Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 230
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Tko je MOL-u dao sva prava?
Povratak na članak

SDP: Tražimo osnivanje istražnog povjerenstva zbog Ine i MOL-a

Zastupnike SDP-a zanima zašto MOL sa samo dva posto više dionica Ine u odnosu na Vladu ima stopostotna upravljačka prava te zašto će Vlada preuzeti plinski biznis i na njemu gubiti četiri milijarde kuna.

Komentari 53

AS
aswer
15:04 22.02.2010.

Uopće me ne interesira ova halabuka oko Ine. U Hrvatskoj postoji milijun važnijih pitanja od ovog.

VL
XA
Xaver
15:16 22.02.2010.

Ovakvi ugovori kakve sklapa Vlada na čelu sa Sanaderom i njegovim guzoljubima koji su ga se odrekli i nastavljaju njegovu obmanjivačku politiku su posao za Uskok i policiju, pod uvijetom da su nepristrani što u hrvatskoj nije slučaj. Nije posaoo zastupnika da se bave organiziranim kriminalom. Nek razmišljaju za kakve idiotarije dižu ruke u Saboru.

VL
SS
sing sing
15:28 22.02.2010.

Neistine mogu štetiti ugledu? Stranački vojnici moraju pohvaliti svaki potez svoga vodstva ma kakav on bio? Je li to doista tako? Preduvjet opstanka u politici je biti ponizan i ulizica. Je li ostalo u politici principijelnih i karakternih ljudi? Je li temeljni problem Hrvatske etičke naravi? Ili je to normalna ljudska priroda i priroda vlasti? Ulizice, ponizni, nemoral, krađa, korupcija, grabež..Ljudska priroda u svom najcrnjem obliku? Oni nam odgovaraju da nema dokaza. Ako nema dokaza, nema ni korupcije? Al Capone: Ništa mi ne možete dokazati!

VL
OB
-obrisani-
15:31 22.02.2010.

Ovoj trojici poluretarda (pogotovo ovaj jovanović, a i Maras) na slici treba reći da im ne treba povjerenstvoi ! Neka pozovu Mesića i Dragičevića na razgovor i sve će saznati. Jedino ako ne misle ponovo u ime nekog Povjerenstva nekomee pakirati ! Zašto glumite veća smeća nego što to jeste ? Ili mislite da su parlamentarni izbori blizu ? Pa jedno vaše smeće je već uspjelo zasjeti na Pantovčak ? Što se žurite prije narod prokuži o kakvoj se antihrvatskoj štetočinji radi, pa samim time i vas sve skupa prepozna ?

VL
MM
Mladen Miletić
15:33 22.02.2010.

SDP: Tražimo osnivanje istražnog povjerenstva zbog Ine i MOL-a sa razlogom jel znaju ovi koji to rade sada nije im ni 1% za vjerovati ;a naročito tu u ovim za sve prekompliciranim potezima super mafijaša !

VL
OB
-obrisani-
15:33 22.02.2010.

22.02.2010. u 14:45h s1504975 je napisao/la: Zar jos jedno beskorisno povjerenstvo? Saljite USKOK! Taman posla, pa da njihova ljevičarska buljumenta pravih lopova u ovoj državi završi u Remetincu !

VL
OB
-obrisani-
16:08 22.02.2010.

Vjeran, dobro ti je .Minute napisao, ništa ti ne možeš ovom \"trktoristu\" objasniti, on te i ne čuje, njemu su sdipi na srcu jer zdušno rade za \"traktoriste\" i njihove interese...

VL
DU
Deleted user
15:44 22.02.2010.

Stvarno vas boli taj SDP. Nije stvar u njima nego u lopovima ma iz koje partije dolazili. Pokradoste nam ovu zemlju pa sad umjesto sto pljujete SDP kao takav zaszto ne pristanete na to hebeno povjerenstvo sa Stazicem na celu. USKOK ukljucite takodjer i pohapsite bagru lopovsku.

