Svaka četvrta žena starija od 35 nema seksualne odnose
Premda je novo britansko istraživanje, prema kojem svaka četvrta žena (singl, razvedena ili udana, podjednako) starija od 35 godina uopće ne konzumira seks, u prvi tren izazvalo konsternaciju, čini se da nije daleko od istine.
Komentari 40
ovo je strašno!!!
Ovo je stvarno poremećeno. I kako te zemlje zovemo razvijenim društvom.
Svaka četvrta žena starija od 35 nema seksualne odnose, normalno za Balkan !
Kiša pada, po prozoru štrca, Moja Anka hoće da se sanka!
Ove novine su imale ovu istu temu prošli tjedan!!! Čim se vi bavite!!! Struja poskupljuje 17%!!! Žito je ukradeno kmetovima!!! Autocesta preplaćena više od 860 000 000 mil. kn.!!!
Poučak broj 1: - Odnos u kojemu ništa ne štima, a seks štima, s vremenom će sve štimati, - Odnos u kojem sve štima, a seks ne štima, s vremenom će sve propasti.
primitivniji smo od majmuna na drvetu ako smatramo da je sex nesto neophodno sto treba cesto prakticirati. kao da ima ista lose u nesexanju.
kmetovima je pokradeno žito hahahahahahahahaha
poznato je da sada ima vise zena od muskaraca kojima treba sex. Zahvaljujuci internetu i krizi sve jevise dinstanciranja izmedju zena i muskaraca a to koriste lezbo i gej udruzenja tako da je sve vise pedera i lezbejki.nije ni cudoo sto je ovakodoslo danema ko da krese.
Ovo sto sam procitao nije nista novo. I mislim da to uopce nije nesto alarmantno. Uspjesan brak podrazumjeva i sex ali sigurno nije nesto prioritetno u tom istom braku. Samo se treba otvoreno o tome razgovarati, ljudi tu temu uvijek zaobilaze i smatraju je mucnom ali razgovor je sigurno bitan. U jednoj normalnoj obitelji gdje su ljudi zaposleni i puno rade, gdje ulazu dosta u djecu i kucu , naravno da na vecer u deset sati i nemas bas pretjeranu volju za dobrim sexom . I to je isto ok, mislim da taj cin sexa ipak mora biti nesto lijepo i opusteno a ne na silu samo da bi se statistika popravila.
sex nije ljubav...sex je fizicka zudnja....ljubaznost je ljubav na djelu...zemaljska ljubav je posjednicke prirode sto je apsolutno krivo...ako se nekoga voli to automatski znaci da ga posjedujete kao vlasnistvo...i onda nema slobodne volje niti puta ucenje...za one koji zele putovati brze u evoluciji duse postoji tehnologija koja to omogucava...kako su rekli grcki filozofi i tibetanski masteri ...slobodan si tek onda kad ne trebas nikoga
isto tako roditelji se ponasaju prema djeci kao prema vlasnistvu....umjesto kao partnerima..svaki razgovor mora imati povratni pripadajuci dijalog...a ne atokratske naredbe...djete treba shvatiti razgovorom a ne ultimatimom sta je dobro za njega...i onda ako je netko stjeran u kut..inat je jedino sto je preostalo...pa onda nije cudo sto gledamo delikvenciju po gradu...
ja sam imao tri duge veze i sad kad sam puno radio na sebi uvidio sam kako sam puno grijesio...ali sad sam vec sedam godina sam i odlicno mi je...imam milion prijatelja i sa svima sam dobro...sto si vise svjestan manje te peru basic insticts...mi nismo fizicka bica sa duhovinim iskustvom vec duhovna bica sa fizickim iskustvom...nijedan master nije master ako se nije oslobodio sexualnosti i ne moze nikome biti ucitelj....ali istina put je extremno tezak...treba jako fokusirati volja da bi se uspjelo...reklamiranje sexualnosti od medija je total control dark side...ljudima se zeli prikazati fizikalni svijet kao jedini izbor...medjutim prica je beskrajno duga i nema puno onih koji bi mogli uopce prihvatiti istinu
\'Svaka četvrta žena starija od 35 nema seksualne odnose\' Pa zar četvrtina žena iznad 35 nije i daleko starija od toga, npr. 60,70+? I 80-godišnje bakice su starije od 35, i, ma koliko god to neki htjeli, čisto sumnjam da se praše :)
pa onda postoji decko,dana,djevojka dana,pa onda sva ta sila nekih pjevaca,glumaca,sportasa koji zapravo predstavljaju industriju iluzije i zato su najbolje placeni jer iluzija je ono sto se ljudima namece a to je niski profil svjesnosti...cijela planeta gleda te narcisoidne fiksacije pjevaca,glumaca i ostaloga iluzornoga smeca i za time se povodi jer ego jos nije evoluirao nego ostao na nivou primata....u drugim djelovima galaksije natjecanje je gubljenje vremena...to je vakum apstrakcije koji nikuda ne vodi...hollywood i sve ostale zabavljace kontoliraju iluminati.com...desna ruka dark side of universe...
U francuskom slangu se to naziva: nuklearni otpad! Naime, beskorisno, izhlapjele energije, a opasno po život i to još u stanju \"upropastiti\" generacije. Znači, prestanak seksualnih aktivnosti je tek uvod u metamorfozu u opaka zvocala koja onda hipnotizirano zure u latinskoam. sapunice kao muževi u Ligu prvaka - e ne bi li pokupili još koju fintu kako zagnjaviti bližnje...
VL, opet prenašate podatke iz tuđe kulture, engleske, koja nema NIČEG slično sa našim društvom i pojmanjem svijeta, ... dovodite čitateljstvo u zabludu. Oni su poznati po ljudskoj hladnoći, da ne nabrajam dalje ...... . Trebali ste NAGLASITI da se se u ovom članku radi o BRITANSKOM društvu !! .........
Dragiii! Ti me više nevoliš...Ja plačem a ti ni ne pitaš zašto?...Bojim se, da me takvo pitanje može stajati pola mojih mjesečnih primanja...(ruski)
zivjeti u fizickim tijelima je extremno opasno i ultimativno nepredvidljivo...medjutim linearnim fokusom ljudska vrsta je odabrala da bude izolirana u ovome dijelu svemira jer ne zeli znati za nista drugo..jer ako postoji volja postoji i put...dosli su milioni sinova svjetlostii u ovo veliko vrijeme tranzicije da pomognu pri trazitu...cijeli planetarni sustav putuje brzinom od 200km u sekundi po mlijecnome putu i toje jedan ciklus za kojega nitko ne zeli znati,pa onda cijela mlijecna staza putuje brzinom od 600km usek....i onda nitko se ne zeli pitati sta je cilj tih velikih beskrajnih putovanja...ucenje i lekcije...i nista vise...svemir je veliki laboratorij za duse....u nasoj galaksiji postoji 4oo miliona sunaca kao sto je nase x130 milijardi vidljivih galaksija....to je beskrajni broj sunaca kao sto je nase...namjera Stvaratelja nije bila da stvori ista mrtvo...onda to ne bi imalo smisla...cijeli svemir je prepun zivota samo je ljudska svijest usmjerena u linearni fokus stvarnosti...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
....sretan ti put....!!!!