Wolfsburg dobio šestu zaredom, Olić zabio četvrti gol u sezoni

Ivica Olić
09.11.2014.
u 17:39

Bayner je vodeći s 27, a slijedi Wolfsburg s 23 boda.

Wolfsburg i Ivica Olić nastavljaju sa sjanom formom i u 11. kolu Bundeslige! Pao je ovaj put HSV, bilo je 2:0, a mrežu gostiju načeo je naš Ivica Olić u 28. minuti.

To mu je četvrti prvenstveni pogodak, što znači da za najboljim strijelcima lige (Götze, Okazaki, Meier, Di Santo) zaostaje samo dva pogotka. U 63. minuti Hunt zabija za konačnih 2:0.

Ujedno, ovo je Wolfsburgu i šesta pobjeda zaredom pa sad imaju 23 boda i drugi su. Bayern je vodeći s 27 bodova.