Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 199
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Dosta je Šeksa i Mesića

Šeks očito nikako ne može preboljeti što nije postao šef države ili premijer

Komentari 46

TI
TitoPartija
16:31 29.11.2010.

U kojoj bi pristojno uređenoj zemlji ova dvojica mogla biti portiri u parlamentu?

VL
TI
TitoPartija
16:33 29.11.2010.

Živeo ja! Dolje Drug Tito!

VL
MA
marko53
16:50 29.11.2010.

29.studeni 1943. Na zasijedanje došle sve delegacije osim srpskih. Jer nisu imali antifašista.

VL
VO
virko_om
17:07 29.11.2010.

administrator je izgleda isto djete komuniste!, nepoželjne komentare briše još u nastanku!

VL
KU
kukuriku
17:07 29.11.2010.

ma bilo bi i vrime da se ove dije S´tetocíne-maknu iz javnog zívota..., a dali neko zna ..:koje Dobro-pozitivno, su oni doprinjeli za Hrvatsku ??

VL
VO
virko_om
17:18 29.11.2010.

gospodine Zvonimire, odličan komentar ali je usamljen uz par iznimki, Dujmović, Jović, Raspudić i drugi ali ne veliki broj, zato je važno da nastavite i kroz istraživačko novinarstvo razotkriti ovu dvojicu koji su Hrvatskom Narodu a ne građanima , nanijeli toliko štete da se neće oporaviti u slijedeći 15-20 godina, drug Sova je zaštitio komunističko-chetničku zločinačku organizaciju kroz Zakone a drug Stevo kroz Dehrvatizaciju i Detuđmanizaciju Hrvatske, zajedno sa SDP (komunistima) počistio i pročistio Vojsku i Policiju od istinskih DOMOLJUBA koji su to dokazali kroz Rat, pomoću svojih podanika rasprodali i uništili gospodarstvo i izazvali kaos, a sada bi za Gradonačelnika Metropole kaja ima proračun kao polovica Hrvatske, dakao on bi tako vratio \"posuđene \" kuna za stanove, a Hiks bi uljepšao i ispisao bolju prošlost, za obojicu vrijedi, tko jeda put izda, biti će IZDAN!!!!!!

VL
MA
marko53
17:38 29.11.2010.

virko_om-Znači ipak nas brišu. Mislio sam da se to meni samom dešava.

VL
ŠI
šimuka
17:39 29.11.2010.

Dok god je kumrovačka bagra na vlasti,nema nam spasa .Sa njima na vlasti, oporavak nije izgledan ni do 3011. god. , a za ovu dvojicu bandita se nadam da će doći vrijeme kada će biti uhapšeni.Prezreni već jesu.

VL
Avatar Point_of_view
Point_of_view
17:48 29.11.2010.

Gosp. Despot bravo na komentaru. Problem je u tome da Seks sapuna dasku gospodji Kosor koja je isto bila u Partiji i to dva puta. U pravu ste sa ovim kadrovima, samo bi ja listu prosirio jos na Jurjevica, Hebranga, Linica, Friscica... Stranke bi se trebale nekako dogovoriti da te kadrove jednostavno ne stave na liste za iduce izbore. Rekao bih jos i \"virko_om-u\", da ga nece nitko brisati ako postuje demokratska pravila, koja su njemu na zalost strana. Prestani vrijedjati i argumentiraj pristojno pa te nece nitko brisati. Meni se to jos nikad nije dogodilo, da me admin brise a komentiram vec nekoliko godina.

VL
MA
marko53
17:59 29.11.2010.

Na stranicama hrvatskog kulturnog vijeća možete pročitati tko su sve sinovi bivših visokopozicioniranih komunista.

VL
MG
mgodek2
18:54 29.11.2010.

Zašto uopće u istu rečenicu idu Šeks i Mesić. Nije li Mesić u penziji? A što se Šeksa tiče, on je upravo takav kakvog je ovaj narod zaslužio! Nije li on uvijek, ali baš na svim izborima, pobjeđivao!

