Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 79
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
BEZBRIŽNO LJETO

FOTO Evo kako izgleda zgodni suprug Suzy Josipović Redžepagić! Uživaju u francuskim delicijama i ovako se provode

Foto: Instagram
1/5
13.08.2026.
u 08:00
Google icon Dodaj Večernji list među omiljene izvore na Googleu

Bivša manekenka i poduzetnica sa suprugom Narcisom otputovala je u Provansu, a tijekom putovanja posjetili su i Marseille, odakle je na društvenim mrežama podijelila niz fotografija i pokazala kako izgleda njihov francuski odmor.

Suzy Josipović Redžepagić odlučila je dio ljetnih dana provesti na jugu Francuske, u jednoj od najpoznatijih i najslikovitijih europskih regija. Bivša manekenka i poduzetnica sa suprugom Narcisom je otputovala u Provansu, a tijekom putovanja posjetili su i Marseille, odakle je na društvenim mrežama podijelila niz fotografija i pokazala kako izgleda njihov francuski odmor. Sudeći prema prizorima koje je objavila, Suzy je u potpunosti uživala u svemu po čemu je Provansa poznata. Na fotografijama se mogu vidjeti nepregledna polja lavande, kamene kuće i uske ulice tipične za mjesta na jugu Francuske, ali i mediteranski prizori koji ovom dijelu zemlje daju poseban šarm. Posebno ju je očarala opuštena atmosfera Provanse, regije koja već desetljećima privlači turiste svojim krajolicima, malim povijesnim mjestima, vinogradima i gastronomijom. Dio putovanja bio je rezerviran i za Marseille, živopisni lučki grad na obali Sredozemnog mora, poznat po spoju različitih kultura, užurbanim tržnicama i brojnim restoranima.

Foto: Instagram

Suzy ni tijekom putovanja nije zaobišla lokalnu gastronomiju. Kušala je neke od specijaliteta koji se najčešće povezuju s francuskom kuhinjom, među kojima su bili i puževi, delicija koju mnogi turisti žele probati barem jednom tijekom posjeta Francuskoj. Na jelovniku se našlo i nešto za ljubitelje slatkog. Suzy je uživala u crème brûléeu, jednom od najpoznatijih francuskih deserata, prepoznatljivom po kremastoj unutrašnjosti i tankom sloju karameliziranog šećera na vrhu. Fotografijama s restoranskih terasa, lokalnih tržnica i slikovitih ulica dočarala je i opušteniji ritam putovanja, daleko od svakodnevnih obveza. Upravo je spoj gastronomije, mora, prirodnih ljepota i karakteristične arhitekture ono zbog čega Provansa svake godine privlači velik broj posjetitelja.

Gradonačelnik Vodica za Večernji: 'Pao mi je kamen sa srca što Karleuša neće doći, ovo je najbolje rješenje'
1/10

Suzy je tako pratiteljima pokazala tek dio njihova odmora, ali i otkrila da su ona i suprug Narcis dane na jugu Francuske iskoristili za istraživanje lokalnih znamenitosti, uživanje u dobroj hrani i upoznavanje atmosfere po kojoj je Provansa poznata diljem svijeta.

Komentara 10

Avatar USA
USA
08:37 13.08.2026.

“Dio putovanja bio je rezerviran i za Marseille, živopisni lučki grad na obali Sredozemnog mora, poznat po spoju različitih kultura, užurbanim tržnicama i brojnim restoranima.” Dakle sto sve pisana rijec moze podnjeti. Najopasniji grad Europe ravan Bronxu sedamdesetih.

MA
Materjola
09:57 13.08.2026.

Na slikama su svi kao štrumfovi veseli , sretni i ispunjeni... U živo su čupavi , ružni i depresivni 🤣

PU
Purgerod1945
09:43 13.08.2026.

Jaran je lep ko slika. Pravi džuvegija.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata