Pravilo izborne šutnje je za političare, ali ne i za novinare
Zakoni kojima se želi uvesti pravila u prenošenje političkog ponašanja često se pretvaraju u nakaze, što je podjednako hrvatski kao i talijanski slučaj.
Komentari 198
03.12.2011. u 12:10h mravac8 je napisao/la: HSP Ja bi ukinula pravo glasa glupima. A i jasno mi je zašto ti to ne bi napravio. ....................................................... Nemoj mislit ako si ti glupa da su i drugi. Glas onima protiv kojih samam se borio nebi dao a za partizane isto ne,skupa su 90tih palili i pljackali po HR. Ako da sam za tebe zbog toga glup jebe mi se.
. Po komentarima bi se moglo reći da su HDZ-ovfci zaista totalni kreteni, nepopravljivi budalaši, ali kad se malo bolje razmisli, NE VJERUJEM da su svi HDZ-ofci budalaši i loši ljudi. Čak naprotiv ! Jer je mnogima sasvim sigurno jasnono i to ne od jučer ili prekjučer, da ih je \"njihova\" stranka nemilosrdno, surovo pljačkala i iskorištavala samo za svoje vlastite potrebe, a tu \"stoku sitnog zuba\" su detektirali samo uuči izbora ili neke druge potrebe za njihove vlastite interese. HDZ bi na izborima mogao doživjeti teški poraz, pravi debakl. P.S. Ovi današnji dežurni budalaši i degresivci sigurno ne spadaju među mnoge HDZ-ovce koji su uvidjeli PRAVU srž HDZ-a.
august kolovoz ---ovako uzmimo sad nekog srbina koji od 45 ima funkciju isto ili slično i sve te novce što si nabrojio dubravki šuici ostavi za šankom -- dali vam je i za to kriv hdz-e iš--
kiwi to se vidi na kraju ne brželjaj --
velikazmija . budalo.....nemoj da te posjeti.........drug Mićo.....
mravac- patuljak -------bi ukinuo glasove jednoumnim jesu li to ograničeno sposobni --valjda jesu --iš--
eeeeeeeeeeeeeeee moj rambo nije ni tebi ni mmmmmmmmmmmmići lako -- cenzura nije li ovo prijetnja iš-
Ajd napokon, još malo pa gotovo. Dosta više političara kojima bomboni ispadaju iz usta, a glupost viri iz ušiju, treba se primiti posla. Dosta je sotonizacije jednih i idealizacije drugih, moramo se vratiti stvarnom životu. Ne sumnjam da će mediji odjednom okrenuti ploču i prikazati sve u ružičastom svijetlu, da se dodatno dodvore novim vladarima. No realno, nama će biti isto ili gore. Jedino želja je da se napokon pokrenu promjene u smislu da i realna privreda ima riječ, a ne da državom upravljaju političari u dogovoru sa sindikatima državnih službi. Mada, realno gledajući, SDP-ov program s povećanjem poreza na dobit i uvođenjem novih na kapitalnu dobit, dosta podsjeća na Mađarsku, a znamo gdje je Mađarska završila...
eee moja zmijo......kaj se bojiš.....starog...druga Miće . pa on ti ima....100 godina.......he he he he
U komunizmu su radnicu dobivali viškove, u kapitalizmu radnici jesu višak. U komunizmu su lupeži iz tvornice krali salamu, krevet, vijak, u kapitalizmu lupeži kradu tvornicu salame, tvornicu kreveta, tvornicu vijaka. U komunizmu je puno ljudi kralo malo, u kapitalizmuzmu malo ljudi krade puno
Sad kad je sve gotovo nije lose jos jednom izvjestiti citatelje o najnovijoj aferi skojevke i krimi organizacije.Vlada je kupila prije godinu i nesto dana zgradu od Hypo Leasing ciji je suvlasnik bio hdz-ov zastupnik Fiolic.Kupoprodaju je potpisala SKOJEVKA-JOKA,JOCA DUSANA VOJVODE UNUKA,a ugovor je potpisao coban(kovic).Tom prodajom Fiolic je zaradio 5.6 miliona kuna.........DORH nije dao saglasnost za tu kupovinu, ALI joca skojevka kaze da jest dobila odobrenje DORH.Zgrada je placena 80 MILIONA KUNA ili 4000 eura po kvadratu,zjapi prazna i vec je djelimicno devastirana.Koliko je ko zaradio u ovoj pljacki saznacemo poslije izbora,ali zelim da kazem da je joca u pravu 100% kad je nedavno rekla: HE,HE,HE,OPORBA MISLI DA VLAST PADA SA GRANE!!!!! TREBA ZNATI VLADATI HEHEHAHAH.
kolovoz --use -- nase ------ --- i podase i onda se okrene ništ ne vidi a zato vide susjeda hrvata koji nezna ući u lokal već sve stavio u bolji život -- to je to jednoumlje neko drugi će togi će to umijesto njega steći za bolji život -- ništa od toga --komšije -- vidiš razliku između --susjeda i komšije --kužiš li --
eeeeee taj se izmišljeni nauživao ima li taj ikog ---
rambo blago onom ko te ima --ma jedinstven primijerak koale--
zmijo . ja mislim da bi....drug Mićo....mogel bit.....Tutman.....aaaaaa ?????? . pa taj je sklon.....masakrima...
rambiću jesu li i to bago-ankete poskakivač --
HSP Onima protiv kojih si se borio ni ne možeš dati glas. Oni, sugirno neće sudjelovati na izborima, oni nisu među političarima koji su se kandidirali. Oni su isto ono što i ti - obično topovsko meso, a ne politička ELITA.
a jel se i.....drug Mićo.....kandidirao.??? . u kojoj je ON stranci ????????????..............he he he he
03.12.2011. u 12:54h mravac8 je napisao/la: HSP Onima protiv kojih si se borio ni ne možeš dati glas. Oni, sugirno neće sudjelovati na izborima, oni nisu među političarima koji su se kandidirali. Oni su isto ono što i ti -- obično topovsko meso, a ne politička ELITA. ........................................................ Ta politicka elita zastuba ideologiju tih zvijeri ja sam protiv toga. Svako ima pravo dati glas za koga misli da je OK,zbog toga niko nije budala ili idiot.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
..ovo je pravi HDZ na lokalnoj razini Životopis Profesorice Dubravke Šuice - Godina 1999 - Profesor eng. jezika na fakultetu u Dubrovniku - Trošan stan u radničkom dijelu Grada, u Gružu (neboderi) - Renault 4 Slobodna procjena ukupne vrijednosti: -- Plaća 4.300,00 Kn - Stan od 65 m3 X 2000 DEM = 130.000 DEM - Renault 4 = 1000 DEM Životopis profesorice Dubravke Šuice - Godina 2009 - Gradonačelnica pri kraju osmogodišnjeg mandata - 1 (jedna) vila na Pločama (elitni dio Grada) - 1 (jedna) vila na Viktoriju (elitni dio Grada na kvadrat) - 1 (jedna) kuća u Cavtatu - 1 (jedan) stan u Lapadu (Ingrine nove zgrade), u neboderu gdje je Jasmin Repeša kupio stan - 1 (jedan) stan u Zagrebu - Jahta od 500 000 USD Slobodna procjena ukupne vrijednosti: Plaća: 20.000,00 Kn 8.000.000,00 EUR Da ne jedete ništa i da samo plaćate kredit od 8 milijuna eura treba vam: 2976 mjeseci ili 248 godina