Alka Vuica svojevoljno napustila bolnicu i poslala Kujundžiću poruku
Kantautorica Alka Vuica zbog kronične bolesti završila je u bolnici Dubrava, no vrlo brzo ju je svojevoljno i napustila. Naime, Alka nam se požalila na stanje bolnice u kojoj joj je nedostajalo zraka, a poslala je i poruku ministru Kujundžiću.
Komentari 70
Meni je ljetos umro kolega koji se tamo zarazio bakterijom.
U pravu je. U pitanju je neodržavanje klimauređaja.
Ne otvaraju prozore jer je bilo samoubojstava? Da, svakodnevno ljudi iskaču kroz prozore u hrvatskim bolnicama. Ta je bolnica zapuštena i uopće je morao biti genijalac koji je projektirao bolnicu u kojoj se nedaju otvoriti prozori.
A možda joj je falilo bijelog.
Sad mi je odmah lakše, jer se i ona oglasila.
Koliko para toliko i muzike
bolje sutit pa misle da si pametan... nego progovorit pa znaju da si glup :)... btw pustanje infracrvenog svjetla je top :)
Bravo Alka da si rekla glasno ono što znamo. Elitu treba satrat i potjerat u zatvore, a tu lovu preusmjeriti u korisne namjene. Da ne spominjem ostale lažnjake.
O nezahvalne razmažene "bolesnice".Dobila iz prve apartman, a nisu joj ga pokrečili stvarno smjena ravnatelja odmah.Bolnica je potpuno klimatizirana svi dišu, samo ona bi otvorila prozor,problem samo ne u bolnici nego u njoj.Pogledati sumu koju plaća HZZO i koliko košta liječenje vakih pa objaviti što se za razliku može okrečiti.
Trebala si na hitnoj vidjeti pokrivace tj.deke pa onda nesto pitati Kujundziju.
Imbus ključ ima čistačica. Drugi put kada ideš u KBD ne dolazi bez garniture gedora i imbusa. Ponesi i špicange , a bilo bi dobro i cvikcange.
Umjesto da se pridružite kritikama, samo sraćkate po svim ljudima bezveze. Istina je da se u bolnice koje su se napravile za vrijeme jednog bravara ništa ne ulaže iako služe za liječenje. Na Splitskim Firulama je interijer iz 60-tih g. O drugom nećemo, a po komentarima vlastima i ministrima se ne treba niti truditi. Jer vruća tema su ustaše, kolindino pjevanje, komunisti itd. A sve drugo neka nosi vrag, kako je i ponio!!!
dobro su je dezinficirali u Maroku kada je dobila upalu crijeva
Vrlo važna vijest! Kanta autorica sklada nova vrhunska djela pa želi Ministra na premijeri. Sigurno če u prvom redu biti i Kardinal a i predsjednica bu popevala velikoj umet nici. Da nema Alke večernjak bi prestal izlaziti. Kaj je jee velika um et nica .
Boje se jedino bakteriofili, osim mrse drugo ne moes pokupiti ali, njuskica?
Koliko je ta uplatila doprinosa za zdravstveno osiguranje dobro sa su je uopće primili u bolnicu.
Hoće se inficirati debelo crijevo kad u njega nešto ulazi, jbbg, uobičajeno je da iz njega nešto izlazi.
Alka Vujica je nezadovoljna zdravstvom.., i ja sam nezadovoljna Alkom Vujicom, i to već davooooo .
Ponekad je bolje ne komentirati.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Upa glu posvuduša sad i oduvek. Kaj nije nikad čula da postoje uredi, zgrade, kuče, kompanije i prije 1oog neboder Vijesnika u kojima se nisu mogli nikad otvoriti prozori. U bolnici Dubrava od izgradnje. Nek ide u neku bolnicu 'regiona'.. Zbog hopacupadrugara bu imala 'specijalan' tretman. Aha, kak da ne...