Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 156
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Od Tuđmanove smrti Hrvatska je sve manje zbiljski Hrvatska

Hrvatskom vladaju “djeca komunizma”. Ona su promijenila retoriku očeva, ali mentalni su im sklopovi ostali slični

Komentari 34

Avatar katarina_26
katarina_26
14:04 13.11.2013.

Gospodine Jajčinoviću, pogodili ste u samu srž današnje Hrvatske! Od Sanaderovog licimjerstva i političke perverzije sa Miloradom Pupovcem samo je gore Milanovićevo i Josipovićevo lukavstvo. Mislim da u novijoj Hrvatskoj povijesti nije zabilježeno odvratnije poniženje Hrvatske i hrvatskog naroda negogo je odradio Milanovićev i Josipovićev ministar znanosti i obrazovanja Jovanović kada je poslo četničkom vojvodi tj. srbijanskom predsjedniku Nikoliću hrvatske udžbenike da ih osobno pregleda četnički vojvoda. Mislim da se niže ne može pljunuti hrvatski narod i Hrvtska država. Ali on nije slučajno instaliran za ministra znanosti i obrazovanja od strane partije. Tako je radio i Savaz komunista hrvatske, pa tako je bio instaliran i Veljko Knežević na HRT-e kojeg spmenušte da je poslije bio srpski veleposlanik u Hrvatskoj. Tako je instaliran i Titov pionir Radman na HRT - koja ironija, vjerojatno će Josipović Radmana poslati za veleposlanika u Srbiju.

VL
CR
Cro10a
13:10 13.11.2013.

“djeca komunizma” to mora da je staljinova peta kolona...ali neće to još dugo!

VL
PR
pravakuna
14:56 13.11.2013.

Nije bilo Jajčinovića već duže vremena u Večernjaku ali ovo što je napisao je kako reče katarina_26 "srž problema" i s tim nam se valja uhvatiti u koštac inače ćemo kao narod propasti. Dosta je ovome pridonio i HDZ da se zna.

VL
PR
pravakuna
15:04 13.11.2013.

Ah da, zaboravih. A kad će istraživačko novinarstvo istražiti ZAMP i Zampiće ? zar i oni nisu udruga kojoj se prisilno plaća kao i HGK ?

VL
SE
sestrićna
21:18 13.11.2013.

ako ova vlast ostane vladati i nakon sl izbora onda hrvatska neće uopće postojati..naravno novo ime je regija/region..

VL
DU
Deleted user
18:20 13.11.2013.

Dati sdpeu da vodi drzavu koju nikad nisu htjeli je suludo, to je kao pustiti vukove da ti pricuvaju ovce.

VL
DI
Dijaspora
19:45 13.11.2013.

A za sve su krivi novinari poltroni zajedno s potpisnikom ove Kolumne.HTV,Jutarnji,Večernji,Slobodna ,Novi List. TV Nova ... Nema razlike 13 godina ispiranja mozgova. Gospodine Jajčinoviću pa zar nije bilo dosta onih 45 godina??'

VL
VL
vlado1952
16:33 13.11.2013.

Kako slucajno nije imao sliku ante iz vremena tite

VL
Avatar Ribnik2
Ribnik2
18:42 13.11.2013.

Ovako je jedan hrvatski intelektualac opisao hrvatsku zbilju: ******************* Taj okrutni,bezkrupulozni, krvavi "antifasizam" pobio je u Hrvatskoj, na razne nacine, nekoliko stotina tisuca neduznih Hrvata, a u Europi vise nevinih ljudi nego i hitlerovski nacizam i mussolinijevski fasizam zajedno......... Danas ta prezivjela "antifasisticka" klika, kamfulirana globalistickim gestama i frazama, namece nama u Hrvatskoj novo - ustvari staro, totalitaristicko, komunisticko-jednoumlje........Hrvati su kulturno razvijen i kreativno sposoban, ali politicki neobrazovan i lakovjeran narod........ Lijepom rijecju svatko nas moze prevariti....... Kad to shvatimo, bude prekasno.

VL
Avatar Ribnik2
Ribnik2
21:59 13.11.2013.