VL
GR
grčkorimski
19:13 29.11.2010.

najsmješnije je što su ovi koji sad optužuju mesića za izdaju, u najvećem broju i glasali za njega 2000. te godine jer nisu željeli da nakon pobjede račana imaju čovjeka iz iste koaliciji i kao predsjednika. sjetili su se njegovih hadezeovskih dana i glasali za njega te ga pretvorili u izbornog pobjednika, a sad kukaju i nariču, pljuju i vrijeđaju \"ko nam dade tog mesića, stići će ga božji sud\" i slične gluposti. nisam glasao za mesića 2000. te, niti ću glasat ikad, a za šeksa pogotovo. vi koji zaboravljate za koga ste glasali, nemojte ni s.at!

VL
NE
neni
19:34 29.11.2010.

Ja se nadam da će biologija napraviti svoje/kao kaj je Štimac rekao za Markovića/. Mada nisam ni mlada ni stara ..i godine ne smatran kljućnim faktorom..ali ak\' neko ima 77 godina ..kako mu nije dosta. Predlažem da ga HRT angažira u \"kultnoj\" emisiji Ples sa zvijezdama..možda bi tak \'Mesići, Linići, Šeksovi mogli zadovoljiti svoje ambicije .da konačno odu tam gdje spadaju ..u estradu..a nama napraviti uslugu i maknuti se iz politike.

VL
SO
sotokuco
19:43 29.11.2010.

Čovjeku, odnosno njegovoj ženi, ustaše poubijaj svih, kako on kaže, a on te iste ustaše veliča, tipa dva puta smo pobjedili i pjeva \"Juru i Bobana\". Kakav je to Čovjek? Ne kakav je to poilitičar, predsjednik, nego kakav je to ČOVJEK?

VL
RI
ribarpalunko
21:10 29.11.2010.

Ovo su pretpotopna čudovišta. Mi Hrvati uvijek mislimo da ne može biti gore, da je ono najgore prošlo, i uvijek se gorko razočaramo; sve je gore od gorega, a najgore tek dolazi s EU i tko zna kakvim mirakulima koji nam se tamo spremaju. Ali, vratimo se na naše prilike, bez novog izbornog zakona možemo se slikati. ZAMISLITE Jacu i Zokija koji kadroviraju izborne liste. Njih su dvoje najtužniji hrvatski prosjek (ispodprosjek), a tek kakvi će biti ti koje ovaj dvojac stavi na svoje liste!?

VL
RI
ribarpalunko
21:16 29.11.2010.

Druže Tito, jesi l se nacvrcko? Jesi li se upravo vratio s kolinja, pa ti nešto došlo milo na Dan Republike? Bože sveti, kad će dvajsdeveti! Tako se prije pjevalo jer je to bilo vrijeme najintenzivnijih druženja uz miris krvavica, čvaraka, i alkoholnih para. A spajali se slobodni dani u slobodne tjedne itd. Druže Tito ti si komad bene.

VL
PG
praseca gripa
21:31 29.11.2010.

Ajme meni,ruzne li slike! Dobri ljudi,mladi ljudi,rijesite nas ovih starkelja! Bit cemo vam zahvalni gdje culi i ne culi. Progurajte mlade i obrazovane ljude na celo hrvatske drzave!

VL
OB
-obrisani-
21:55 29.11.2010.

Novinar Despot zaboravio napisati da je i Jadranka Kosor komunistički kadar, ali i Večernjakov kolumnist Tihomir Dujmović koji je Jadrankin kolega iz kumrovečke političke školice. Zanimljivo kako Despot uvijek nešto prešuti...

VL
RI
ribarpalunko
22:02 29.11.2010.

Bište dica! Došao je Dida Šljivančanin!

VL
GA
gasparr
22:35 29.11.2010.

Danas je svećani Dan Republike i svim ućenicima, pionirima i radnićkoj klasi Hrvastke ćestitam isti! e moj druže tito,krepalo ti kljuse prije 20 godina a ti još jašeš na njemu

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.