Rohatinski: Treba nam rez, od plaća do potrošnje
Ne znam u čemu bi to MMF mogao intervenirati, sami ćemo riješiti probleme, reakcija je premijerke Jadranke Kosor na izjave guvernera Rohatinskog
Komentari 353
Manji rez bi trebao kad bi se oduzela imovina onima koji su krali za svoj i za stranački džep. Izgleda da su milijarde u pitanju. Prvo to treba napraviti, prema svima koji su to radili i bez milosti. To su pravi neprijatelji Hrvatske.
Ovo je IZDAJA! Sanaderova vlada je izdala Hrvatsku!
HALO ?????? U čem bi MMF trebao intervenirati ? Za početak MMF bi otpusti 50 % nepotrebne državne birokracije koja je sam sebi svrha Da ne spo injemo tz. Lokalne i TZV žuanijske administarcije Svako selo ima status grad i i birokraciju kao da je glavni grad države Niste se zapitali kakvu ekonomiju bi morali imati kad je državni aparat veći od onog britanskog i njemačkog zajedno koje su same pos ebi svjetske ekonomse sili,a mi smo tek balkanska pripizdina ako vam to nije jasno,bolje da sadite i gulite krumpire,čak kumice s placa to znaju,za to ne treba imati fakultet
I kako se u sve te \"rezove\" i price o stednji uklapa Papin posjet cije ce troskove snositi RHrvatska??? Zasto Crkva ne placa taj dozivljaj??? I zasto je Crkva uopce na drzavnom proracunu. Velikim dijelom su dobili povrat imovine...zar im to nije DOSTA?!
Počnite novac ulagat u proizvodnju,zabranite uvoz onog čega imamo sa viskom carinama Stisnite uzetnike neorobovlasnike koi ne plačaju radnike,i isti uzetnici pola novaca daju radnicima na ruke te oštećuju mirovinske ,zdravstvene fondove,a sbei prskrbljuju nekretnine,debela račune i sl Nije problemm u poslu već u kradeznjrskoj lopovskoj bandi koja se instalirala od vrha države pa do portira i do bosanskih vrleti koja uništva ekomnski i socijalni sustav banane već 20 godina ..sustavno ,na štetu nas,naše djece,naših roditelja koji su krvlj i odricanjem stvarali dobra koje je udbaška banda instalirana od EU masonerije razjhebala
Chicago USA ma dobro jutro ! ali samo sanaderova vlada?
da je MMF dobar i Kirgistan bi ga pozvao.I gdje bi sada bila privreda Kirgistana??????????????Ovako je tu uz bok hrvatske koja izlazi iz krize munjevitom brzinom .
ta kosorica stvarno nema obraza..kaze da nije htjela smanjivati place i mirovane pa nije zvala mmf. a to sta nas ja haracila preko godinu dana to je zaboravila. to je bilo kao povecanje placa jel kosorice? pa kakvu mi premijerku imamo. izmisljaju se ad hoc lazi za dnevno politicke potrebe. pa daj bar malo razmisli prije nego tako izvalis... jedino svjetlo u tom tunelu je taj Rohatinski, svaka mu cast..to je jedini covjek kojem u ovoj drzavi mozes vjerovati.
mogla bi blentava jaca poslušati guvernera. do sada je sve dobro predviđao. sanader ga nije slušao i evo gdje smo sada.