VL
OB
-obrisani-
15:53 22.02.2010.

22.02.2010. u 15:44h Drpoje je napisao/la: Stvarno vas boli taj SDP... Pa možda zato jer je SDP jedina prava BAGRA u ovoj državi, bez koje bi bili ponosna, pobjednička, prosperitetna država i odavno članica EU !!! To ti nije palopalo na pamet, zar ne ?

VL
DU
Deleted user
15:58 22.02.2010.

Vjeran Ako pazljivo procitas moj komentar vidjet ces da sam ja za tu njihovu inicijativu a ne za SDP. Povjerenstvo, USKOK murja pa pohapsiti svakog tko je ukrao. Promisli malo prije nego pocnes sa KRAdeze taktikom napada na svakog tko ne dijeli tvoje misljenje.

VL
OB
-obrisani-
16:02 22.02.2010.

22.02.2010. u 15:44h Drpoje je napisao/la: Stvarno vas boli taj SDP. Nije stvar u njima nego u lopovima ma iz koje partije dolazili. Pokradoste nam ovu zemlju pa sad umjesto sto pljujete SDP kao takav zaszto ne pristanete na too hebeno povjerenstvo sa Stazicem na celu. USKOK ukljucite takodjer i pohapsite bagru lopovsku. Ne mali ! Upravo obrnuto tu bagru esdepeovsku (jer uz haenes nema druge bagre) boli postojanje hadezea, pa zato stalno nešto izmišljaju, pakiraju, upozoravaju i sl. kako bi otklonili poglede i sumnje sa sebe ! A vrhunac je kada ova tri patuljka (po rastu, po moralu, po karakteru, po znanju itd) se javljaju sa nekim idejama o Povjerenstvu koje bi vodio dokazani retard Stazić, koji više ne može kontrolirati vlastite animozitete prema onima koji su osamostalili Hrvatsku i srušili mu Yugu ! I zato pitanjce: kada ti kažeš \"pokradoste nam ovu zemlju \", što ti kao, do sada u bezbroj navrata, osvjedočeni gad đubretarski imaš sa \"ovom zemljom\", osim što ti je dopušteno da tu živiš, bez obzira što nisi vratio traktor ?

VL
DU
Deleted user
16:05 22.02.2010.

Minute Boli vas boli. I te kako vas boli. Nemam ti sta reci.

VL
OB
-obrisani-
16:06 22.02.2010.

22.02.2010. u 15:58h Drpoje je napisao/la: Vjeran Ako pazljivo procitas moj komentar vidjet ces da sam ja za tu njihovu inicijativu a ne za SDP... Pa ti stvarno nisi normalna ! Tri SDP-ova blesana predlažu Povjerenstvo koje bi vodio SDP-ovov Stazić bi više nego sigurno \"istraživalo\" grijehe svojih ljevičara ??? Pa evo, neka dovrše Čačića koje je Povjerenstvu za sukob intersa poručio da se radi o gomili idiota, kada su mu našli pun qrc nepravilnosti, neka vide što se dešava s Ferenčakom, što je sa bivšim ministrom Lučinom i njegovim pomoćnicima i ravnateljem i tim poslovima, gdje je nestao čisti cash ..... itd itd itd ...

VL
DM
Dan_Marinovic
16:09 22.02.2010.

