Imenovali rođake, koalicijske partnere... Peđa Grbin 'drma' po INK Pula
Umjesto smijenjene Sanele Pliško i današnjeg dogradonačelnika Vite Paoletića, u Vijeće su dovedene Slađana Pletikos-Pernar i Vlada Može, od kojih jedna nema dana rada u kulturi, a druga nije znala ni na koje su je mjesto doveli
Komentari 25
Levi znaju koristiti vlast. Stoga ne mogu biti oporba....frustracije katastrofa.
Kaj se čudite, pa taj nije znao gdje živi kad su ga pitali za naknade koje je bezpravno primao?
Koji farizeji i kokošari. Gade se i sami sebi.
Kod njih nema sukoba interesa, uvijek je bilo bitno biti clan partije, a ne sta znas radit.
Krkani baš i nisu nadareni za kulturu.
Nakon što je čuo da će mu uskoro doći Vojko Obersnel i Peđa Grbin, ravnatelj kaznionice u Remetincu je završio na psihijatriji pokušavajući pronaći dodatne smještajne kapacitete.
hahaha napredna i multikulti Pula, em tuku strane radnike em sad i ovo😂
Svaka čast našim nepismenim političarima, rade vrhunske parade za smjeh, pa tko su ti političari i tko takve neznalice uopće bira, sramota za RH.
Ako su antifašisti, ne treba im iskustvo rada u kulturi. Hrvatska je utemeljena na antifašizmu što znači da antifašisti imaju prednost.
Možemo u Zagrebu SDP Puli .
Samo po stručnosti !
Krkani baš i nisu nadareni za kulturu.
Tako Tomašević u Zagrebu Besplatno ustupa dvoranu Vatroslav Lisinski i klavir Matiji Dedići da snimi album... Thompsonu zabranjuje nastup u areni ... Gadljivo da gore ne može...
Ma di bi naš Peđa to..
Ugojena narikača tetka pedja na čelu Pule, može li bolje ?
Peđa je jedno vrijeme bio kandidat za premijera! Jadna Hrvatska s takvim političarima!
U cemu je problem? SDP je doveo svoje kandidate. To im je ocito najbolje sto imaju! Pogledajte kakav im je gradonacelnik! Cega god se primio u svemu je bio uspjesan (drzim figu u dzepu)!
Ne razumijem, ovo mora da je neka greška. Zar SDP , ta stranka dobričina i poštenjaka ? Nemoguće.
Nomen est omen ( ime je znak): Vlada MOŽE
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da je to napravio netko iz HDZ-a mediji bi gorjeli u "obračunu s nepotizmom" - ali ovako nije za očekivati da će se puno bure dignuti u čaši!