Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 151
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
nakon dva desetljeća
Povratak na članak

Houra uoči koncerta u Beogradu: Naše pjesme ne provociraju Srbe

Upitan da li smatra da pojedine pjesme neko u Srbiji može shvatiti kao provokaciju, Houra je kazao da uvijek postoje oni koji to tako shvaćaju, ali da nigdje više nema te percepcije.

Komentari 64

Avatar My Style
My Style
13:18 31.10.2012.

Ne bi trebao jedino "Ruzu hrvatsku" jer bi ona sigurno isprovocirala izvesne struje i ne treba traziti djavola gde nije potreban ! Ostalo je OK i drago mi je da su prelomili u sebi....

VL
Avatar My Style
My Style
13:19 31.10.2012.

Android Ne lupaj... pesme se uvek slusaju...podrzavao pevaca ili ne !!

VL
BM
Boris Markovic
13:39 31.10.2012.

@bbboriginal1968: Tompson je uradio i vise od koncerta. Cuo sam da je (su)vlasnik neke radio stanice u Beogradu.

VL
OB
-obrisani-
13:49 31.10.2012.

Sve je u redu. Ruka ruci - kazao je Jajo. ------------------------------------------------ svakim danom su mi mišo i oliver sve draži nisu oni kako vitar puše.....pljuvali pa lizali pozdrav iz srbije

VL
UR
U-Ras
14:00 31.10.2012.

Budu otpjevali i "Lupi petama"???? Samo će , čisto da se malo uvuku, prepraviti stih " ....i reci evo sve za Hrvatsku". Kako netko pametan reče "para buši gdje burgija neće".

VL
Avatar MK
MK
14:00 31.10.2012.

31.10.2012. u 13:18h My Style je napisao/la: drago mi je da su prelomili u sebi.... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ...da da, uskoro ce gutati gliste i koje kakve kukce za koj reality-dinar.

VL
OB
-obrisani-
14:13 31.10.2012.

dakle...dobri srpski dinari....... i merlin je svašta govorio.....nikad za nikad...pa je došao i tereza je rekla "prijatelji stari"....čudo je taj dinar....

VL
Avatar MK
MK
14:11 31.10.2012.

31.10.2012. u 14:04h My Style je napisao/la: MK Njam njam ...prijatno !! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ...da da - dok jos samo ostane hrda od covijeka - razmislja u toj tamnoj dimenziji i nema karaktera.

VL
OB
-obrisani-
14:11 31.10.2012.

nakon tereze evo i jasenka....očekujem i tomsona nagodinu da i on kaže "sve je u redu.Ruka ruci" ne volim takve ljude...pica sa sto lica....

VL
OB
-obrisani-
14:23 31.10.2012.

meni je ovaj gest jasenka houre ispod svakog dostojanstva....nadasve ljigavo uostalom kao i bore čorbe više cenim i perkovića nego ove uvlakače

VL
Avatar MK
MK
14:29 31.10.2012.

Luciferu... ...ti "ceni" Cecu i koga god hoces. ...Istina je ta - postoji ljudi koji su Prljavce voljeli i koje su iznevjerili, postoje ljudi koji su Prljavce kupili i slomili, a postoje ljudi koji njih nikad nisu voljeli niti nikadad nece - i njima je to samo dodatna satisfakcija da po njima mogu pljunit. ...vise ti cjenis "svoj Traktor" nego Thompsona - da si budemo na cisto.

VL
OB
-obrisani-
14:38 31.10.2012.

veliki mišo kovač lipo peva "nisan ja od onih kako vitar puše" i gospodin dragojević se drži svoje reči..... njima svaka čast.....poštujem ih

VL
OB
-obrisani-
14:32 31.10.2012.

MK cecu ne slušam i grozim se takve muzike.....odrastao sam uz azru ....haustor prljavci su dečki s periferije....najviše fanova su imali u sesvetama i dubravi koketirali su sa franjom i hdz-om....govorili svašta šta sad....puj pike ne važi se i boraa je pljuvao pa bi sad koju kunu da uzme.... mislim da to nije ljudski...

VL
OB
-obrisani-
14:37 31.10.2012.

u petak je gospodin Arsen Dedić u mome gradu.....radujem se skoro sam gledao klape...volim ih i parni valjak sam gledao...rado su viđeni ali tereza i jasenko...primitivno i neukusno

VL
OB
-obrisani-
14:56 31.10.2012.

MK je napisao/la: Luciferu... ...koketirali su oni vise sa Svakom - a ti govoris svasta. --------------------------------- ne razumem.....ako su i koketirali danas to ne povlače.....isto misle i ne ponižavaja se....više cenim i takve nego ovakve

VL
SA
samograd
16:36 31.10.2012.

prosijak !!!

VL
MA
mare0801
17:14 31.10.2012.

ma mene nije ni najmanje briga što oni idu u Srbiju,imaju još par godina da iskoriste staru slavu.Osobno mislim da je sve što su snimili iza "crno-bijelog svijeta " teško sranje.Bodalec me specijalno nervira,totalno je uživljen u imidž rock zvijezde.Ma koji rock?

VL
KO
kocen
19:29 31.10.2012.

anđelučrni purgeru stari,ti ih buš gledal iz prvog reda kaj ne?

VL
OB
-obrisani-
19:50 31.10.2012.

kocen jasenka ...nikad idem si v petak na gospon arsena.....

VL
OB
-obrisani-
20:04 31.10.2012.

kocen je napisao/la: črni svaka čast,volim i ja poslušati arsena i gabi ali ti slušaš arsena jer je "vaš",a jel ti slušaš kojeg našeg? ------------------------------- gospon arsen je naš......u smislu svih nas a volin si poslušat i dobru klapu....intrade recimo....... dobra muzika nema granica,kaj ne ?

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.