Lovrenu 90 minuta u pobjedi protiv bivšeg kluba, Coutinho zabio golčinu

dejan lovren
22.02.2015.
u 19:17

Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta protiv svojeg bivšeg kluba i u 43. minuti zaradio žuti karton.

Liverpool je u posljednjoj utakmici 26. kola engleske lige slavio na gostovanju kod Southamptona. Završilo je 2:0.

Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta protiv svojeg bivšeg kluba i u 43. minuti zaradio žuti karton. Posljednji put je u udarnom sastavu redsa u Premiershipu bio prije točno deset utakmica.

Liverpool je poveo već u trećoj minuti nakon sjajnog udarca Coutinha s 30-ak metara. Konačni rezultat postavio je Sterling koji je u 73. minuti jednu odbijenu loptu pospremio iza leđa Forstera. Zanimljivo da je Liverpool iz dva udarca zabio dva gola.

Redsi su tako došli na samo jedan bod zaostatka za petoplasiranim Southamptonom.