sdpovci bi osnivali povjerenstva a oni su prodali inu madarima? jebe lud zbunjenog a da ne govorim o cinjenici da i oni imaju poprilicno afera iza sebe \"Hypo banka je od 2000. do 2003., kad je na vlasti bila koalicijskaka vlada Ivice Račana, u Hrvatskoj stekla niz vrlo vrijednih nekretnina. Većeg dijela tih nekretnina banka se domogla kupujući jeftino poljoprivredno zemljište koje je kasnije prenamijenjeno u građevinsko ili preuzimanjem posrnulih tvrtki smještenih na atraktivnim lokacijama. Već mjesecima u domaćim medijskim krugovima cirkulira izvješće o poslovanju Hypo Alpe Adria banke, dokument u kojem se na 80 stranica detaljno analizira poslovanje Hypo banke u Hrvatskoj, opisuju veze čelništva te banke s brojnim moćnim osobama iz vrha hrvatskog političkog i društvenog života, te unosnim poslovima i golemim profitima koje je banka zahvaljujući tim vezama uspjela ostvariti. Pojedini dijelovi tog izvješća već su objavljeni u domaćim medijima, no značajan dio izvješća posvećen je i odnosima čelnika Hypo banke s visokopozicioniranim dužnosnicima koalicijske vlade Ivice Račana, kao što su tadašnji potpredsjednik Vlade za gospodarstvo Slavko Linić te istarski župan i tadašnji ministar europskih intergracija Ivan Jakovčić.\"

VL
OB
-obrisani-
16:09 22.02.2010.

22.02.2010. u 16:05h Drpoje je napisao/la: Minute Boli vas boli. I te kako vas boli. Nemam ti sta reci. Pa dobro neka ti bude, ako te veseli ! Ali reci koga normalnog ne bi bolilo da oko sebe ima dokazanezane štetne gadove, a ne može im ništa jer ih štite isti takvi \"belosvetski\" gadovi ?

VL
DU
Deleted user
16:09 22.02.2010.

Kad ste tako svi pametni zasto onda ne zelite da se pronadju i kazne lopovi. Pocnimo sa MOL i INA pa ce svi biti zadovoljni.

VL
OB
-obrisani-
16:09 22.02.2010.

da pristanu ljudi na povjerenstvo sa stazičem na čelu??????????????????????? pa taj je zlo pa sjetite se njega i afere kamioni!!!!!!!!!!!!!! srao je 3 godine pljuvao na svakome koraku po svemu i onda se ispostavilo sada da je rončevič NEVIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kome če se sada ispričati to ljudsko smeče uništio čovjeka i njegovu obitelj radi čega radi partije rončevič je nevin pa 2 ključna svjedoka (pazi sada ovo) optužbe su to potvrdila prije par dana vi ste lažovi i zlo ko če provijeriti prvi ugovor o prodaji INE????????? sdp je prodao u 25 % ine 50 % upravljačkih prava i stavio klauzulu ugovora u kojoj se obavezuje vlada da za 5 godina mora prodati još 20 -25 % ine!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ma marš sdpOVCE

VL
DU
Deleted user
16:13 22.02.2010.

mojadomovina Hebo Stazica. Njega sam spomenuo jer to izaziva reakcije nisko profiliranih KDZ forumasa. Daj prijedlog za nekog drugog pa da uhvatimo lopove.

VL
OB
-obrisani-
16:15 22.02.2010.

22.02.2010. u 16:09h Drpoje je napisao/la: Kad ste tako svi pametni zasto onda ne zelite da se pronadju i kazne lopovi. Pocnimo sa MOL i INA pa ce svi biti zadovoljni \"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\" Pa kaj ti stvarno ne možeš skužiti da ovi kreteni traže povjerenstvo kako bi prikrili vlastite lopovluke a ne da otkrije neke !? Pa do 2000. godine je privatizirano manje od 30% imovine i to većina kroz kuponsku privatizaciju, a tek possije 2000. godine dolazi do rasprodaje \"obiteljskog srebra\" !!! PA NE LAJE PAS SELA RADI, NEGO RADI SEBE (nikad nisi čuo tu poslovicu ?) ! A ako usput naiđu na neko desničarsko sranje, dobro im dođe !

VL
DM
Dan_Marinovic
16:25 22.02.2010.

sdp ima dovoljno mutnih poslova i clanova tako da su oni zadnji koji trebaju glumiti moralnu vertikalu, jao li je nama sa ovakvom oporbom, sad kad je hdz napokon krenuo prema naprjed, sdp sa milanovic i dalje ne da stagnira nego ide u potpuno krivom smjeru

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.