Od Tuđmanove smrti Hrvatska je sve manje zbiljski Hrvatska
Hrvatskom vladaju “djeca komunizma”. Ona su promijenila retoriku očeva, ali mentalni su im sklopovi ostali slični
Komentari 34
“djeca komunizma” to mora da je staljinova peta kolona...ali neće to još dugo!
Nije bilo Jajčinovića već duže vremena u Večernjaku ali ovo što je napisao je kako reče katarina_26 "srž problema" i s tim nam se valja uhvatiti u koštac inače ćemo kao narod propasti. Dosta je ovome pridonio i HDZ da se zna.
Ah da, zaboravih. A kad će istraživačko novinarstvo istražiti ZAMP i Zampiće ? zar i oni nisu udruga kojoj se prisilno plaća kao i HGK ?
ako ova vlast ostane vladati i nakon sl izbora onda hrvatska neće uopće postojati..naravno novo ime je regija/region..
Dati sdpeu da vodi drzavu koju nikad nisu htjeli je suludo, to je kao pustiti vukove da ti pricuvaju ovce.
A za sve su krivi novinari poltroni zajedno s potpisnikom ove Kolumne.HTV,Jutarnji,Večernji,Slobodna ,Novi List. TV Nova ... Nema razlike 13 godina ispiranja mozgova. Gospodine Jajčinoviću pa zar nije bilo dosta onih 45 godina??'
Kako slucajno nije imao sliku ante iz vremena tite
Ovako je jedan hrvatski intelektualac opisao hrvatsku zbilju: ******************* Taj okrutni,bezkrupulozni, krvavi "antifasizam" pobio je u Hrvatskoj, na razne nacine, nekoliko stotina tisuca neduznih Hrvata, a u Europi vise nevinih ljudi nego i hitlerovski nacizam i mussolinijevski fasizam zajedno......... Danas ta prezivjela "antifasisticka" klika, kamfulirana globalistickim gestama i frazama, namece nama u Hrvatskoj novo - ustvari staro, totalitaristicko, komunisticko-jednoumlje........Hrvati su kulturno razvijen i kreativno sposoban, ali politicki neobrazovan i lakovjeran narod........ Lijepom rijecju svatko nas moze prevariti....... Kad to shvatimo, bude prekasno.
Ništa nije Hrvatska zbiljski manja od Tuđmanove smrti................. Ona je tu od stoljeća sedmog bila, a tako će i ostati.................... A to što "djeca anitfašista" koji mrze Hrvatsku trenutno vladaju nije za vječnost.................. Ustvari, njima ubrzo dolazi kraj, pa zatoo u zadnje vrijeme i djeluju u očaju i panici.
Pazi se Milane da i kod tebe nebi pronasli sta bjelo da pravis drustvo Velimiru Bujancu, Usutio se i vecernj niste se valjda drugu Titu zakleli da nista nebi napisali o njegovim metodama?
Gospodine jajcinovicu napisali ste istinu kao sto misle svi nacionalno svjetni hrvatski gradani. Mnogi koji su poznavali komunazu su znali koliko ce se promjeniti toga i u kom pravcu ce crveni kreniti
HGoldstajn je jednom izjavio "Hrvati nemaju pravo ni znati za grobove poubijani hrvatski gradana od titova komunistickog rezima" Za to je i postavljen za veleposlanika u parizu
neće dugo , na idućim izborima će im biti definitivan kraj
Prva vijest !
Come back “djece komunizma” 2000. godine omogućila je nažalost hlebinska politička naivnost Dražena Budiše i Vlade Gotovca uz kriptopolitička igra inozemnih čimbenika prema kojima Tuđman nije bio benevolentan. Prvi je omogućio Račanu premijersku, drugi Mesiću predsjedničku fotelju , a time i revival boljševičkog mentalnog sklopa , koji je za Tuđmanova razdoblja samo hibernirao, za Sanaderovog i kosoričinog se postupno budio i naposlijetku se s Kukurikavcima pokazao u punom starom svjetlu , gotovo se povampirivši.
Točno dekratizacija Hrvatske započela je Račanovom kovanicom "Detuđmanizacija Hrvatske" a toliko se uporno provodi da sam siguran da nije spontana ma koliko god to zvučalo pout teorije zavijere UDBaši to jest udbaški potomci i dalje rade svoju prljavu rabotu.
Jako točno i jako žalosno ...
ljudska glupost stvarno nema granica. ne zaslužujemo bolje. ne mogu vjerovati koliko ima naivčina koje nemaju pojma što pišu. vi stvarno želite vratiti one koji su vas u 20 godina stavili na prosjački štap????? pa ovi danas nemaju nad čim vladati.nikog ne branim, nisu napravili ništa da se pomaknemo za milimetar s dna, jer nisu sposobni za to, nisu puno pokrali jer nisu imali što, nisu ni vratili bar dio pokradenog, kako su obećali. kakva korist što će sanader i kompanija biti par god. u zatvoru, a kasnije uživati u ukradenom-bolje da su na slobodi i da im se zapljeni imovina. umoran sam već pomalo od pisanja po forumima i objašnjavanja nekih situacija, matematike, statistike, politike itd. dajte se malo informirajte prije nego pišete ovakve gluposti. autor ovog članka će dobiti neku sitnu paru za ovakav članak, i to ne samo od VL, nego i od naručioca istog. ali mi je istovremeno smiješno i žalosno vidjeti ovoliko ljudi koji ne razmišljaju onime ispod kape, nego misle da je sve što čuju i pročitaju istina. kao na garfildu. ionako je cilj ove globalne vlasti koja dolazi zaglupiti ljude kako bi ih što lakše kontrolirali, pa eto, na dobrom su putu.
Hrvatska je bila prije Tuđmana i nakon njega je, bude dok god bude Hrvata u ovoj zemlji.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gospodine Jajčinoviću, pogodili ste u samu srž današnje Hrvatske! Od Sanaderovog licimjerstva i političke perverzije sa Miloradom Pupovcem samo je gore Milanovićevo i Josipovićevo lukavstvo. Mislim da u novijoj Hrvatskoj povijesti nije zabilježeno odvratnije poniženje Hrvatske i hrvatskog naroda negogo je odradio Milanovićev i Josipovićev ministar znanosti i obrazovanja Jovanović kada je poslo četničkom vojvodi tj. srbijanskom predsjedniku Nikoliću hrvatske udžbenike da ih osobno pregleda četnički vojvoda. Mislim da se niže ne može pljunuti hrvatski narod i Hrvtska država. Ali on nije slučajno instaliran za ministra znanosti i obrazovanja od strane partije. Tako je radio i Savaz komunista hrvatske, pa tako je bio instaliran i Veljko Knežević na HRT-e kojeg spmenušte da je poslije bio srpski veleposlanik u Hrvatskoj. Tako je instaliran i Titov pionir Radman na HRT - koja ironija, vjerojatno će Josipović Radmana poslati za veleposlanika u Srbiju.