Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 74
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Pravilo izborne šutnje je za političare, ali ne i za novinare

Zakoni kojima se želi uvesti pravila u prenošenje političkog ponašanja često se pretvaraju u nakaze, što je podjednako hrvatski kao i talijanski slučaj.

Komentari 198

OB
-obrisani-
11:43 03.12.2011.

DEMOKRACIJA.....je sustav.koji svakom narodu . garantira da će dobiti.....TOČNO...onakvu vlast kakvu zaslužuje . dakle...do danas smo zasluživali da nam vladaju...Razbojnici...Kriminalci ..i..Zločinci .. ....Narode.....dali smo se opametili.....dali smo....zaslužili.....BOLJE....???? . .........zato.............SUTRA...............PAMET U GLAVU !!!!!!!!!!!!!!!!

VL
Avatar H/S/P
H/S/P
11:45 03.12.2011.

03.12.2011. u 11:43h Rambo 1 je napisao/la: DEMOKRACIJA.....je sustav.koji svakom narodu . garantira da će dobiti.....TOČNO...onakvu vlast kakvu zaslužuje . dakle...do danas smo zasluživali da nam vladaju...Razbojnici...Kriminalci ..i..Zločinci .. ....Narode.....dali smo se opametili.....dali smo....zaslužili.....BOLJE....???? . .........zato.............SUTRA...............PAMET U GLAVU !!!!!!!!!!!!!!!! ...................................................................... A koja je razlika imedu njih?????? Glasamo za kugu ili za koleru isto nam se pise.

VL
OB
-obrisani-
11:47 03.12.2011.

H/S/P . ako za ovih prošlih 8 godina....nisi shvatio ko je....KUGA...i...KOLERA . onda......živi.....konj.....

VL
Avatar H/S/P
H/S/P
11:47 03.12.2011.

Politika i glasanje to je naprimjer kao kad neko nece da jede Hamburgere u McDonaldsu pa ide u Burger King a Burger Kinge je isto od McDonalda. Glasali za HDZ ili SDP ili, ili,ili.......isto nam se pise,sve je to ista bagra.

VL
Avatar H/S/P
H/S/P
11:48 03.12.2011.

03.12.2011. u 11:47h Rambo 1 je napisao/la: H/S/P . ako za ovih prošlih 8 godina....nisi shvatio ko je....KUGA...i...KOLERA . onda......živi.....konj..... ______________________________ Pa bili su i ti drugi prije na vladi i sta je bilo???? Sranje.

VL
OB
-obrisani-
11:48 03.12.2011.

nismo svi isti . .....ja nisam...ni Zločinac...ni Kriminalac...ni...Varalica....

VL
KI
kiwi2
11:48 03.12.2011.

. Glavni moto HDZ-a u ovoj kampanju je : GLAS ZA NAS JE BAČENI GLAS.

VL
OB
-obrisani-
11:50 03.12.2011.

od 2000....do....2003 . ..smo bili među.....nejuspješnijim Državama u EU . ..a od 2003 do danas ....smo među najneuspješnijim Državama u EU . .........i sad.......SMO SVI ISTI ????.......he he he ....debili i normalni....nisu ISTI..

VL
OB
-obrisani-
11:50 03.12.2011.

\"Pravilo izborne šutnje je za političare, ali ne i za novinare\" naravno, sad ćemo vidjeti tko je kupio više medija...nekako mi se čini kukurikavci i glodavci, na svakoj internetskoj stranici iskaču kao govna poslije jata ptica..... marš gamad!!! i još se k tome reklamiraju kao moralni i čestiti...... Posebice vođe Gazimir, Zoki (bahatost bez pokrića, govori o ratu, a kad je trebalo skrivao se doma u foteljici) i Vesnica koja bi nas prodala (RH napala BiH)

VL
Avatar H/S/P
H/S/P
11:52 03.12.2011.

Glas koaliciji \"sepcka jama\" Zoki,Pusicka,Puhocski to je glas totalnome rasulu Hrvatske.

VL
OB
-obrisani-
11:59 03.12.2011.

