Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 165
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
GOSTIJU JE SVE VIŠE
Povratak na članak

Invazija na Pelješac: Razmišljamo staviti rampu i naplaćivati ulaz u selo po 100 kn

TURISTIČKA PATROLA – ŽULJANA: Sada je gostiju sve više, "paradajz-turizam" uzima maha, a infrastruktura je u Žuljani ista, pa po šavovima pucaju i selo i ljudi koji razmišljaju o tome da se na ulazu postavi rampa i ulaz u selo naplaćuje 100 kuna – pa tko želi.

Komentari 62

AP
apon
16:44 09.08.2022.

Nije loša idea.. Da mi stavimo ulaz u Zagreb onda 500 kuna?

VL
AA
AAA
14:58 09.08.2022.

Žuljana je geografsko takva, da dvije, tri plaže (bolje: plažice) i jedna ulica jedva mogu progutati njihove apartmanske goste koji su većinom stalni, dugogodišnji. Na vrhuncu sezone je već od njih bila gužva - ali (jedva) u okvirima podnošljivog. Što je više, previše je za tu uvalicu od sela. Nema ni zemlje, ni plaža, a i ljudi se bave još drugim stvarima, ne samo turizmom.

VL
EZ
ezer
10:27 09.08.2022.

Nakon toliko godina čekanja dobili su most sada bi ga srušili. Zatvorite mjesto i nitko neće ljeti smetati.

VL
VI
_višeslav
10:11 09.08.2022.

samo razmišljajte

VL
HA
Habuhabuhabu
12:42 09.08.2022.

Znao sam da će Pelješki da ih uništi. Sada više neće biti oaza mira već grdni otok pun turista. Naplaćivali ili ne naplaćivali - ista stvar.

VL
ZE
Zendra1
14:16 09.08.2022.

Treba vama stavit rampu da neizlazite iz sela ako i izađete dobro vam naplatit...

VL
Avatar cuvarkuca
cuvarkuca
16:44 09.08.2022.

Postaviti rampu i naplaćivati pristup javnom dobru? Ništa pametnije niste smislili?

VL
Avatar HajdukLika
HajdukLika
16:01 09.08.2022.

Strpite se još koji tjedan, jer zatim slijedi zimski san do svibnja 2023. Na Pelješkom mostu ćeš moći boćati. Isto kao i na autocestama, koje zjape prazne izvan sezone, blagdana i vikenda.

VL
Avatar kenshi
kenshi
10:16 09.08.2022.

Turizam je terorizam!

VL
RE
reborn
16:13 09.08.2022.

Imali su prekrasno more samo za sebe, a sada ga moraju dijeliti i s drugima... Naravno, odmah kmećanje zbog toga.

VL
PO
Polarus
12:46 09.08.2022.

joooj kako će se cviliti iduće godine... i moliti da im i "paradajz" turisti dođu...

VL
TO
TORQUEMADA
12:02 09.08.2022.

E da Yul Brinner nije umro... Letio bi most u zrak!

VL
VA
valutabon
21:02 11.08.2022.

a gdje ste bili ovih par godina koliko se gradio most? čekali da vam drugi naprave plan i financiraju kako ćete dalje ... sad ćete vi počet planirat za drugu godinu? ...milijarde su uložene da bi vi ogradili hrvatsku i naplaćivali sto kuna, sramota ...

VL
AF
afer
18:09 09.08.2022.

Normalno je da sve nose sa sobom kada nemate ništa za ponuditi. Niste se organizirali i sada su vam turisti krivi. Ma ajte prodavati sladoled!!!!!

VL
ĆI
Ćirosine
16:22 09.08.2022.

Lako za ove bolesnike što im smetaju turisti al ovaj jal od komentara je gadežljiv

VL
PV
prcko.vita
10:20 09.08.2022.

Dokaz da i Hrvati razmišljaju diskriminacijski isto kao i Orban, i to je u redu, treba zaštititi svoje, ali daj onda i litra benzina neka bude 8 kuna kao što je Orban zaštitio svoje Mađare.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.