Alka Vuica svojevoljno napustila bolnicu i poslala Kujundžiću poruku
Kantautorica Alka Vuica zbog kronične bolesti završila je u bolnici Dubrava, no vrlo brzo ju je svojevoljno i napustila. Naime, Alka nam se požalila na stanje bolnice u kojoj joj je nedostajalo zraka, a poslala je i poruku ministru Kujundžiću.
Komentari 70
Pa što nisi platila i otišla u privatnu kliniku nego sereš da ni sama nisi svjesna što pričaš.Nigdje na svijetu se ne izdvaja manje nego li kod nas za zdravstvo čak u BiH sve plačaš samo kod nas bi svi čabaluk
zasto se ne ljecis u bosni ili srbiji,sigurno bi se haris dzinovic pobrinuo da te "srede" na VMA?
Sve za reklamu! Ova samo skreće pažnju na sebe. Kad već ne može pjevanjem onda je i ovo dobro za reklamu! Možda i ona osnuje neku novu udrugu civilnog društva i zasjedne na čelo iste, kao Veljača_Februarka...
Evo, opet krkani kritiziraju Alkinu kritiku makar svi znamo da su bolnice poluruševne i neopremljene a doktori još i čuda rade u tim uvjetima, doktori pojedinci kojih čast im bila uvijek ima! Pljuju ju kao i Markićku što bi pljuvalii iz čiste mržnje uopće ne obračajuči pažnju ŠTO govori nego TKO govori! Obični civili kada izađu s tom istom prićom, svjedočanstvom u javnost, eee da, onda se suosjeća ali Alka je takvo zlo rekla i napravila jer je eto ALKA! Nije ni čudo što nam moro..ni vode ržavu kada još veče moro...čine glasaju, upravo ovakvi koji pljuju po Alki!
Bravo Alka! U toj bolnici je prije dva tjedna umrla jedna mlada zena jer se u bolniciu zarazila nekom opasnom bakterijom. U sobama je smrad i zagusljivo.
Hahahahahaha .....mogla je biti i bez ovog, ovako nije zaslužila ništa drugo osim sprdanja.
ovaj drzava vec lagano postaje treci svijet
Koja je pouka? Kad prakticiraš u sexu analni odnos, moraš imati dovoljno love za privatne klinike.
Za mene Alka Vujica je jako loša kantautorica dok ministra Kujunđić je jedan izvanredno dobar ministar i lječnik, to je moja dijagnoza i vrjedna je isto toliko kao Vuicina..........
Kozetina je bila u apartmanu pa je imala vremena piskarati budalaštine o "dezinfekciji bolnica i infracrvenim zrakama u ponoć". Upravo je neopisiva irtitantnost hrvatskih "selebritija" . Neka si drugi put uzme za cimerice J. Veljaču i Karabatićku, imat će zraka za cijelu glavu.
Ševe, Jeljača, Aujica... sve politički osveštene osobe.
Ako je ova dama stvarno rekla stvari koje su napisane u clanku onda je to dobar dokaz da nema pojma o onome o cemu prica. Ako postoji dobra klima u bolnici ona kao takova "radi" promjenu zraka; netreba nikakvo "prozracivanje" s otvaranjem prozora.
Briga me za Alku, ali bolnice propadaju! I jbš Tita, on nije ni čuo za klima uređaje, niti su ih bolnice imale u njegovo vrijeme. I nije ON ništa izgradio, nego naši novci, a koliko se uzimalo mogle su biti zlatne. No ni sad se ne zna di ta pusta lova ide.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koliko je dotična kantautorica do sada uplatila u zdravstveni fond u odnosu na smrtnika sa prosječnom hrvatskom plaćom?