Ruska naftna kompanija želi uložiti milijardu eura u Hrvatsku
Jedna od najvećih naftnih kompanija u Rusiji zainteresirana je za istraživanje nafte, za Janaf, produktovod i za OMV-ove crpke
Komentari 59
Zasto ne, rusi naveliko peru novce preko transfera HR igraca, nekretnina u dubrovniku sad je izgleda nafta sljedeca. Ne znam sto uopce imamo traziti od ruskog kapitala.
Otvoren medjunarodni natjecaj, i najbolja ponuda pobjedjuje. Sve ostalo je korupcija i politikanstvo. Ako cemo politcki odlucivati, onda su Norvezani najbolji. Nikad nas nisu napadali, ucjenjivali, granatirali, niti posluju u zlocinackoj srbo-cetnickoj tvorevini, \'republici\' srpskoj.
Sve pregovore treba prepustiti Mati Granicu i Ivi Sanaderu...
Svima se isplati, samo nama cije je se NE isplati! Nasa INA...ode Madjarima. Nas Jadran...bok te pitaj ciji je. Nasa brodogradilista...nista. Zeljezara Sisak...nista. Pliva...svela se na Cedevitu... Sto napravismo od drzave? Nista.
Osim toga, Brunič je bio otkrio i da je ruska kompanija za transport Transnjeft zainteresirana za ulazak u vlasničku struktura Janafa kada to bude moguće. --- Ako JANAF treba dokapitalizaciju, neka proda dionice HRVATSKIM GRAĐANIMA. Isto vrijedi i za autoceste. Je, ali onda nema pinke. Banda još lopovskijaaaaa!
je a inu su isterali iz sibira, a sad bi busili kod nas .. to je vređanje, nek buše svoju m...
Eto vam na prodali INU pa trazite druge da ulazu i crpe vam krv a, a, ali kako to bas Rusi pa oni nisu u EU klubu, nije ni H&M koji vam prodaje kinesku robu i izrabljuje radnu snagu zaa 3-4 dolara i roba je puna kemikalija. Proizvodite li vi ista za izvoz?
hitno triba inu pricipat na 2 jednaka dila..da ima svaku drugu pumpu i jednu rafineriju..dat madjarima da biraju koju će..druga nek bude državna,nek joj se da koncesija za bušenje u rh..ovima reć ne hvala..špekulira se da iza treće firme stoji privatizacijska kamarila..da treća firma osigurava DOZVOLE i sl, a da je janaf tu samo kao obična cijev..smokvin list..
Da je \"INA\", ostala u Hrvatskom vlasnistvu, ta, \"Miljarda dollara\", bi bila samo dobit u \"prvom tromjesecju\". Ovako, Hrvati sada kupuju naftu od Madjara, a istrazivanja, naftne povesine, placat ce Rusima. Bravo Hrvatske politicke budale.
jos jedna najava! kako bi bilo VL da izbrojis sve dosadasnje najave te da nam pokazete sto je ostvareno od tih svih namjera...
Nadam se da odgovorni znaju što je \"fracking\" i da tako nešto nikada neće dozvoliti u RH,ako uopće dođe do te suradnje sa Rusima.
Evo pocelo je, ako ce Hrvatska ovako nastaviti onda nam je jadna i ova vlada. Pa kakav je to posao da HR nema nista za reci , pljackati nam nase bogatstvo a mi bi dobili nesto sitnisa kojeg bi netko pobrao od onih koji nam besramno prodaju bogatstvo nasih nasljednika , citaj djece. Pa kuda to vodi, i to rusima koji se nikada ne drze dogovora.
Hm A s kim se to kleberi momak, potencijalni kupac? Da nije to naš prijatelj Dodig iz republike srpske? Tako to ide. Rox je već prodao Lukoilu. Antunović je na redu, Zovko je sića i to je to. Pa ti. Pa ti budi u EU, a Rusi zg**a.
Cenzura praši sve u 16
Naslov bi trebao glasiti \"kako oprati pokradenu lovu i investirati u Hrvatsku\' pametnome dosta.
Sad ćemo fino: nije li u taj posao sa Rusima uključen možda naš bivši predsjednik, gospodin Stjepan Mesić?
Hm Nastavljamo lijepo. Gospodin bivši predsjednik Mesić, kojeg neki simpatični komentatori zovu ****** zbog njegovog afiniteta prema muzici, nije ništa kriv, jer je uvijek govorio da institucije moraju raditi svoj posao, a nikad nisu institucionalizirane, ali je ideja lijepo zvučala.ala. U međuvremenu svi su kulturno jamili, jamili, jamili, jamili i nitko ništa ne zna. A sad je demokracija i svako može kupiti svakoga.
Ruska strategija je da čitavu Evropu, u velikoj meri, učini zavisnom od njihovih energenata. Radi toga su spremni nekada i više da plate nego što je realno samo da bi ostvarili monopolski položaj. Međutim, tome se ne treba suprotstavljati jer je prirodno da Rusija vodi glavnu reč u snabdevanju Evrope naftom i gasom.
Hm Daj admine, dobit ćeš podočnjake. Nije istinita ona koja kaže da neprijatelj nikad ne spava. Mi nemamo neprijatelja, blizu smo EU, a kad te ti nag***, ne trebaju ti neprijatelji.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Uložit će frišku figu kao i Mečelj. Neće uložiti ništa, samo će pripremiti teren da nas spoje sa Srbijom.