Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 62
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Počeli pregovori
Povratak na članak

Todorić spreman na prodaju Konzuma?

Čelnik Mercatora Žiga Debeljak još je u ožujku poručivao Todoriću kako je “vrijeme za kupnju, a ne prodaju”, da bi nakon sastanka s Todorićem potvrdio samo da su počeli pregovore o strateškom povezivanju.

Komentari 78

OB
-obrisani-
17:29 24.06.2011.

PRKEJUCER NA TV BEOGRAD RECENO: 8000 JEZER BEOGRADJANA CEKA DA IDE U BAJBUK JER NEMA LOVU PLATIT KAZNU OD 1000-10000 DINARA ODNOSNO OD 10-100 EURA, I RADIJE CE 12 DANA U BAJBUK HE HE HE HE

VL
CA
CastrumFF
18:06 24.06.2011.

Hvala, hvala još jedan put. Pomažem jer znam, da onaj tko tvrdi da je zubar, teško razumije ekonomiju. Inače, dali je takozvani zubar shvatio kakva je razlika kad je dr. ispred ili kad je iza imena i prezimena.

VL
Avatar Lijekzabudale
Lijekzabudale
18:09 24.06.2011.

Ja sam možda takozvani zubar a li ti si sa sigurnošću kreten!Inače moj odgovor možeš pročitati na temi!

VL
CA
CastrumFF
18:24 24.06.2011.

Tvoj odgovor nije odgovor. ne znam kako je u Hrvatskoj, ali kod nas ( i isto u Njemačkoj) možeš postati doktor znanosti ( znaš , to je onaj dr. ispred imena) tek kad imaš završenu fakultetu, pa magisterij, dovoljno radnog iskustva , tek onda možeš zagovarati doktorat. A onaj dr. na kraju imena je nešto drugo. Eto, miško, to se zove odgovor!

VL
OB
-obrisani-
18:25 24.06.2011.

HE HE HE IMA TU AZILANATA KOJI IMAJU ZAVRSENE NAJVISE SRPSKE SKOLE I OPET NEZNAJU PISAT HE HE HE NHE

VL
Avatar Lijekzabudale
Lijekzabudale
18:37 24.06.2011.

Ovako..ti očigledno neznaš čitati ili si glup ili oboje..u suprotnom bi ineče znao što sam ja tvrdio a to je da u Njemačkoj za razliku od Hrvatske i Slovenije samom diplomom Stomatološkog fakulteta ne stječeš doktorsku titulu!Kad u Njemačkoj diplomirašš zubnu medicinu onda si samo zubar bez doktorske titule!O tome ja pišem..ergo,ako još ne shvaćaš mogu ti i nacrtati!

VL
MA
maraosta
18:40 24.06.2011.

Kriminalom i ratnim profiterstvom se dočepao ogromnog bogatstva i sada če to prodati strancima. Tako globalisti, neofašisti ,osvajaju svijet.

VL
CA
CastrumFF
18:44 24.06.2011.

Kao što sam več rekao, pojma nemaš o nazivima u stomatologiji, pa zato ne vjerujem da si zubar. Evo, još jednom , polako... U Sloveniji študij stomatologije traje šest godina ( ostali faksi uglavnom četiri) pa zato dobije zubar ( ili zdravnik) naziv \"doktor\" ali IZA IMENA I PREZIMENA , recimo Janez Petek dr.stom., shvačaš? Kada završi magisterije onda je mag. Janez Petek dr.stom, i kada postane doktor znanosti onda je dr. Janez Petek dr.stom. I isto tako je u Njemačkoj!!!!! Za Hrvatsku ne znam! Ako sad nisi shvatio .....

VL
Avatar Lijekzabudale
Lijekzabudale
19:41 24.06.2011.

Uporno pokušavaš pametovati pa ako si već toliko pametan onda mi objasni kako to da u Njemačkoj približno pola stomatologa nose samo naziv Zahnarzt{što u prevodu znsači zubar} a ostali Dr.med.dent.bolje bi ti bilo da se informiraš prije nego štoo kenjaš!Pošalji mi mail-adresu da ti ovo sve nacrtam pošto sigurno još uvijek nisi shvatio!

VL
SA
sadaive
20:32 24.06.2011.

Ubrzano se brišu tragovi,kladim se da će za 2-3 mjeseca biti negdje van EU-a i nedostupan za naše zakonodavstvo,koje će sasvim slučajno spoznati koliko je maznuo državi,čim ovaj ispari..

VL
OB
-obrisani-
21:30 24.06.2011.

Nego dragi Hrvati recite vi meni što ste napravili od mog zemljaka, da ga niste raskebečili pa ga dali na smeče.....

