Lekcija o islamizmu
Ubojstvo američkog ambasadora u Libiji tragično potvrđuje da Zapad ne razumije događaje u arapskim zemljama
Komentari 29
Na kojoj su dnu ljudske slobode u muslimanskim zemljama kad razlogom za ubijanje postane film ili karikatura o Muhamedu??? Što onda dalje možemo i očekivati od njih?? U Egiptu, jedinoj zemlji u tom prostoru gdje ima i kršćana vidimo too tolerantno lice Islama. Od vjerskih sloboda kršćana nema ni govora. A zapravo ako se muslimani ponašaju prema ženama (muslimankama) kao da su niži oblici života onda je teško očekivati drugačije ponašanje prema križarima. Jedina država koja nije muslimanska u tom prostoru je veličine Slovenije a riječ je o Izraelu. Dovoljno je pročitati što iranski zločinac inače predsjednik države govori o toj zemlji. Moj zaključak je: Islam je zlo.
Ma idite na www.memritv.com pa pogledajte sta se sve vrti po arapskim i ostalim televizijama muslimanskih zemalja.Pa to je da ti pamet stane od mrznje, gluposti, tupavosti.Pogledajte npr. sta pre 30 dana na jednoj egipatskoj televiziji "uci"narod neki idiot i tome kako treba tuci zenu. Ti idioti zive u 700-oj godini i tu mena promene.Mrze pa to ti je to.
autor texta treba da pise o judizam.. i da nauci da arapsko proljece ne mora da puha iz zapada inace bi to bilo americko proljece ili zeljkino proljece
gospodine "novinar". ispravak netocnog navoda. obama = bush = romney. hint1: pakistan. hint2: bespilotmne letjelice. hint3: 16. godisnji americki drzavljanin. hvala na paznji. ugodan nastavak veceri.
@belmo "Dobar clanak" prelos, pseudointelektualni clanak, mainstrem liberalcica.
belmondo,vidimo odlicno koliko vrijede te mukotrpno stecene tekovine zapada,izrabljivacki kapitalizam prikriven u laznoj demokratiji,ravnopravnosti i slobodi izrazavanja..svima je jasno da su te "vrijednosti"izmislili kapitalisti da umire narod,dajuci mu prividnu slobodu govora i ostale gluposti,svjedoci smo totalnog urusavanja svih tih vrijednosti na zapadu jer je izrabljivacki kapitalizam dostigao svoj vrhunac i krajnji cilj,a to je da 1%bogatasa na svijetu izrabljuje 99%stanovnistva,kojem i mi pripadamo,radeci po cijele dane za siću,ali bitno da imamo slobodu govora i ostale izmisljene vrijednosti zapada za koje ne mozemo kupiti ni kifle u pekari,milioni dobijaju otkaze,rezu se plate i penzije,bankama se daju stotine milijardi ali bitno da imamo zapadne vrijednosti...koje Islamskom svijetu nisu nikada niti ce ikada biti potrebne,niti ce iko ikada uspjeti da nametne te gluposti Islamskim zemljama..
baltazar bi se trebao upitati na kojem su dnu europske zemlje koje su bile duzne Libiji 300 milijardi dolara za isporucenu naftu,najvise francuskoj,kolijevci demokratije i vjerskih sloboda i govora,a koje su,kada je Libija zatrazila svoje milijarde jednostavno skontali da je isplatnije vojno zgaziti Libiju i time dug nestaje...zato su i ubili Gadafija i doveli rulju na vlast,da bi sad okupirali tu zemlju i mirno besplatno sipali u svoje tankere nafte koliko zele...isto je bilo sa Irakom,Afganistan je prebogat super rijetkim rudama sto je i bio glavni razlog osvajanja...znaci,zapadne zemlje ponovo vrse kolonizaciju zemalja koje su u proslosti opljackali i sada to opet rade,pod izgovorom sirenja demokracije.....i sad tu neki pametnjakovici prosipaju pamet o zaostalim i strasnim Islamistima i teroristickim Islamskim zemljama....kako je zapadni covjek samo licemjeran i odvratan,zapitajte se malo...
i g. Željko Trkanjec baš previše ne razumije stvari kad misli da su Romney ili Obama faktori koji se razlikuju. I jedan i drugi su određeni da budu izabrani a sam izbor je kao i uvijek do sada predstava za pučanstvo ! U kojem bitnom pitanju se njih dvojica razlikuju ? Američka imperijalistička politika ima kontinuitet već 30 godina bez obzira da li na vlasti bili republikanci ili demokrati. Tko to ne vidi slabo je informiran !!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Trkanjec lupeta; Homeini je bio vođa revolucionarnih iranskih snaga od 1960-ih i nema nikakvog "otimanja", a stupanj demokracije kakav danas vlada u Iranu arapske zemlje neće dosegnuti još za 5000 godina.