stegnite vi remen bando lopovska,a ti belosvetski slugo ti i tvoji nek stegne remen,nečemo nove harače koji če smanjivati plače,ajmo malo demagogije i sdpenjore nek vide što ih čeka kad osvoje vlast,sva prava koja ukine mmf ili ti rohatinski kad bude sdp na vlasti hdz če vratiti odmah nazad,uostalom isplatio je sudske presude na namete i harače koje je sdp uveo radnicima ukidanjem regresa,prekovremenih i božičnica,pozivam sindikate nek reagiraju na rohatinskog,ajmo stoko sindikalna gdje ste sada,ukinite narodnu banku i rohatinskog gamadi manipulatorska
+ - 30.10.2010. u 10:46h cvrcak2010 je napisao/la: I kako se u sve te \"rezove\" i price o stednji uklapa Papin posjet cije ce troskove snositi RHrvatska??? Zasto Crkva ne placa taj dozivljaj??? I zasto je Crkva uopce na drzavnomm proracunu. Velikim dijelom su dobili povrat imovine...zar im to nije DOSTA?! kako se na sve to uklapa djeljenje stanova SRBIJANSKIM UBOJICAMA IZ VUKOVARA,KOLJAČIMA S OVČARE,NAPADAČIMA NA HRVATSKU,DOBIO SAM UDJELE VRIJEDNE DVADESETAK TISUĆA KUNA A NEKI ČETNIK DOBIO JE STAN,dajte stanove hrvatskim braniteljima a ne srbijanskim koljačima,uboijicama siniše glavaševića,ubojicama starica i djece
tko je ubio sinišu glavaševića,neki nositelj stanarskog prava koji košta državu dvostruko,jer ova im vlada daje stan,a mora hraniti i djecu siniše glavaševića,bajiću tko je ubio sinišu,dali je među stanarima nove zgrade koju srbi nisu ni platili,ni radili,samo leže i uživaju na državni teret i netko tko je ubijai o klao na ovčari ,čak smo i noževe kojima su klali mi platili,a ovaj četnik napda tko če platiti papin posjet,hoču referenduma dali ste za papin posjet ili PLAČANJE STANOVA SRBIJANSKIM AGRESORIMA,MA DAJTE IM I PENZIJE I PLATITE RATNI DODATAK PA DA OVO KONAČNO PUKNE
. . .Koliko se ovu glupacu jos moze slusat i gledat da li mi to iko moze rec? ........Još je tuka trebala dodat . da ćemo prije propast nego zvati MMF, . kao što će se i desiti....!! . .MMF. .MMF bi udrija po glasačima HDZ-a. . Znači državne službe i penzije, pogotovo braniteljske i političarske, onda poticaji za seljake. . ...................Znači ništa od MMF-a do rasula ili izbora.................... . .
30.08.2009. u 01:43h mozillo je napisao/la: knock knock on the heavens door____________Hrvatska je primarno, tercijalno, sekundarno i kako god hoceste K A P T O L S K A KLET. To znaci da je jakoo vazno da mali hrvatici ostanu glupi , neobrazovani, primitivni i naci osvjesteni. To je strateski zadatak \"tajnog\" bratstva HR drzave i Kaptolske vlade. Ovako vladati, imati ovoliku kurupciju, kriminal, bespravnu drzavu mguce je jedino ako je narod glup i poslusan. Nista novo, praksa odavno provjerena. Sjecam se da sam prije10-20 godina na RAI TV u kasnim nocnim satima gledao, NE kunolovca, nocne more i dnevne snove vec emisije za obrazovanje, predmet po predmet. I HR se dici carobnom kutijom ali na njoj je moguce vidjeti slinave spanjolske cro, mexico i ine sapunice. Zaglupljujuci program svih mogucih nogometa i ine sadrzaje kojima je jedini zadatak hrvate drzati neinformirane, neobrazovane s to ce reci nerzavijene i primitivne. Das im zuju, zastavu, trubicu i oni su sretni ko male bebe. Cemu to kvariti sa nekim obrazovanjem, sa jeftinim skolskim knjigama, multimedijalnim sadrzajima. Opasno je to, nije zdravo za onih 200x200 izabranih obitelji. Znaju mudri politicari da ako narodu das jedan bombon on ce htjeti jos i jos a gdje je onda kraj, ovako , uzmi mu novac, zatuci kulturu, uvali mu lazne informacije kroz skupe knjige i posalji na misu svake nedjelje na pranje mozga i narod sretan. Sretan sto ima za zuju, sretan sto ga njegov vladar nije jace opaucio po dzepu a to sto ce mu klinac ostati mutnog mozga i tupog pogleda jos bolje. Od previse znanja samo bi filozofirao i stvarao probleme. Vazno je imati krstenje, prvu pricest i firmu, a skola ma sto dalje i skuplje, kome to jos treba na putu u raj. ...zavrssetak navoda.! Sve saborske stranke su partizansko chetnichka klika zlochinaca i sstetochinaca koji uigranim pogromasstvom pokussavaju napraviti privid vladavine hrvackih gradjana [democracy]. Mnoge države imaju mafiju, a u Hrvatskoj mafija