Ruska naftna kompanija želi uložiti milijardu eura u Hrvatsku
Jedna od najvećih naftnih kompanija u Rusiji zainteresirana je za istraživanje nafte, za Janaf, produktovod i za OMV-ove crpke
Komentari 59
Meni nije jasno,,,,,,,,,stalno se hvalimo da smo najpametniji na svijetu,,,,,,,,,a drzava nam u provaliji,,,,,,,,,,,pa sami ne znamo ni rupu izbusit da vidimo jel imamo ili nemamo prirodnog crnog zlata vec to moraju drugi pored ovako pametne necije..............
Krivi naslov ,Ispravno bi bilo Ruska ***** želi uložiti
White Falcon Holding su očito ljudi iz TDR-a.
Ne treba nam ova srpska peta kolona!
dovoljno je vidjeti doticku godpodu kako uvelicavaju svaku svecanost na genocidu nastale Republike Srpske i prkose cijelom svijetu i pojmu demokracije. Nisam siguran da je to najbolja preporuka za ulaganja u Hrvatsku koja gaji zapadne vrijednosti. Neka ulazu u Srbijuu tamo su kompatibilni, a mi ostanimo sa zapadnim investitorima, kakvi god bili da bili
\"\"\" 17.01.2012. u 22:43h Boras je napisao/la: Meni nije jasno,,,,,,,,,stalno se hvalimo da smo najpametniji na svijetu,,,,,,,,,a drzava nam u provaliji,,,,,,,,,,,pa sami ne znamo ni rupu izbusit da vidimo jel imamo ili nemamo prirodnog crnog zlata vec to moraju drugii pored ovako pametne nacije. Ni meni nije jasno, ko da smo Tupislavi a ne Hrvati \'|•!•|\'
Bolje Rusija nego Talijani i Ameri.
Meni nikako nije jasno zašto mi trebamo strance za vađenje plina u Jadranu ili za naftne bušotine u Slavoniji. Ljude imamo, fali nam lova. Pa zar to nisu poslovi za koje je isplativo uzeti kredit i koji bi dali dovoljno povrata za ratu kredita i još dodatnu dobit? Ako nije zašto se ovi svi trgaju da bi dobili pravo na eksploataciju? Meni u tim poslovima nešto opako smrdi.
17.01.2012. u 22:11h U sridu je napisao/la: Naslov bi trebao glasiti \"kako oprati pokradenu lovu i investirati u Hrvatsku\' pametnome dosta ----- Lova ne smrdi. Uostalom, nije pokradena hrvatskom narodu. Dovoljno je i to što pušimo cca 260 milijuna eura godišnje zahvaljujući kretenizmu bivše vlade sa Jacom na čelu, a koja je odbila izgradnju plinovoda kroz Hrvatsku....
Ovo pretakanje našeg novca iz duhanskog u naftni biznis komentatorica hrvatsko-ruskih privrednih prilika objasnila je jučer na trećem dnevniku HTV-a rječima: ...\"zato jer na rusija iz nekog razloga voli\" ... Jest nevjerojatno ali tko ne vjeruje nek pogleda snimku :)
18.01.2012. u 09:14h Dorianxyx je napisao/la: Meni nikako nije jasno zašto mi trebamo strance za vađenje plina u Jadranu ili za naftne bušotine... ------------------------------------------------ Pa zato jer smo mi Hrvatska, a ne Norveška, zato jer imamo ovu političku garnituru kojuu uporno biramo, zato jer politička elita nema znanja i sposobnosti, itd...
sva sreca da idemo u eu a rusi i fantomske tvrtke neka i dalje ulazu u srbiju i crnu goru
Stručna suradnja sa rusima u energetskom sektoru hrvatskoj je potrebna i svojim znanjem i stručnošću ova Vlada može obnoviti prijateljske i gospodarske odnose sa ponosnim Ruskim narodom...
Naslov u 24sata: Vesna Pusić: \"Nećete dobiti mirovine ako ne uđemo u EU\". Cijela kampanja strašenja naroda, samo fale još prijetnje smrću. Inače ovaj Karl Bildt s kojim se nasla Pusićka je stari Sanaderov kompić, al sad kad je u zatvoru lijepo mu je i s Vesnom provodit „europske integracije“. Proguglajte Sanader i Bildt na Romanci plove Jadranom, Bildt: Nedostajat će mi Sanader.; ljudi vide da ste ista banda, nazivali se lijevi ili desni, i svi nas ocete strpat u EU da nas opelješe korporacije iz te iste EU kojima ste prodavali zemlju sve ove godine. A o EU evo najbolji sazetak svega sta nas ceka: http://europskaunija.wordpress.com/
Ako vas sve drug TITO ne bi strpao na Goli otok... Sto ste napravili od nekad ponosne i radisne zemlje. .ebem vas nesposobne, lazljive i kradljive.
..vec budeju titini pioniri nasli stotinu nacina da sprijece tu investiciju. Nista od toga. Njima je samo interes da prodaju tvrtke. Moglo bi se nabrajati jako puno tog asto je sprijeceno.
...pa to bi bio krupni kapital. pre pre pre strasno. Ne, to titerovi pioniri skojevci odbacuju. Nista od toga!
Rujo i njemu slični trebali bi najprije iskrcati malo keša čisto da pokažu dobru volju.Inače su ovakve ponude u rangu onih cigića što su pokupovali hotele koji poslije deset godina stoje devastirani pokaži novce---bi trebala biti uvijek polazišna točka u ovakvim pregovorima...jer svaki blento može pregovarati.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma nije moguce da ce se dopustit jjos veca pljacka.Mirisu im neotkrivena nalazista nafte kod nas koja su po mnogim procjenama ogromne.Zasto ne pocnu busit u Bosni gdje su sve kupil.Znaju da bi ih to dovelo do Hrvatske gdje su nalazista puno veca i razotkrilo.Lukavo.Sredite politicari najprije INU,prodana je na jedan teroristicki nacin,sranci po ustavu ne mogu upravljati hrvatskim dobrima ,buducim nalazistima koje pripadaju samo hratskom narodu.Pocnite raditi svoj posao ili pustie nekog sposobnijeg.nemojte se sprdati sa blagoslovom koji nam je dao Bog.Ostavite Madjarima olupinu od tvrtke,osnujte novu tvrtku i neka nam placaju za nase dobro.Oslobodili smo se od njihova zagrljaja tek prije stotinjak godina i sada opet gluposcu i gramzljivoscu unutra.Zovite americke pravne strucnjake u pomoc pa cemo vidjeti Madjari