VL
OB
-obrisani-
21:59 24.06.2011.

Naš imenjak je na promatranju u bolnici....čuo sam da da stalno prati što se zbiva na VL-u i da je posjedio od muke što mu je zabranjeno komentirati!mislim danije demokratski ni pošteno jednom pametnom Slovencu zabraniti da komentira u jednoj balkanskoj novini...zaist bi se trebao požaliti kod Zmage Jelinčića pa da on sazove sjednicu UNO-a!

VL
KA
Kakma
22:01 24.06.2011.

Taj \" Veliki i zasluzni Hrvat\" to radi samo iz ljubavi prema domovini,zato je i dosao u nju 90-tih.

VL
TJ
TataEU-Janez
22:04 24.06.2011.

Janez i Eu-ljanez Molim vas da ne širite desinformacije u vezi mog sina..za vašu informaciju mi smo u Bosni u posjeti rodbine i vraćamo se drugi tjedan u Deželu!

VL
CA
CastrumFF
07:42 25.06.2011.

E moj zubaru, zar je stvarno toliko teško razumijet, da naziv \"dr.stom\" iza imena znači da ta osoba ima završen univerzitetni studij stomatologije, a \"dr\" ispred imena znači da je ta osoba doktor znanosti? Isto tako je u njemačkoj, oslele univerce i magisterija, možeš zagovarati doktorat. Tačka! Molim nekog forumaša, da ovom takozvanom zubaru objasni kako je u Hrvatskoj!

VL
OB
-obrisani-
08:16 25.06.2011.

06.2011. u 07:42h castrumFF je napisao/la: E moj zubaru, zar je stvarno toliko teško razumijet, da naziv \"dr.stom\" iza imena znači da ta osoba ima završen univerzitetni studij stomatologije, a \"dr\" ispred imena znači da je ta osoba doktor znanosti? Isto tako je u njemačkoj, osle univerce i magisterija, možeš zagovarati doktorat. Tačka! Molim nekog forumaša, da ovom takozvanom zubaru objasni kako je u Hrvatskoj! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Neznam kako je u Hrvatskoj, ali u Sjoveniji sam ija zubar, pa se javi kod mene da ti stavim poveći zub........

VL
OB
-obrisani-
09:35 25.06.2011.

nemojte odgovarat cetnicima, pisite i komentirajte, ovi zlocinci kako su dosli tako ce i otici-lupajte po njima

VL
OB
-obrisani-
09:36 25.06.2011.

CETNICIMA JE NAJVECE PONIZENJE KAD NIKO NECE RAZGLABATS A NJIMA

VL
Avatar Lijekzabudale
Lijekzabudale
12:15 25.06.2011.

Ti izgleda ni sam neznaš o čemu pričaš..melješ stalno o nekim titulama..da si toliko pametan koliko tvrdiš onda bi ionako znao da 99.99% stanovništva nezna što čini razliku kad je titula ispred ili iza imena!Ali to nije bila uopće tema stoga p ti pokušavam još jedno objasniti...pisati ću polako da to konačno shvatiš...u Njemačkoj za razliku od Hrvatske i koliko znam i Slovenije završenim studijem ne stičeš pravo na nikakvu titulu te ostaješ zubar tj.Zahnarzt bez Dr.med.dent. ali ako želiš tu titulu onda moraš upisati doktorat!U Hrvatskoj i Sloveniji završetkom studija automatski stičeš titulu Dr....dali prije ili iza imena to ionako kao što rekoh malo tko razlikuje!Ovo što tebi uporno pokušavam objasniti čak je i moja dvanaestogodišnja nećakinja brzo shvatila!

VL
CA
CastrumFF
13:25 25.06.2011.

Pametni moj zubaru. Još jednom i to poslednji put: U Sloveniji ( vijerovatno i u Hrvatskoj, ne znam) studij medicine i stomatologije traje šest godina. Ostali studiji ( osim farmacije koji traje pet godina) traju četiri godine i na kraju dobijaju naziv dipl.ing . Pratiš? Zato jer traje studij medicine i stomatologije šest godina oni dobiju naziv dr.med ili dr.stom. , pa ne mogu biti dipl.ing.medicine ili dipl.ing.stomatologije kad im školovanje traje dve godine duže, jel tako? Pratiš još? U farmaciji zbog pet godina školovanja dobiju naziv mag.farm. Sve su to stručni nazivi a ne nazivi doktora znanosti. Za razliku od tvojih 99% koji ne znaju(??!!) , ja sam inače siguran, da u Sloveniji i isto u Hrvatskoj večina ljudi dobro poznaje te nazive, naročito mladi. Ako nešto od toga ne razumiješ, možeš se savetovati sa nečakinjom....

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.