03.12.2011. u 11:47h H/S/P je napisao/la: Politika i glasanje to je naprimjer kao kad neko nece da jede Hamburgere u McDonaldsu pa ide u Burger King a Burger Kinge je isto od McDonalda. Glasali za HDZ ili SDP ili, ili,ili.......isto nam se pise,sve je to ista bagra. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Sad nakon 20 godišnje pljačke Hrvatske Zločinačka organizacija prodaje tezu \"svi smo mi isti\", što nije točno. Hrvatsku su od 1945-91 gradili i izgradili komunisti, a od 1991 Hrvatsku pljačkaju ovi iz Zločinačke, koji u tom periodu nisu ništa izgradili osim što su zadužili i sedmo pokoljenje

VL
Avatar H/S/P
H/S/P
12:02 03.12.2011.

03.12.2011. u 11:59h august3 je napisao/la: 03.12.2011. u 11:47h H/S/P je napisao/la: Politika i glasanje to je naprimjer kao kad neko nece da jede Hamburgere u McDonaldsu pa ide u Burger King a Burger Kinge je isto od McDonalda. Glasali za HDZ ili SDP ili, ili,ili.......isto nam se pise,sve je to ista bagra. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Sad nakon 20 godišnje pljačke Hrvatske Zločinačka organizacija prodaje tezu \"svi smo mi isti\", što nije točno. Hrvatsku su od 1945-91 gradili i izgradili komunisti, a od 1991 Hrvatsku pljačkaju ovi iz Zločinačke, koji u tom periodu nisu ništa izgradili osim što su zadužili i sedmo pokoljenje :::::::::::::::::::::::::::::::::: Nema zemlje na ovome svijetu koju su komunisti izgradili a HR sigurno ne. Zadnje sijecanje na Komuniste to su Titini Partizani koji su skupa Srbocetnicima 90tih pucali po nama i rusili HR. Za tu gamad glasa nema. Komunisti su upropastili cijelu Jugu i doveli do rata.

VL
Avatar H/S/P
H/S/P
12:08 03.12.2011.

03.12.2011. u 12:06h Rambo 1 je napisao/la: kakve Zmajeve...i...Kondore....mora imati.u glavi....luđak koji će glasati . za Zločinačku Organizaciju ?????? . mora da su neki....jako ....opaki...i...zli.... ............................. Vama Srbima bi ukinio pravo glasanja.

VL
OB
-obrisani-
12:09 03.12.2011.

03.12.2011. u 12:02h H/S/P je napisao/la: +++++++++++++++++++++++++++ Za sve su krivi komunisti jer su od 1945-1990 napravili izgradili bolnice, škole, fakultete, vrtiće,đačke, studentske i staračke domove osigurali besplatnu zdravstvenu zaštitu i besplatno školovanje -Osnovali institute (Institut Rade Končar- 300 magistaraa i doktora znanosti, Ruđer Bošković, Brodrski institut, Geodetski institut,Hidrografski institut, Institut za medicinska istraživanja i medicinu rada, Energetski institut Hrvoje Požar, Institut pomorske medicine, Institut za društvena istraživanja, Goethe institut, Šumarski institut, Ekonomski institut, Institut građevinarstva, Veterinarski institut, , Institut za poljoprivredu i turizam, Hidrometeorološki zavod i brojni drugi - izgradili:Končar, Jugoturbina Karlovac, Nikola Tesla, RIZ, Đuro Đaković, Rikard Benčić, ATM, TEŽ-, Prvomajska, Pliva, Nada Dimić, ,Kamensko Jugoplastika, Jugovinil,Nada Dimić, Borovo, Vartex, Jedinstvo,TPK, Janko Gredelj,Geofizika, Vlado Bagat, Uzor,

VL
OB
-obrisani-
12:09 03.12.2011.