Ništa nije Hrvatska zbiljski manja od Tuđmanove smrti................. Ona je tu od stoljeća sedmog bila, a tako će i ostati.................... A to što "djeca anitfašista" koji mrze Hrvatsku trenutno vladaju nije za vječnost.................. Ustvari, njima ubrzo dolazi kraj, pa zatoo u zadnje vrijeme i djeluju u očaju i panici.

VL
BL
Blekpanther
19:03 13.11.2013.

Pazi se Milane da i kod tebe nebi pronasli sta bjelo da pravis drustvo Velimiru Bujancu, Usutio se i vecernj niste se valjda drugu Titu zakleli da nista nebi napisali o njegovim metodama?

VL
BK
B Kosa
18:47 13.11.2013.

Gospodine jajcinovicu napisali ste istinu kao sto misle svi nacionalno svjetni hrvatski gradani. Mnogi koji su poznavali komunazu su znali koliko ce se promjeniti toga i u kom pravcu ce crveni kreniti

VL
BK
B Kosa
18:56 13.11.2013.

HGoldstajn je jednom izjavio "Hrvati nemaju pravo ni znati za grobove poubijani hrvatski gradana od titova komunistickog rezima" Za to je i postavljen za veleposlanika u parizu

VL
Avatar darkkati
darkkati
21:11 13.11.2013.

neće dugo , na idućim izborima će im biti definitivan kraj

VL
Avatar deana.sonjic
deana.sonjic
17:18 13.11.2013.

Prva vijest !

VL
CV
crna vrana
19:34 13.11.2013.

Come back “djece komunizma” 2000. godine omogućila je nažalost hlebinska politička naivnost Dražena Budiše i Vlade Gotovca uz kriptopolitička igra inozemnih čimbenika prema kojima Tuđman nije bio benevolentan. Prvi je omogućio Račanu premijersku, drugi Mesiću predsjedničku fotelju , a time i revival boljševičkog mentalnog sklopa , koji je za Tuđmanova razdoblja samo hibernirao, za Sanaderovog i kosoričinog se postupno budio i naposlijetku se s Kukurikavcima pokazao u punom starom svjetlu , gotovo se povampirivši.

VL
DU
Deleted user
20:44 13.11.2013.

Točno dekratizacija Hrvatske započela je Račanovom kovanicom "Detuđmanizacija Hrvatske" a toliko se uporno provodi da sam siguran da nije spontana ma koliko god to zvučalo pout teorije zavijere UDBaši to jest udbaški potomci i dalje rade svoju prljavu rabotu.

VL
DV
dobra večer hr
07:25 14.11.2013.

Jako točno i jako žalosno ...

VL
ZA
zaja1
22:52 13.11.2013.

ljudska glupost stvarno nema granica. ne zaslužujemo bolje. ne mogu vjerovati koliko ima naivčina koje nemaju pojma što pišu. vi stvarno želite vratiti one koji su vas u 20 godina stavili na prosjački štap????? pa ovi danas nemaju nad čim vladati.nikog ne branim, nisu napravili ništa da se pomaknemo za milimetar s dna, jer nisu sposobni za to, nisu puno pokrali jer nisu imali što, nisu ni vratili bar dio pokradenog, kako su obećali. kakva korist što će sanader i kompanija biti par god. u zatvoru, a kasnije uživati u ukradenom-bolje da su na slobodi i da im se zapljeni imovina. umoran sam već pomalo od pisanja po forumima i objašnjavanja nekih situacija, matematike, statistike, politike itd. dajte se malo informirajte prije nego pišete ovakve gluposti. autor ovog članka će dobiti neku sitnu paru za ovakav članak, i to ne samo od VL, nego i od naručioca istog. ali mi je istovremeno smiješno i žalosno vidjeti ovoliko ljudi koji ne razmišljaju onime ispod kape, nego misle da je sve što čuju i pročitaju istina. kao na garfildu. ionako je cilj ove globalne vlasti koja dolazi zaglupiti ljude kako bi ih što lakše kontrolirali, pa eto, na dobrom su putu.

VL
VE
veltins
17:34 14.11.2013.

Hrvatska je bila prije Tuđmana i nakon njega je, bude dok god bude Hrvata u ovoj zemlji.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.