Invazija na Pelješac: Razmišljamo staviti rampu i naplaćivati ulaz u selo po 100 kn
TURISTIČKA PATROLA – ŽULJANA: Sada je gostiju sve više, "paradajz-turizam" uzima maha, a infrastruktura je u Žuljani ista, pa po šavovima pucaju i selo i ljudi koji razmišljaju o tome da se na ulazu postavi rampa i ulaz u selo naplaćuje 100 kuna – pa tko želi.
Komentari 62
Žuljana je geografsko takva, da dvije, tri plaže (bolje: plažice) i jedna ulica jedva mogu progutati njihove apartmanske goste koji su većinom stalni, dugogodišnji. Na vrhuncu sezone je već od njih bila gužva - ali (jedva) u okvirima podnošljivog. Što je više, previše je za tu uvalicu od sela. Nema ni zemlje, ni plaža, a i ljudi se bave još drugim stvarima, ne samo turizmom.
Nakon toliko godina čekanja dobili su most sada bi ga srušili. Zatvorite mjesto i nitko neće ljeti smetati.
samo razmišljajte
Znao sam da će Pelješki da ih uništi. Sada više neće biti oaza mira već grdni otok pun turista. Naplaćivali ili ne naplaćivali - ista stvar.
Treba vama stavit rampu da neizlazite iz sela ako i izađete dobro vam naplatit...
Postaviti rampu i naplaćivati pristup javnom dobru? Ništa pametnije niste smislili?
Strpite se još koji tjedan, jer zatim slijedi zimski san do svibnja 2023. Na Pelješkom mostu ćeš moći boćati. Isto kao i na autocestama, koje zjape prazne izvan sezone, blagdana i vikenda.
Turizam je terorizam!
Imali su prekrasno more samo za sebe, a sada ga moraju dijeliti i s drugima... Naravno, odmah kmećanje zbog toga.
joooj kako će se cviliti iduće godine... i moliti da im i "paradajz" turisti dođu...
E da Yul Brinner nije umro... Letio bi most u zrak!
a gdje ste bili ovih par godina koliko se gradio most? čekali da vam drugi naprave plan i financiraju kako ćete dalje ... sad ćete vi počet planirat za drugu godinu? ...milijarde su uložene da bi vi ogradili hrvatsku i naplaćivali sto kuna, sramota ...
Normalno je da sve nose sa sobom kada nemate ništa za ponuditi. Niste se organizirali i sada su vam turisti krivi. Ma ajte prodavati sladoled!!!!!
Lako za ove bolesnike što im smetaju turisti al ovaj jal od komentara je gadežljiv
Dokaz da i Hrvati razmišljaju diskriminacijski isto kao i Orban, i to je u redu, treba zaštititi svoje, ali daj onda i litra benzina neka bude 8 kuna kao što je Orban zaštitio svoje Mađare.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije loša idea.. Da mi stavimo ulaz u Zagreb onda 500 kuna?