II dio Za sve su krivi komunisti jer su od 1945-1990 napravili Tomo Vinković-Bjelovar, TVIK- Tvornica vijaka Knin, TANG-Tvornica alata Nova Gradiška,Jadrankamen, Pastor,Čazmatrans, Jugoplastika, Jadrantekstil, Dalma; Jugoton,;Jadrantrans, Šavrić - Dalmatinka, Galeb, TEP, Radonja Sisak, Saponija, Koestlin, OLT Osijek,Croatiaosiguranje - prehrabenu industriju (Podravka, PIK Vrbovec Gavrilović, Kraš,tvornice ribljih konzervi , Mesopromet, Dalmacijavino, Badel, Dukat, Ledo, Prerada , KIM, pivovare itd, Sirela, Klara - Građevinske tvrtke (Pomgrad,Industrogradnja, - Ppoljoprivredno industrijske kombinate (Belje, Vrbovec, Vinkovci, Vupik, Đakovo, Agrokombinat)itd. - Hrvatske telekomunikacije - HEP, hidrocentrale ( Varaždin, Čakovec, Dubrava,Ozalj,Zeleni vir, Lepenica, Fužine,Miljacka, Jaruga, Gojak, Vinodol,Rijeka,Senj,Peruča, Orlovac, Đale,Zakučac, Kraljevac,Krka, Velebit,Dubrovnik, Zavrelje), termocentrale,( Jertovec, EL-TO Zagreb, TE-TO Zagreb, Osijek, Sisak, Plomin, Rijeka), 50% udjela u atomskoj centrali Krško, distribucija električne energije (dalekovodi trafostanice i ostalo) - Trgovačke lance (sve uništeno

VL
OB
-obrisani-
12:10 03.12.2011.

puši mi....ali moraš čekati...........dok ti ne dozvolim....

VL
OB
-obrisani-
12:10 03.12.2011.

III dio Za sve su krivi komunisti jer su od 1945-1990 napravili - Podijelili sirotinji 600 000 stanova koji se nisu mogli prodat kako bi se kralo - Hotele, kampove i radnička odmarališta diljem Hrvatske - 48 marina - Svjetionike nam je napravila Austrougarska, u najvećem dijelu i luke - Uređeni su vodotokovi 90% (proptiv poplava), odvodni kanali (zadnjih 20 godina nitko ih nije čistio) - Uređen bankovni sustav (ovo prvo opljačkano) - Televizija i radiostanice sa odašiljačima - Uređen zatvorski sustav (prvo je uništen i opljačkan Goli otok). Znale lopine što rade pa si izgradili apartmane u Remetincu, a sad je pred završetkom hotelski smještaj u Glini (za kriminalce koji će moći platiti

VL
OB
-obrisani-
12:10 03.12.2011.

IV dio Za sve su krivi komunisti jer su od 1945-1990 napravili - Željezare (Sisak, Split) i Tvornica lakih metala Šibenik, ferolegure(Dalmacija Dugi Rat i Crnica Šibenik) - Cementare (Dalmacija cement- tri pogona, Našice cement,Istra cement) - brodogradilišta, Uljanik, Treći maj, Viktor Lenac, Kraljevica, RB Šibenik, Trogir, Split, Greben (peti u svijetu u brodogradnji) - Brodarske kompanije (Brodospas, Atlantska plovidba, Dubrovačka plovidba, Mediteranska plovidba, Lošinjska plovidba, Jadranskaslobodna, Jugolinija-največa na Mediteranu,Jadrolinija, Jugoslavenska slobodna, Splitska plovidba, Jugotanker) - Ina s rafinerijama nafte (Rijeka, Sisak), najmočnija tvrtka u bivšoj Jugoslaviji - - Izgradili cestovnu i željezničku infrastrukturu - Aerodromi (Zagreb, Osijek-Klisa, Rijeka na Krku, Pula, Split, Zadar, Dubrovnik) i zračna pristaništa za manje avione (Brač, Lošinj, Osijek-Čepin,Vrsar, Lučko, Varaždin, Stvarno taj T ITO je bio pravi pravcati vrag !...

VL
OB
-obrisani-
12:11 03.12.2011.

skinuti....Bandu....iz.......Banskih Dvora..... . ..............N E P R O C I J E NJ I V O.......za sve ostalo....Master card....

VL
OB
-obrisani-
12:13 03.12.2011.

citat..........dobar je : - Vlaisavljević: \"Ceo svet je protiv nas. Svi nas bre mrzu. A ako treba, mi će bre i na kolena da puzimo, samo da dobijemo vaši glasovi! Nikad nisam bivala u partiju, mrzim Jugoslaviju, mrzim Srbi, mrzim Cigani, mrzim Slovenci, a mrzim i Sanader, jer me zaj... i dao mi ovu funkciju, s koju ne znam šta da radim. Zato pomagajte braćo, ko Boga vas molim. Udelite meni sirotoj svoj glas, a ja ću da vam gatam iz kafu i iz dlan i predskazujem bolju budućnost. Keve mi!\"

VL
« 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.