ima državu. Na racun hrvatskih poreznih obveznika su izmuzli golema osobna bogatstva. Ukrali su, odnosno isisali oko milijardu dolara – goropadnu sumu za tako mali narod. Ulazak u Europsku uniju nece sprijeciti rasap hrvatskog društva zasnovanog na kleptokraciji balkanskog stila, koja znacajno utjece na medije, poslovoctvo i gospodarstvo. Vladajuca Hrvatska demokratska zajednica politicki je izraz gangsterske vladajuce klase, no niti druge saborske stranke ne nudjaju niti mogu ponuditi pluralizam jer su to sateliti iste komunistichke trakavice koja se povlachi joss iz Yugoslavije [chitaj Srboslavije] kao ostavsstina skeklavog partizanskog generala s Titinim manirama hohsstapleraja. Zdravo, vitalno društvo bazira se na pluralizmu, vladavini zakona, zaštiti prava na privatno vlasništvo i meritokraciji (vladavini sposobnih, a ne podobnih). Hrvatska ne zadovoljava nijedan od ovih kriterija. Zagreb i dalje podržava birokratsko-korporativni model obilježen nabreklim javnim sektorom, krutim sustavom i razarajucim porezima. Razlog je prost: stvaranje istinske tržišne ekonomije demontiralo bi jaram pod kojim drže društvo. Hrvatski politicari izvlace svoju moc i bogatstvo iz inercije i masivne birokracije koja generira široki pokroviteljski aparat, koji onda rasporeduje poslove lojalnim saveznicima. Intelektualni dio gradjana je zanemaren, otjeran i prognan u iseljenisstvo, a struchnim sluzzbama drzzave i privatnika ne mozze se povjeriti niti krava da ju odvedu na passu. Goluždrava demokracija Hrvatske ima potencijala postati Švicarska – ili da budemo precizniji – Austrija jugoistocne Europe. Nastanjuje ju darovito, inventivno i inteligentno stanovništvo. (...) Njezini mediji mogu biti vitalni, borbeni i inteligentni – kad ih se pusti da funkcioniraju neovisno, bez politickog ugnjetavanja. (…) No Hrvatska nikada nece ostvariti svoj narodni potencijal ili civilizacijsku sudbinu dok ne pokrene ozbiljan rat protiv korupcije ....ALI S JAdrOM...i RoHatinskim JE TO UPITNO....!!
Zasto ova budala Rohatinski to ne kaze sindikatima kad se protive ukidanju samo od nekih povlastica drzavnih sluzbenika i kad kritiziraju Vladu...svi bi htjeli bolje a nitko se nebi odrekao ni kune..jadna Vlada s ovakvim narodom..to je prava istina...izaberite Rohatinskoga za premijera sitnozubi..mozda ce on biti bolji od Jadranke jer nece slusati sindikate kad bude rezao plače i mirovine..i tada ce on biti dobar a premijerka koja se trudi na sve mile nacine nepovrijediti nikoga ,nevalja..dabogda vam sdp vladao pa ce vam i kruh biti luksuz...
Nema nikakve razlike izmedju Rohe i Bajica, obojica su godinama u kolu.
Spasi nas BOŽE od ove neodgovorne KOSORICE!!!!!!! ROHATINSKI nije bez veze proglašen guvernerom broj 1 u SVIJETU!!!!!! Čovjek je ipak školovaniji od ove obične novinarke koja če nas samo još više unazaditi. A kako ROHATINSKI kaže MMF če kad tad doći na vrata samo što če onda biti kasno!!!!!!! Ne brine se KOSORICA šta če narod jesti i kako če primati plače nego je to bitka za opstanak do sljedečih izbora. Jednostavno za odugovlačenjem od MMF-a kupuje vrijeme i nada se opstanku na fotelji koja joj se jako klima.
\"Čija biografija je najsakrivenija u državi?? A počinje tek sa 1991 godinom,premda je član SKYu od 70tih. Gradila osoba karijeru kao član SKYu.Bučje rodno mjesto. Stric poznati čet nićki vođa..poćinje sa V.. A 1991 veliki zagovornik za Yugu. \" Nakonn toga vodi emisiju za izbjeglice koje dosta uspješno tješi te ju pojedini krugovi uz udbe uvlače u politiku gdje metodom poslušništva dobiva mjest po nalogu lihvarsko masoneriijskih krugova koji ce zabiti zadnji čavao u lijes što se nekad zvalo Hrvatska
Neka Rohatinski sebi smanji placu i potrošnju. Još da je rekao da treba ukinut poticaje po babi i stricevima i državnu pomoć firmama koje su ionako predvidjene za upropastavanje s ciljem dokopavanja nekretnina pa bi čovjek rekao ok. Uostalom, di je Rohatinski bio kad je trebalo provesti nadzor u Hypo i i HPB, sva sreća da mu to nije palo na pamet. I sva sreća sto zbog njega plaćamo nenormalno visoke kamate na kredite.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Treba nam rez...... no shit.....