od HRT-a
Moglo je biti i gorje, mogli su prikazati otvaranje Vodotornja u Vukovaru ili dokumentarac o djeci Domovinskog Rata!
HRT? Kaj je to? Ona mala životinjica?
......zašto poduzimati sankcije kad osoblje nemate bolje...otišli su...ostali su van tupani iz HDZ...školovani glupani sa završenim Prometnim fakultetima i pedagoškim iz Mostara...ali tako je sa svim mediima....
Ova serija se u sapunicu pretvorila...zar nisu mogli jeftinije proci i snimiti npr.10 epizoda i da svaka epizoda prikaze određeno razdoblje tog vremena...no zasto jednostavno kad moze komplicirano i pritom spremiti lovu u đep..100 epizoda svaka epizoda dobar honorar
Kaj se ima gledat na HRT-u, ak nije sport ili gledljiv film???
Na godišnjicu smrti Franje Tuđmana oni su planirali pustiti film od onog Brrešana "Koja je ovo država" u kojem iskopavaju lijes sa tijelom DR Tuđmana !! To je gaf za koji je netko trebao odgovarati, to je bila podla provokacijaja , ane ovo kao da je netko dirnuo u svetu kravu jugoslavenstva ,
Vrijeme tame.
Kakva kvaliteta serije takva kvaliteta i upravljanja rasporedom emitiranja serije!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Na HRTu kao i u državi. Toliko izmišljenih radnih mjesta da više nitko ne zna što mu je zapravo posao.