Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 158
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Milanović vraća latinski jezik na Markov trg

Zoran Milanović ima najveće povjerenje u Tomislava Sauchu pa se očekuje da bi mu mogao povjeriti neku od funkcija u Banskim dvorima

Komentari 66

BA
banini
17:30 08.12.2011.

A kad je Markov trg ušao bosanski, nije te smetalo.

VL
SC
SCAR
17:34 08.12.2011.

Pametnome dosta.

VL
DE
demokršćanin
17:54 08.12.2011.

LATINSKI JEZIK! Zašto čuđenje.Nekada je to bio službeni jezik.Važno je da se ne ustoliči ekavica a dokumenti se ne pišu istočnom čirilicom.

VL
VE
velikazmija
17:57 08.12.2011.

kako se na latinskom kaže -lustracija --

VL
OB
-obrisani-
18:07 08.12.2011.

Stvarno ima zanimljiv jezik ovaj Milanović .

VL
MO
morituriite
18:08 08.12.2011.

RE:08.12.2011. u 16:59h velikazmija je napisao/la ____________________________________________________ Moja opaska je bila upućena @DruguTitu koji je rekao da bi bilo najbolje ukinuti HKC. Očito spomenuti komentator nije upoznat s činjenicom da HKC ne postoji jer je Rimokatolička Crkva univerzalna Ckrva, a a ne nacionalna poput, primjerice, pravoslavne. Koliko je meni poznato Hrvati su još uvijek vjerni papi i Vatikanu.

VL
OB
-obrisani-
18:41 08.12.2011.

Abusus abusum invocat. - Jedna greška vuče drugu za sobom. Crveni su počinili već mnoge greške, koje se samo umnažaju...

VL
OB
-obrisani-
18:46 08.12.2011.

Accipe vitam offers - Uzmi sve što ti život pruža

VL
OB
-obrisani-
18:49 08.12.2011.

Bonus vir semper tiro. - Dobar čovjek uvijek je početnik

VL
OB
-obrisani-
18:51 08.12.2011.

Carpe feminam! - Iskoristi ženu - he he....

VL
OB
-obrisani-
18:59 08.12.2011.

Pater patriae - Otac domovine (Tuđman)

VL
OB
-obrisani-
19:04 08.12.2011.

Cui honorem, honorem. - Komu čast, čast. Iliti po naški - Tko je jamio, jamio je !

VL
OB
-obrisani-
19:06 08.12.2011.

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Svatko griješi, ali samo luđak ustrajava u grešci. Tko je tu kod nas lud ?

VL
OB
-obrisani-
19:20 08.12.2011.

Nomen est omen. - Ime je znak u nas često imena označavaju i nacionalnu pripadnost.

VL
OB
-obrisani-
19:28 08.12.2011.

Quo usque tandem abutere, milojko, patientia nostra? - Dokad ćeš, milojko, iskušavati strpljivost našu?

VL
OB
-obrisani-
19:29 08.12.2011.

Milanović stvarno dobro vraća jezik !!!!

VL
OB
-obrisani-
19:30 08.12.2011.

Scio me nihil scire. - Znam da ništa ne znam

VL
OB
-obrisani-
19:36 08.12.2011.

Si vis pacem, para bellum. - Ako želiš mir, pripremi se za rat!

VL
OB
-obrisani-
19:39 08.12.2011.

Testis unus, testis nulus. - Jedan svjedok, nijedan svjedok Zato uskok jednog svjedoka uvijek pretvara u nekoliko njih....

VL
OB
-obrisani-
19:47 08.12.2011.

Vulpes pilum mutat, non mores. - Vuk dlaku mijenja, ćud nikada sdp ?

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.