Dosta je Šeksa i Mesića
Šeks očito nikako ne može preboljeti što nije postao šef države ili premijer
Komentari 46
BEZ PARDONA Dosta je Šeksa i Mesića, ja ali mnogih drugih isto ...
Nije dosta, a tko će hvatat fašiste ?
doktorice, nazalost tebi nije nista jasno. Imas ti pravo svakom gradjaninu Hrvatske treba dodijeliti placu 17.000 kuna. Od 17000 kuna mogla bi se namiriti i koja povisica Sabornicima.
ne zna se koji je pokvareniji, isplivati će i njihova govna, za sada još se drže.
02.12.2010. u 09:05h specz1 je napisao/la: ne zna se koji je pokvareniji, isplivati će i njihova govna, za sada još se drže. Prijatelju, isplivala su već bezbroj puta. I!? Čekamo pomoć s neba da ih se riješimo? Ili čekamo dada sami odstupe? Nitko neće reći javno, al očito tako razmišljamo. Jedino se ne mogu odlučiti što je gluplje.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
zašto bi se mi trebali baviti političarima i njihovim ambicijama umjesto da se bavimo standardom.Kad bi sve bilo u redu nikoga nebi zanimalo šta oni žele i ne žele,ovako su oni u prvom planu a želje građana u drugom.Kad bi građani imali 15-20 000 k plaće i mirovine.bili bi zadovoljni i sa potpunim anonimcima.